Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

pridal kiwi 26.4.2020 o 16:33
Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva


Sínusoida typická pre pár v zložení Kristen Bell (39) a Dax Shepard (45).

Ona je Veronica Mars, Eleanor zo seriálu The Good Place a hlas Anny z Frozen. On je pre mňa hlavne manžel Kristen a kde-tu som ho zazrela v nejakých filmoch (a tuším jednej časti The Good Place). Nestáva sa mi to veľmi často, no pri týchto dvoch mi vážne napadá, že by sa asi mali rozísť. Kristen a Dax sa, zdá sa, snažia ísť cestou úprimnosti. To znamená, že prezentujú svoj vzťah "se vším všudy", aj s problémami, ktorými prechádza. Veď dobre, to je fajn. Aj celebrity sú len ľudia, prečo by tiež nemali problémy? Akurát u týchto dvoch to vyzerá, že snáď majú len samé problémy. Tuším v každom rozhovore ich spomínajú, rovnako ako hádky a tiež to, aké ťažké je pre nich spolu vyjsť. No a keďže ich karanténne info mi nahralo na smeč, poďme si tie problémy rozobrať.

1) kde inde začať, ako na začiatku vzťahu týchto dvoch? Už keď sa spoznali, zistili Kristen a Dax, že sú príliš rozdielni. Vraj Kristen bola dobrá a čistá katolícka duša a Dax bad boy na motorke a po odvykačke (dej ako z románu pre tínedžerov, alebo fotorománu z Top Dívky). A hoci protiklady sa priťahujú, Dax si, podľa vlastných slov, nevedel predstaviť byť s Kristen. Ale evidentne si to rozmyslel.

2) síce si to rozmyslel, ale rozdiely medzi nimi len tak nezmizli. Obaja sa vyjadrili, že museli prakticky hneď začať chodiť do poradne a veľmi sa snažiť, aby spolu dokázali existovať. Neviem, mne už tu blikajú varovné kontrolky. Na terapii ako takej nevidím nič zlé, ale teda predstava, že musím vynakladať obrovské množstvo námahy, aby som vôbec dokázala s partnerom koexistovať (hneď od začiatku, nie po 30 spoločných rokoch) je celkom depresívna.

3) nedávno Kristen v podcaste Justina Longa (41) (tuším už každý herec má vlastný podcast) priznala, že sa s Daxom tak hrozne pohádali, že mali až blackout (v ich prípade s ním neprišiel premiér), teda ani si nepamätali, čo si vykričali. Potom sa ešte pár dní nerozprávali. Dôvodom hádky malo byť to, že Dax neposkladal akési uteráky, čo prekážalo Kristen, jemu sa nepáčilo, že mu necháva úlohy na lístočkoch. Incident prešli mlčaním, jeden druhému sa neospravedlnili a na udobrenie si zaobstarali psa. Trošku mi to pripomína situáciu, keď sa dvom ľuďom rozpadá vzťah a oni sa pokúsia zachrániť ho dieťaťom.

4) vyzerá, že Kristen a Dax sa hádajú často (asi to dáva zmysel, keď sú takí rozdielni...), lebo v marci v inom podcaste zase prezradila, že s mužom majú špeciálnu stratégiu ako po hádke reagovať. Čiže ďalšie ráno zahrajú scénku ospravedlnenia aj pred dcérami, aby tie vedeli, že rodičia sa už nehnevajú. Tá taktika je asi fajn. Ale keď musí existovať, tak trošku to naznačuje, že hádky sa u nich doma dejú celkom bežne, nie?

5) od vypuknutia korony už manželia cez Instagram live stihli absolvovať rozhovor s Katie Couric, kde prezradili, že si v dôsledku karantény idú po krku (a Dax na margo Kristen zahlásil, že aj „miláčik Ameriky má nejaké tie charakterové chyby“). Od niekoho iného by som to automaticky považovala za vtip, pri týchto dvoch si nie som úplne istá.

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

 

Kristen a Dax pár dní dozadu na prechádzke v LA

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

 

Na nos, Kristen, na nos!

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

Karanténna, nehádacia, skrášľovacia

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

 

Neviem, či Dax vytrhne z biedy absenciu sexošov na Pikoškách. Mne sa nepáči. Ale tu máte porovnávačku Daxa a Zacha Braffa (45).

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

 

Vlani na Golden Globes. Okrem pŕs Kristen doma nechala aj ich dve dcéry, slečny sa volajú Lincoln a Delta (podľa Delta Force, ktorá spadá pod Armádu Spojených  štátov). Noo, veď to mohlo byť aj horšie. Napríklad Nixon a Zelený baret.

Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

 

Zdroje: dailymail.co.uk, buzzfeed.com, buzzfeed.com, buzzfeed.com


Už sa to dohádalo, tak sa to ošaháva

Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk