Richard Gere na to stále má!

pridal Pivonia 24.4.2020 o 18:48
Richard Gere na to stále má!


V sedemdesiatke sa mu narodil ďalší syn.

Roztrhla sa nám tu vrece s plesnivými suchármi, ktorí nemajú ani štipku súdnosti. Každé ráno si musia nasadzovať zubnú protézu, ale to ich vôbec netrápi. Naďalej sa snažia rozmnožiť svoje prvotriedne gény. Po Berniem Ecclestonovi tu máme aj Richarda Gerea.

Richie je oproti Berniemu úplný bažantík, má len úbohých 70 rokov. Napriek tomu trochu pochybujem, že sa mu podarilo oplodniť svoju manželku Alejandru Silvu (37) bez pomoci medicíny. Alebo žeby bol sir Lancelot stále v takej forme? Ja dúfam, že áno. Už len z čistej škodoradosti voči drahej Alejandre. Nech si tie milióniky, ktoré po ňom zdedí, aspoň nejako odmaká.

Správy o tom, že Alejandra čaká ďalšie dieťa sa objavili ešte v novembri minulého roka. Manželia zvesti nepotvrdili, ale ani nepopreli. Dedko a zlatokopka už jedno dieťa majú, malý synček má 14 mesiacov.

Asi viete, Richard je budhista a patrí k veľkým bojovníkom za práva Tibetu. To mu spôsobilo mnoho problémov, keďže Hollywood sa už dlhé roky pchá Číne do zadnice. Porušujú sa tam ľudské práva? Nevadí. Vládne tam cenzúra? Nevadí! Hlavne, že sa sypú bubáky z pokladníc preplnených kín. Som veľmi zvedavá, čo bude ďalej. V Číne sú už kiná otvorené, ale nikto do nich nechodí. Ľudia sa jednak stále boja a druhak nie je ani čo premietať.

Ale to som sa odklonila od pôvodnej témy. A už sa k nej vlastne ani prikloniť nechcem. Čau, Richard, držím palce, aby si synátorov odprevadil aspoň na strednú školu.

Richard a Alexandra. Sú manželmi od roku 2018

Richard Gere na to stále má!

 

Richard so svojou ex-manželkou Carey Lowell (59). Boli spolu 14 rokov.

Richard Gere na to stále má!

 

A pozývam vás aj na cestu do praveku. Richard a Cindy Crawford (54). Manželmi boli 4 roky

Richard Gere na to stále má!

Dedko a jeho vnúčik. Pardón syn. Výživnú galériu si môžete pozrieť tu

Richard Gere na to stále má!

 

Sir Lancelot. Asi jediný film, v ktorom mi Richard Gere pripadal skutočne príťažlivý. Môžu za to tie dlhé vlasy.

Richard Gere na to stále má!

 

Zdroje: dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk