Čo nového u Gagy?

pridal Nikky 2.6.2020 o 22:58
Čo nového u Gagy?


Lady Gaga (34) si ležérne vykračuje ulicami LA len v rúšku a podprde. Ideálna kombinácia na začínajúce letné dni. Všetci vieme, čo sa okrem korony deje v Amerike, no v Hollywoode to vyzerá byť zatiaľ na bezvetrie. Gaga si vybehla s nie tak úplne novým frajerom Michaelom Polanskym (42) na kávu. Michael je úspešný biznismen, filantrop a riaditeľ neziskovej organizácie Parker Foundation. Oh, a má diplom z Harvardu. U mňa jednoznačne zatiaľ najlepší výber, bravo Gaga!

Holúbkovia majú konečne sa seba viac času, po tom, čo Lady Gaga vydáva nový album Chromatica, a nový singel s Arianou Grande je už tiež vonku.

Gaga ale na ulici vyzerá ako úplne bežná žena po 3 mesačnej karanténe, tak si poďme trošku pomastiť egá nad Ignácovými paparazzi úlovkami.

Čo nového u Gagy?

 

Vyrastené vlasy, nafúknutý pupok a čierne legíny na zamaskovanie kíl navyše. Vyzerá úplne ako ja, keď som dnes šla po chleba (akurát ja to ešte istím XL tričkom)

Čo nového u Gagy?

 

Jej frajer bude zrejme ten typ, čo nerieši kilečko navyše a za to má u mňa plusové body

Čo nového u Gagy?

Gaga už promuje nový album, a tak sa môžeme tešiť na šialené kostýmy a mejkap. Takto zblízka, neviem či je tak napichaná, alebo taká zavodnená

Čo nového u Gagy?

 

Toto sú cover fotky k novému albumu, Gaga nezostáva nič dlžná svojmu „alien image“

Čo nového u Gagy?

 

Čo nového u Gagy?

 

Čo nového u Gagy?

A dajme si aj singel „Rain on Me“ s Arianou Grande. Arianin cop a linky sú vytiahnuté až do neba, no v klipe aj tak hviezdi Gaga.

 

Zdroje: dailymail.co.uk, youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk