Tom Hardy a jeho pór.

pridal Pivonia 25.4.2020 o 20:37
Tom Hardy a jeho pór.


Láskyplne ho nesie v svojich dlaniach, spoločne so špenátom si ho berie k sebe domov. Kto z vás by sa aspoň na okamih nechcel stať tým pórom?

Ja sa ochotne hlásim! Budem ten pór, ale chvíľu predtým, ako ma dajú do polievky sa zmením na Tomove mydlo. V dobe koronovej sa určite sprchuje veľmi často.

Ako to tento muž robí, že vyzerá tak šukózne, aj keď nakupuje priblblý pór? Ten výraz zlého chlapca, ktorý je úplne viditeľný aj cez rúško, tie potetované paže, ten postoj!

Úprimne, Tom Hardy (42) vôbec nie je môj typ. Neznášam zlých chlapcov, mám omnoho radšej nepochopených umelcov a tajomných intelektuálov. Tom vyzerá, že by bez problémov zapadol medzi hooligans a s radosťou by na vašom chrbte rozmlátil stoličku len preto, že fandíte inému tímu. Ale ja namiesto toho, aby som nad ním ohrnula nos, mám skôr chuť strhnúť z neho tie maskáče. Čím to je, čím to? Čo myslíš, Igor Timko?

Aby som neochkala len nad jeho telom, idem trochu poochkať aj nad tým, ako poctivo berie karanténu. Má masku aj rukavice a z domu vyšiel len na nákup. Žiadna detská párty na ulici ani útek naboso za kamoškou. A nakupuje zeleninu. Hotový anjel. V tele diabla, samozrejme.

A tu pomaly aj nachádzam odpoveď na moju otázku, milý Igor Timko. Tom Hardy síce vyzerá drsne, ale ja som presvedčená, že pod tým zovňajškom sa ukrýva nepochopený umelec a dokonca aj ten tajomný intelektuál.

Ešte som vám dlžná aj informácie, bez ktorých by ste určite nezaspali. Premiéra druhého Venoma sa odkladá kvôli korone na jún 2021. 12. mája však bude mať premiéru životopisný film Capone, v ktorom Tom stvárni slávneho mafoša. Bohužiaľ, je tak zamaskovaný, že ho takmer nie je poznať. Film sa bude dať stiahnuť a pozrieť za poplatok z pohodlia domova.

Buď mojím pórom!

Tom Hardy a jeho pór.

 

Budem tvojou uhorkou!

Tom Hardy a jeho pór.

 

Čo dnes varí Tom Tvrdič? Alebo Odolnič? Neohrozenič? Ešte aj to meno má také och.

Tom Hardy a jeho pór.

 

Tomova manželka. Tú vytesnite. Tá sa tu vyskytla omylom.

Tom Hardy a jeho pór.

 

Trailer na Caponeho. Vyzerá tam tam fakt odporne. Ale ten film bude pecka.

 

Niečo na napravenie chuti. Tom bude od 27. apríla do 1. mája na BBC čítať deťom rozprávky na dobrú noc. Už to kedysi robil a počúvať ho je veľmi potešujúci zážitok.

 

Písali ste nám v komentároch, že chcete viac klobás. Ja sa priznám, že toto pomenovanie mužských pohlavných orgánov je pre mňa pomerne nevkusné. Radšej by som pre inšpiráciu zašla opäť so ríše zeleniny. Toto je Tomov pór vo filme Bronson.

(18+ Klikaj)

Tom Hardy a jeho pór.

Tom s nahotou nemá vôbec problém. Dáme si aj cesnak?

(18+ Klikaj)

Tom Hardy a jeho pór.

 

Máte radi výraz „rozmlátim o teba stoličku“?

Tom Hardy a jeho pór.

 

Ja mám rada keď vypustí „tajomného intelektuála“

Tom Hardy a jeho pór.

 

Nepochopený umelec na scénu!

Tom Hardy a jeho pór.

 

Na tejto fotke na nás Tom skúša obočomluvu.

Tom Hardy a jeho pór.

 

Toto je pre našu milú pikoškárku, ktorá si Toma požiadala v komentári. Áno, s radosťou plníme vaše sny.

Tom Hardy a jeho pór.

 

Tom nosil rúško ešte predtým, než to bolo cool.

Tom Hardy a jeho pór.

 

Zdroje: nerdist.com, dailymail.co.uk, leakedmeat.com

 

ANKETA!Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk