Súložník Emmy Watson

pridal Pivonia 28.4.2020 o 22:27
Súložník Emmy Watson


Kto by sa nechcel pyšniť takým prestížnym titulom?

Bola to veľká záhada, keď sa v októbri objavili v médiách fotky Emmy (30) v objatí tajomného vlasáča. Nik nevedel, kto to je, kde sa vzal a ako sa mu podarilo dostať sa do Hermioniných nohavičiek. Mladý muž musí mať vskutku zázračný prútik.

Aby som vás nenapínala, prezradím vám hneď aj jeho meno, volá sa Leo Robinton (30). Leo je biznisman a jeho vzťah s Emmou sa za posledných 6 mesiacov priostril. Tajné zdroje hlásajú, že je to medzi nimi natoľko vážne, že sa Leo stretol aj s Emminými rodičmi.

Tí musia byť na nádejného zaťka veľmi pyšní, Leova firma sa špecializovala na predaj legálnej marihuany. V júni však spoločnosť opustil. To, akému odvetviu sa venuje teraz, zdroje zatiaľ nevyňuchali.

Emma s Leom svoj vzťah poctivo ukrývali pred novinármi. Leo dokonca zmazal svoje fotografie na sociálnych sieťach. O tom, že sú spolu, vedeli len ľudia, ktorí ich osobne poznali. A to je veľmi milé. Dúfam, že to týmto labutiam vydrží.

Predtým, ako Emma stretla Lea sa výdatne špekulovalo aj o tom, že sa dala dokopy s Tom Feltonom (32) alias Dracom Malfoyom. Dvojica tieto dohady nikdy nepotvrdila.

 

Súložník Emmy Watson

 

Čo naňho hovoríte? Nebol by býval zlý, keby sa nebol býval podobal na Paľka Bruchalu.

Súložník Emmy Watson

S krátkymi vlasmi, na pochode za práva žien. 

Súložník Emmy Watson

 

Staršia fotografia z Instagramu jeho sestry Daisy.

Súložník Emmy Watson

 

Spolu s Emmou. Celkom im to sekne.

Súložník Emmy Watson

Ukážem ti svoj prútik?

Súložník Emmy Watson

 

Áno, ukáž!

Súložník Emmy Watson

 

Zdroje: thesun.co.uk,  dailymail.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk