Tatkom v 89. rokoch

pridal Pivonia 8.4.2020 o 20:16
Tatkom v 89. rokoch


Veď prečo nie? Bývalý šéf formuly 1 sa s tým netrtká. A stále trtká.

Bernie Ecclestone má 89 rokov na účte má miliardy a chce nám všetkým ukázať, že je stále vo forme. Niektorí starčekovia svoju čipernosť dokazujú tým, že urobia 100 klikov a ani sa nezadýchajú, iní vyskakujú z okna a miznú bohviekde. Bernie sa rozhodol dokázať svoju formu tým, že sa vyšplhal na svoju ženu Fabianu Flosi (44) a oplodnil ju.

Ok. Nebuďme naivní. Bernie už asi nikam nešplhá, pravdepodobne je rád, keď sa mu podarí dobehnúť včas na záchod. Medicína je v našich časoch ozaj všemocná. (ešte keby tú koronu chcela doraziť)

Odvaha sa milým hrdličkám uprieť nedá. Fabiana má 44 rokov a už tento vek je dosť nebezpečný na prvorodičku. 89-ročný tatko rozhodne nezlepší šance na zdravé dieťa. Čo už narobíte, keď príroda volá, treba poslúchať. Na ruju nikdy nie je neskoro.

Šťastní rodičia už aj vedia, že Fabiane pod srdcom rastie chlapec. Má to byť vôbec prvý syn Bernieho Ecclestona, z predchádzajúcich vzťahov má 3 dcéry. Deborah (65), Tamaru (35) a Petru (31). Verím, že Deborah sa už veľmi teší na bračeka. Rozhodne to bude zaujímavá životná skúsenosť, mať brata, ktorému by ste mohli byť babičkou. Chlapček sa má narodiť v júli 2020.

Ako všetci rodičia máme aj my len jedno želanie, aby sa dieťa narodilo zdravé, “ povedala bulvárnym novinárom Fabiana.

V tomto prípade to nie sú len také slova do vetra.

Bernie a jeho žena sú momentálne na jeho farme neďaleko Sao Paula. Ukrývajú sa tu pred pandémiou koronavírusu. Ernie má už 5 vnúčat, v októbri oslávi sladkú deväťdesiatku.

Tatkom v 89. rokoch

 

Šťastní rodičia

Tatkom v 89. rokoch

 

Bernie a Fabiana sa vzali v roku 2012

Tatkom v 89. rokoch

Bernie so svojou druhou manželkou, chorvátskou modelkou Slavicou Radic a dcérami Petrou a Tamarou.

Tatkom v 89. rokoch

 

Ja sa vlastne ani nečudujem, že chce Bernie ďalšie dieťa. Tieto dve grácie sa bohvieako nevydarili.

Tatkom v 89. rokoch

 

Zdroje: dailymail.co.uk, the-sun.com, blick.chMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk