Kimovci žalujú SBS-kára

pridal Pivonia 5.6.2020 o 8:23
Kimovci žalujú SBS-kára


Chlapík sa v médiách rozrozprával o čudných Karolových návykoch.

Keď som na zahraničných stránkach zbadala tento titulok, moja senzáciechtivá duša sa preveľmi potešila. Čo nové sa o Kanyeovi Westovi (42) dozvieme? Nosí Krisine tangáče? Súloží s plnokrvnými arabskými kobylkami?

Bohužiaľ, žiadna veľká bomba sa nekoná. Steve Stanulis, bývalý Karolov SBS-kár, nám všetkým prezradil len to, čo už dávno vieme. A síce že Karol je jedno namyslené hovädo. Zaujímavé na tomto príbehu je to, že Karol Steva vyhodil pred štyrmi rokmi pretože mal podozrenie, že skúša zbaliť Kim Kardashian (39). Toto sú tri najdôležitejšie veci, o ktorých Steve hovoril pre Hollywood Raw podcast:

1. Prvý konflikt medzi Karolom a Stevom prišiel už počas prvého dňa stráženia. Chlapci nastúpili spolu do výťahu a Karol hovorí Stevovi, že má stlačiť tlačidlo, kam chcú ísť. Steve nemal ani šajnu, kam vlastne idú. Karol prskal a zlostil sa, že si to Steve nezistil dopredu. Napokon Stevovi milostivo prezradil, ktorý gombík ma stlačiť.

2. Karol mal aj veľmi zvláštne pravidlá, keď spolu šli po ulici. Chcel, aby sa Steve držal za ním minimálne 10 krokov. To je celkom blbé, keďže z takej vzdialenosti by Steve nebol schopný skočiť pred vystrelenú guľku pošahaného fanúšika. Kevin Costner (65), srdco moje.

3. Tretia šokujúca vec, ktorú Steve prezradil je, že Kardashianovci si podľa jeho názoru volajú paparazzov vždy, keď vychádzajú z domu. Nuž, Stevie, žiadnu novinku si nám neprezradil. U nás v redakcii nonstop zvoní telefón. Kim si Ignáca objednáva 2x do týždňa.

Aby som to zhrnula a podčiarkla, je možné, že samotný Karol zaplatil Steviemu, aby na nich nahádzal „špinu“. Každá medializácia je dobrá. Teraz budeme chvíľku počúvať, ako chce Karol Steva zažalovať, potom sa nejako dohodnú a zase bude na chvíľku pokoj. Až dovtedy, kým Kim v hlave neskrsne ďalší diabolský plán, ako sa dostať na stránky pikošiek.

 

Kto chce fotku Karola?

Kimovci žalujú SBS-kára

Tu máte ešte jednu, muhehe!

Kimovci žalujú SBS-kára

 

Ste zvedaví aj na Steva? Je to celkom zaujímavý človek, bývalý policajt a bývalý tanečník Chippendales

Kimovci žalujú SBS-kára

Aha čo som pre vás vyhrabala. Steve je ten v ružovom.

Kimovci žalujú SBS-kára

 

Zdroje: dlisted.com, dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk