Je to chlapec!

pridal Pivonia 28.5.2020 o 19:39
Je to chlapec!


Ashley Benson si po Care našla náhradu. Chodí s raperom G-Eazym.

Po rozchode Ashley Benson (30) a Cary Delevingne (27) sme tu špekuľovali, či sa Ashley dá dokopy s mužom alebo ostane verná ženám. Tí, ktorí stavili na chlapa mali pravdu. Ashley sa už dva týždne poneviera po uliciach s americkým raperom G-Eazym. Z môjho uhla pohľadu mohla radšej odstať s Carou.

Gerald Earl Gillum, známy ako G-Eazy (31) je totiž známa firma. V posteli sa mu už prestriedala celkom slušná kôpka slečien. Randil s Halsey (25), Lanou Del Rey (34), modelkou Victoria‘s Secret Yasminou Wijnaldum (21), či raperkou Megan Thee Stallion (25). Ja osobne mám z neho pocit, že je to taký egocentrický slizík. Ale zase úplne chápem čo na ňom tie baby vidia. Zlí chlapci sú evidentne stále v móde. Som zvedavá, ako dlho tento vzťah vydrží. Mám pocit, že je to normálny plnohodnotný vzťah typu - vyšukaj mi z hlavy bývalú/bývalého. Takéto vzťahy síce veľkú životnosť nemávajú, ale svoj účel splnia.

Je to chlapec!

 

Pred týždňom ich Ignác odfotil spolu v jednom aute.

Je to chlapec!

 

Bol tam vraj aj letmý božtek

Je to chlapec!

 

Dajme si chlapca v plnej zbroji. Trochu mi pripomína Roba Grigorova.

Je to chlapec!

Nechali by ste si od neho zaplatiť pivo?

Je to chlapec!

 

S Halsey to bolo ako na hojdačke. Chvíľu rozídení, potom zase spolu. Údajne ju G-Eazy podvádzal

Je to chlapec!

 

G-Eazy a modelka Yasmina Wijnaldum. Rozišli sa v septembri 2019.

Je to chlapec!

 

Internety tiež špekulovali, či dal G-Eazy dole aj raperku Megan Thee Stallion. Vo februári zverejnil na svojom Instagrame toto video. Pošmakujte.

Čo sa hudby týka, tu ja celkom tápem. Rapu sa rozumiem približne ako mongolskej kinematografii. Dajte vedieť, či sa vám G-Eazyova hudba páči.

 

Zdroje: metro.co.uk, dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk