Kto je toto?

pridal Pivonia 22.4.2020 o 18:33
Kto je toto?


Spoznávate túto tváričku, ktorá patrí najlepšie zarábajúcej žene showbiznisu?

Kylie Jenner (22), si to fakt ty? Priznám sa, že ja tam hľadám tie črty veľmi ťažko. Kylie takto odfotil náš Ignác, keď sa naboso zakrádala z domu a mierila na návštevu svojej kamošky Stassie Karanolaou (22).

22- ročná (š)tetka ukázala nielen svoju tuctovú bacuľatú tváričku ale aj poriadnu dávku alibizmu. Minulý mesiac vyzývala na Instagrame svojich fanúšikov, aby ostali doma a pomohli tak v boji proti korone. V nedeľu sa vybodla na svoje vlastné odporúčania a vybrala sa na návštevu svojej kumpánky.

Kylie je v karanténe spolu so svojím bývalým Travisom Scottom (27), s ktorým majú spoločnú dcéru Stormi (2). Údajne sa momentálne hrajú na rodinku a podľa blízkych zdrojov sú veľmi šťastní. Ja by som veru asi rovno žiadala o eutanáziu, ak by som sa musela karanténovať s Travisom. Alebo s Kylie. Alebo s kýmkoľvek z ich klanu.

Magazín Forbes vyhlásil nedávno Kylie Jenner za najmladšiu osobu, ktorá si sama zarobila svoju prvú miliardu. Kylie tomuto rebríčku kraľovala už minulý rok. Frfloši však namietajú, že toto ocenenie nie je celkom spravodlivé, keďže za Kylie stojí celý jej štetkovský klan. Obchodnícky talent však napriek tomu Kylie nemožno uprieť. Dokázala zarobiť na svojej priemernej tvári a riťnatej postave už miliardu. Klobúk dole.

Kto je toto?

Obyčajné 22-ročné dievča. Verili by ste, že si svojou krásou zarobilo milióny?

Kto je toto?

 

Ritivo hneď prezradí, do ktorého klanu patríš.

Kto je toto?

 

Keď si predstavím tie zástupy dievčat, ktoré majú traumu z toho, že nie sú také krásne ako ona... Hneď by som jej dala jednu výchovnú.

Kto je toto?

 

Neviem, neviem, či sú tie čipsy dobrý nápad.

Kto je toto?

Jeden fotoshop vládne všetkým

Kto je toto?

 

Jeden im všetkým káže

Kto je toto?

 

Jeden všetky štetky privedie

Kto je toto?

 

Na Instagram priviaže

Kto je toto?

Najlepšie kamošky Kylie a Stassie

Kto je toto?

 

Prestavte si, že by ste museli byť v karanténe s niekým ako oni.

Kto je toto?

 

A dajme si to ešte raz, nech to precítite

Kto je toto?

 

Zdroje: instagram.com, thesun.co.uk, dailymail.co.uk, forbes.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk