Sexoš na dnes

pridal Pivonia 31.5.2020 o 15:42
Sexoš na dnes


Dnes sa pozrieme na hrudný kôš Armieho Hammera.

Premýšľala som, akého ďalšieho muža vybrať do našej milovanej rubriky. Nielen Kardashiankami je človek živý a naše oči sem-tam potrebujú vizuálnu vzpruhu. Položila som si teda zásadnú otázku: Google, google, kto je najkrajší chlap roku 2020?

Na Rankeri som našla rebríček, ktorému celkom neoriginálne kraľoval Chris Hemsworth (36). Ale keď som poscrolovala nižšie, objavila som skutočný poklad. Dámy a páni, zoznámte sa, Armie Hammer (33).

No. Nalejme si čistého vína. Väčšina z vás sa asi s Armiem nepotrebuje zoznamovať. Môžete ho poznať ako sladkého princa zo Snehulienky, zvodného Olivera z homoromance Daj mi svoje meno alebo ako dvojičky z filmu Sociálna sieť.

Armie Hammer sa narodil pod šťastnou hviezdou. Jeho rodina je nechutne zazobaná, jeho pradedko bol americký ropný magnát (a založil v USA Komunistickú stranu!) a tak mini Armie dostal tú najsnobskejšiu výchovu, akú si dokážete predstaviť. Je napoly žid, jeho predkovia pochádzajú okrem iného aj z Ruska a Ukrajiny. Napriek tomu mám pocit, že z neho vyrástol relatívne normálny človek. Nemá za sebou žiadne aférky, už desať rokov je šťastne ženatý s jednou jedinou ženou. S Elizabeth Chambers (37) majú dve deti. Sú aj celkom aktívni na sociálnych sieťach.

Týmto oficiálne ukončujem jalové rečičky a pozývam vás do galérie.

 

S bradou?

Sexoš na dnes

 

Alebo bez?

Sexoš na dnes

 

Ja hlasujem za bradu. Mohol by sa mi prísť vyvaliť na gauč.

Sexoš na dnes

 

Alebo na stoličku

Sexoš na dnes

 

Aj psie očká máme

Sexoš na dnes

 

Cukríček.

Sexoš na dnes

Zoznámte sa s hrudným košom. Tento je ešte zo Snehulienky. Armie zreje ako víno. Ešte pred pár rokmi bol na mňa prisladký.

Sexoš na dnes

 

Situácia sa však každým rokom zlepšuje. Ešte zo 5 rokov a z Armieho bude ultimátny gaťko vlhčič.

Sexoš na dnes

 

Ešte jeden aktuálnejší hrudník. Armie ho zverejnil tento rok v apríli na svojom Insta. Armie sa karanténuje na Kajmanských ostrovoch. Hajzlík zozobaný.

Sexoš na dnes

 

Karanténa mala vplyv na každého z nás…

Sexoš na dnes

 

Na premiére filmu Daj mi svoje meno. Ja som presvedčená, že na rankeri ho vyklikali do prvej päťky jeho homosexuálni fanúšikovia. Ale Armieho im nedáme! On je hetero!

Sexoš na dnes

Šťastná rodinka

Sexoš na dnes

 

Šťastná rodinka 2.

Sexoš na dnes

 

Armie pozýva do svojej postele. A prezrádza, že sem-tam chodieva naostro.

 

Zdroje: wikipedia.org, dailymail.co.uk, instagram.com, people.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk