Ono to žije!

pridal kiwi 5.5.2020 o 21:44
Ono to žije!


Courtney Stodden (25) sa nám pripomína.

Ešteže tak. Courtney sme tu mali naposledy vo februári, keď sa ko-neč-ne rozviedla. Odvtedy nič, čo je mi fakt ľúto, keďže táto žena bola kedysi pravidelnou stálicou Pikošiek. Tak aby sme si to vynahradili, tu ju máme teraz. Už ako slečnu.

Ono treba povedať, že dnes je dosť ťažké vymyslieť, čím upútať pozornosť. Hlavne ak ste už tie overené recepty skúsili, menovite:

1.       Ako 16-ročná ste absolvovali svadbu s 50-tnikom

2.       Snažili ste sa o hudobnú kariéru, s minimálnym úspechom

3.       K pesničkám ste natáčali videoklipy, ktoré vyvolávajú otázku „prečo sa v tom porne toľko spieva?“

4.       Vyzeráte ako Marilyn Monroe zo sekáča

5.       Tehotenstvo, aj následný potrat ste prezentovali nanajvýš pofidérnym spôsobom

6.       Zúčastnili ste sa nejakej tej reality show. Ideálne nejednej.

Courtney z tohto silného arzenálu už vybúchala všetko, tak sa teraz vytasila s niečím novým. Príbehom o šikane a nedostatočnej ženskej solidarite. A zapletená je doňho Chrissy Teigen (34). Práve táto zákernica sa o Courtney škaredo vyjadrovala na Twitteri, že vraj ju neznáša, má besnotu a nech radšej umrie. Chrissy mala v tom čase 26 a Courtney 17. No a takto to teraz na Instagrame vo videu opísala Courtney:

Mám pocit, že ženy by sa mali navzájom podporovať. Takzvané celebrity ma označovali za šľapku a šikanovali ma, čo ma nútilo zamyslieť sa nad tým, kde ako spoločnosť sme. V otázke podporovania žien nie tak ďaleko, ako som si myslela, a to ma naozaj desí (minútová odbočka, počas ktorej Courtney vysvetľuje, že tejto téme sa bude venovať vo svojej knihe. Teraz ju píše, Pánboh zaplať). Toto video venujem hlavne Chrissy Teigen. Sledovala ma, obťažovala ma, šikanovala. A majte na pamäti, že počas obdobia tejto šikany som mala 16-17 rokov.

Ono to žije!

Ďalej označila toto správanie Chrissy za pokrytecké. Ona sama na Twitteri totiž vždy sprdne svojich kritikov s tým, že tak sa k ženám nemajú čo správať. Či už teda kritizujú jej výzor, alebo materské schopnosti. Ale napriek tomu sa Chrissy rozhodla kritizovať Courtney, čo sa jej veru nepáčilo. Vraj Chrissy by ako dospelá žena mala disponovať schopnosťou zahryznúť si do jazyka a nekritizovať verejne ostatných, hlavne tínedžerov nie.

No a tu sa už dostávame k pointe, lebo celé video s históriou o Chrissy bolo len predslovom. Keď už bola Chrissy taká mrcha šikanérka, Courtney o nej zložila (tento výraz berte s rezervou) pesničku s názvom Bully. A už o pár dní si ju budeme môcť vypočuť!

Chrissy mi teda sympatická nie je, na druhej strane, určite nie je jediná, čo si z Courtney robila srandu. Pre mňa je skutočnou záporáčkou celého príbehu skôr Courtneyina mama, ktorá je vlastne zodpovedná za manželstvo jej dcéry a Douga Hutchinsona (59). Na svadbu Courtney ako 16-ročná potrebovala jej súhlas a je fakt smutné, že jej ho mama dala, namiesto toho, aby mala štipku rozumu a vzťah jej vyhovorila. Vo videu sa Courtney niekoľkokrát vyjadrila, že vydatá bola za predátora, ktorý ju zneužíval. Po rozvode aj exmanželovi adresovala odkaz, vraj mu želá všetko dobré, ale dúfa, že už si nijakú tínedžerku nevezme. Nie je to totiž správne, a to ani s rodičovským súhlasom. Ozaj škoda, že na to prišla až teraz. Takže vlastne je rozvedená, otec sa s ňou dodnes kvôli manželstvu s Dougom nerozpráva a ostala jej len mama. Trochu ju ľutujem a tuším jej doprajem aj to, nech sa zabáva tvorbou vlastnej hudby. Akurát ja si ju nepustím.

 

Týmito fotkami Courtney oznámila blížiacu sa pesničku

Ono to žije!

Ono to žije!

Veď pri sprchovaní si ani nemôže vidieť na nohy

Ono to žije!

Chrissy. Ak je Courtney malé šteniatko, ktoré máme ľutovať, Chrissy je Cruella de Vil

Ono to žije!

 

Ono to žije!

 

Ono to žije!

 

Ono to žije!

 

Courtney a Doug v šťastnejších časoch. Keď privriete oči a zaškúlite, Courtney je naozaj celá Marilyn. Akurát Doug to nevytiahne ani na Arthura Millera, a ani Joe DiMaggio to nie je.

Ono to žije!

 

*Admin -určite si preklikajte jej profil u nás, stojí to za to - TU!

 

Zdroje: dailymail.co.uk, foxnews.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk