Jessica Simpson a jej cecky

pridal kiwi 9.5.2020 o 9:21
Jessica Simpson a jej cecky


Blond je to, vyzerá, že rozumu to veľa nepobralo a o svojom životnom príbehu to napísalo knihu. Courtney Stodden, vravíte? Áno, aj. Ale nielen. Vo februári som tu písala o tom, ako Jessice Simpson (39) vyšla knižka. Rozoberať v nej mala manželstvo s Nickom, vzťah s Johnom Mayerom (42), závislosť na alkohole a drogách, problémy so sebavedomím a ešte aj sexuálne zneužívanie v mladosti. Je trošku irónia, že keby sfilmovali príbeh, kde by ste si mnohé tie spomínané problémy mohli odfajknúť, ten film by asi vyhral Oscara a pritom v samotnom Hollywoode má podobný príbeh veľa ľudí. Tak som sa opustila a teraz k veci. Viete, ako by to bolo s tou knihou za bežných okolností. V rôznych reláciách by sa o nej rozprávalo a Jessica by tam ako hosť vysvetľovala, čo a ako. Lenže teraz sa do tých relácii len tak ľahko nedostane. Jess je ale šikulka, tak predsa len vymyslela alternatívu, vďaka ktorej sa pozornosť otočí na ňu, a tým pádom snáď aj na knižku.

Aby som bola fér, celé to začala Sally Singer, ktorá dlhé roky pracovala pre Vogue. Konkrétne to spustil článok Only at the Met: An Oral History of the World’s Most Glamorous Gala, ktorý bol oslavou Met Gala. Akcia tento rok prebehnúť nemohla, tak aspoň na predošlé ročníky celebrity vo Vogue spomínali. A takto zaspomínala Sally na rok 2007:

Jeden rok tam bola Jessica Simpson s Johnom Mayerom. Mala na sebe šaty od Michaela Korsa a prsia jej tuším vypadli zo šiat priamo na červenom koberci ... a neskôr som si pri večeri uvedomila, wow, prsia Jessicy Simpson sú oproti mne na jedálenskom stole, rovno na tanieri, a pozerám sa na ne. John Mayer ich na tom jedálenskom stole začal obchytkávať. Natiahol sa k nim a mne napadlo, jasné, celebritky, pokojne sa tu hrajte.

Musím uznať, že je trošku čudné, ak má človek možnosť spomínať na Met Gala a jemu sa hneď stočia spomienky k nejakej Jessice. Určite sa dalo napísať aj o iných veciach, že, Sally? Nič to, Jessica nedala na odpoveď dlho čakať:

Po prečítaní tohto (nepresného) opisu Met Ball, v ktorom Sally Singer uráža moje telo, sa cítim trochu ako Jayne Mansfield. Ale vážne – vydržala som to, že ľudia hanili moje telo. Preniesla som sa aj cez obdobie, keď som si ich názory začala pripúšťať a za svoje telo sa hanbiť. Teraz som si prečítala tento veľmi očakávaný článok o extra nóbl módnej udalosti a to, že ma v roku 2020 iná žena musí znevažovať za to, že mám prsia, považujem za pekne nechutné.

Do celej veci sa už stihol vložiť aj Vogue samotný. Vraj ich mrzí, že článok na Jessicu pôsobil nepríjemne, to vôbec nebolo ich úmyslom a ospravedlňujú sa jej. No prosím.

A teraz prichádza čas na zásadnú otázku života, vesmíru a vôbec: presvedčila vás Jessica a jej zanietený štýl písania, a keďže vášnivý instagramový príspevok vám nestačil, idete si objednať aj knižku Open Book? Podľa rebríčka The New York Times je to bestseller.

 

Jessica a jej srdcervúci príspevok

Jessica Simpson a jej cecky

 

Nebol to Michael Kors, ale Roberto Cavalli. Jessica sa s ním aj fotila, tak musí vedieť.

Jessica Simpson a jej cecky

Jessica Simpson a jej cecky

 

Tento výraz tváre si pamätám, kedysi bol na červených kobercoch populárny. Neviem, či preto, lebo opticky predlžuje tvár, alebo ním herečky dávali najavo kariérnu flexibilitu.

Jessica Simpson a jej cecky

Jessica Simpson a jej cecky

S Johnom Mayerom. Tomu sa Jessica povenovala v tej svojej knižke. Chodili spolu len pár mesiacov, keď sa jej John priznal, že je ňou „sexuálne a emocionálne posadnutý“. Tri roky po rozchode potom magazínu Playboy prezradil, že Jessica je ako kokaín -  nie je to pre vás dobré, ale stále to robíte. A vraj mali veľmi bláznivý sexuálny život. Tieto komenty boli pre Jessicu  šokujúce, lebo „o tom, aká je žena v posteli, sa predsa vôbec nehovorí“.  Neviem veru, či je niekto schopný Jessice tú naivitu zožrať. Veď v čase, keď chodila s Johnom, už mala za sebou jednu reality show. Človek by povedal, že jej to trochu mohlo otvoriť oči v tom, čo sa v zábavnom priemysle (touto cestou pozdravujem komentujúcu Adriku a Jara Slávika) hovorí a robí.

Jessica Simpson a jej cecky

 

Sophia Loren v roku 1957 zazerá na výstrih Jayne Mansfield. Išlo o večeru na počesť Sophie, bolo to jej privítanie do Hollywoodu. Práve k Jayne sa svojím príspevkom na Instagrame Jessica prirovnala.

Jessica Simpson a jej cecky

 

Sally Singer a Anna Wintour

Jessica Simpson a jej cecky

 

A jedna trochu reprezentatívnejšia

Jessica Simpson a jej cecky

Jayne Mansfield a prsia v bezpečí šiat. Aspoň približne.

Jessica Simpson a jej cecky

 

Toto tu je jej dcéra, Mariska Hargitay. Fanúšikovia seriálu Zákon a poriadok ju poznajú ako Oliviu Benson. Mariska si mamu asi veľmi nepamätá, Jayne zomrela pri autohavárii ako 34- ročná. V aute boli vtedy aj tri jej deti (medzi nimi tiež 3-ročná Mariska), ale nič vážne sa im nestalo

Jessica Simpson a jej cecky

 

Jessica je, tak ako bola aj Jayne, niekoľkonásobná matka. Tak si ju sem dajme s tým najnovším prírastkom. Dcéra Birdie má rok aj kúsok. A Jessica zasa ten istý výraz ako na fotkách z roku 2007. No ta co už.

Jessica Simpson a jej cecky

 

Zdroje: vogue.com, dailymail.co.uk, wwd.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk