Veľká noc na Instagrame I.

pridal Nikky 15.4.2020 o 20:22
Veľká noc na Instagrame I.


Čaute decká, ako ste prežili Veľkú noc? To je len taká hypotetická otázka, lebo asi ako sme ju mohli prežiť v týchto apokalyptických časoch, že áno? Veľa žien sa určite potešilo, že tento rok nemusí ako zmoknuté a smradľavé kura obsluhovať  opitých kúpačov.  Mne však v zahraničí domáca atmosféra veľmi chýba.

Celebrity oslavovali vo svojich vilách, a všetko to poctivo dokumentujú na sociálne siete, tak si to poďme bez zbytočných rečí pozrieť.

 

Heidi Klum

Heidi (46) postla takúto rozkošnú fotku z detstva

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With my basket looking for Easter eggs. Sending L❤️VE

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Alessandra Ambrosio

Cool mamička a modelka Alessandra (39) s deťmi

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Adriana Lima

Lima (38) nás všetkých ľúbi aj v jej extravagantnom zajačikovskom kostýme.

 

Bella Hadid

Bella (23) bola fakt chutné decko.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella 🦋 (@bellahadid),

 

Gigi Hadid

Jej sestra Gigi (24) ako znudený zajac

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to 2018 when @kegrand @mikaeljansson predicted a very quarantined Easter for @thelovemagazine 🐰💛☕️🥡

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Kim Kardashian

Čo by to bol prierez Instagramom bez Kardashianiek. Kim (39) a napodiv normálna rodinná fotka.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Easter

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Khloé Kardashian

Khloe (35) a jej dcérka True (2) oslavovali druhé narodky práve cez Veľkú noc.

 

Kourtney Kardashian

Kourtney (40) a jej Easter dekor.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A Quarantined Easter story. (presents/baskets courtesy of @krisjenner)

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash),

 

Kylie Jenner

Na „rádoby“ sexi fotky netreba zabudnúť ani cez Veľkú noc, však Kylie (22)?

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐇

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie 🤍 (@kyliejenner),

 

Blac Chyna

Toto peklo zakončíme Blac Chynou (31). Na fotke vidíte dve chutné deti a jednu bordelmamu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Easter 🐇🐣

Príspevok, ktorý zdieľa Blac Chyna (@blacchyna),

 

Nezabudnite, aj na fotke s deťmi treba pózovať ako nasratá k*rva

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay safe @lashedcosmetics

Príspevok, ktorý zdieľa Blac Chyna (@blacchyna),

 

Paris Hilton

Paris (39) nás nesklamala, a aj na Veľkú noc naservírovala kopec gýču

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BunnyLove 🌈🌈🐰🌈🌈

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

Tá žena si ide svoje

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My full DJ set for @TrillerVids #TrillerFest is up on my @YouTube channel! Click link in bio to watch! 🎶👸🏼🎶

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

 

Britney Spears

Britney (38) sociálne siete pravidelne zásobuje bizarnými fotkami so strapatými vlasmi a jej „signature“ mejkapom.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸🌹🌸

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

 

Miley Cyrus

Miley Cyrus (27) a jej Easter pozdrav

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hoppy Easter bunnnnniesss 🐰

Príspevok, ktorý zdieľa Miley Cyrus (@mileycyrus),

 

Tak komu z tejto várky by ste klikli srdiečko na Instagrame? Nebojte sa, môžete sa tešiť aj na druhú časť.

Veľká noc na Instagrame I.

 

Zdroje: Instagram.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk