Infošky na týždeň - Odhalenie NoName

pridal Admin 3.5.2020 o 21:14
Infošky na týždeň - Odhalenie NoName


Pozdravujeme vás milí pikoškári, z tej duše pozdravujeme vás!

Takto vás pozdravujem s jednou z NoName autoriek, ktorá si už tiež konečne zaslúži svoj nick a vlastne ani neviem prečo sme ho neoznámili skôr.

Každopádne dnes bude ten deň D a na konci pikošky sa dozviete jej nick, ktorý bude používať. Nick NoName, ale nikam nezmizne, ostane tu pre iné autorky/autorov, ktorých nick ešte nebudeme uvádzať, tak ako sme to riešili doteraz, keď si autor musí prejsť svojím krstom.

Kým sa ale dostaneme k jej nicku, poďme si pripomenúť naše nové fórum, kde sme pridali aj tému HUDBA, o ktorú je na pikoškách v poslednom čase veľký záujem.

Neváhajte a rozbehnime diskusiu aj tam, kľudne napíšte nejakú tému na článok, prípadne pridajte obrázok, aby ste potešili druhé pikoškárky. Ako vidíte, reagujeme na to a snažíme sa vám vyhovieť :) Fórum zatiaľ nájdete v menu hore vpravo, resp. teraz kliknite TU.

Ak vám ešte stále robia problém niektoré funkcie na pikoškách, odporúčame vám pozrieť si túto pikošku, kde sme dali návod a vysvetlenia.

V článku je aj návod ako prihlásiť svoje kaderníctvo, kozmetiku, cukrárstvo, sexy údržbárstvo, kvetinárstvo alebo hociakú inú službu, ktorú poskytujete. Pridali sa nám tam aj Fitness tréningy s osobným trénerom - FitNation, čo vyzerá byť na zaujímavú službu. Ak nepotrebujete návody, pridať sa môžete aj TU, resp. to nájdete pod Fórom.

Infošky na týždeň - Odhalenie NoName

 

A čo hovoríte na pikošky posledných dní? Ktoré vás zaujali, a ktoré vám naopak ešte chýbali? Veríme, že postupne začneme, už aj zvyšovať denné počty pikošiek, takže sa máte na čo tešiť. Určite ale nezabudnite pozrieť celebritné tehotenstvá, sexošov, ktorí nemajú nad 60 a určite nevynechajte ani "pór" Toma Hardyho.

Dajme slovo, ale už našej staro-novej redaktorke:

Milujem príbehy. Rada ich počúvam, rada ich rozprávam a najradšej ich píšem. Avšak úprimne nenávidím, keď musím písať o sebe, takže dnes budem stručná a vecná. Meno Pivonia som si zvolila pretože sa k nemu viaže niekoľko príbehov, ktorých nitky ovplyvnili môj svet. Pivo zohralo v mojom živote veľkú rolu (napriek tomu sa radšej nadájam vínom!) a pivónie sú nenáročné trvalky, ktoré majú obrovské kvety. A to som veru celá ja.

Som autorkou dvoch romanticko-zábavných knižiek, niekoľkých scenárov, plného kýbľa poviedok a hromady článkov. Vo voľnom čase spím a hrám sa na telefóne tie hrozné hry, v ktorých len posúvate farebné guličky a robí to veľké BUM! Očakávajte odo mňa najmä pikošky, v ktorých budem čuchať už spomínaný príbeh.

 

Pivonia, I choose you!

Infošky na týždeň - Odhalenie NoName

 

Pár pikošiek od Pivonia:

Čo má nové Keanu?

 

Tom Hardy a jeho pór.

 

Orlandovo tetovanie

 

Sú spolu už roky…

 

Amanda Bynes a jej šialenstvo

 

Oscary 2020

 

Kim v latexe

 

Sviečka s vôňou vagíny

 

Schudnite so Zaklínačom

 

Veľký spevácky throwback vracia úderMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk