Sexoš na pondelok

pridal Pivonia 15.6.2020 o 7:25
Sexoš na pondelok


Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons rozkladá mormonskú cirkev zvnútra.

Dúfam, že sa dnes lepšie trafím do vášho vkusu, milé pikoškárky. Hudobníka sme tu nemali poriadne dlho, čo je absolútne neodpustiteľné. Muzikanti totiž dokážu lámať ženské srdcia ako zápalky aj keď vyzerajú ako grula. Ja sa dokážem zapozerať aj do takých exotov ako Nick Cave, David Bowie či Rag'n'Bone Man(!) len preto, že ich hudba je/bola zimomriavková.

Dan Reynolds však rozhodne nepatrí do kategórie grula šalátová. Ja by som dokonca povedala, že je objektívne veľký fešák. Aj sval to má, aj peknú tváričku, aj taký trochu drsňácky look. Na koncerte by som po ňom gaťky určite hodila.

Daniel Coulter Reynolds (32) sa narodil v roku 1987 v Las Vegas ako siedme z deviatich detí. Tušíte správne, že to nie je celkom s kostolným poriadkom. (alebo naopak? Práveže to JE s kostolným poriadkom?) Danovi rodičia sú mormoni, aj on bol vychovávaný v tomto duchu. Dan ostáva aj po rokoch členom tejto sekty, napriek tomu, že nad tým veľa ľudí krúti hlavou. Sám Dan povedal, že sa stále identifikuje s mnohými vecami, ktoré hlása toto náboženstvo, najmä so silným dôrazom na rodinu. Mnohé veci by však chcel zmeniť a to je možné jedine zvnútra. Keby odišiel, už by nič nezmohol. Momentálne bojuje za to, aby mormoni začali akceptovať LGBTQ+ komunitu. Veľa šťastia, Dany, budeš ho potrebovať.

Dan má štyri deti s muzikantkou Ajou Volkman (40). Vzali sa v roku 2011, splodil tri dcéry. V roku 2018 však oznámili, že sa rozvádzajú a zlomili tým nielen svoje, ale aj fanúšikovské srdcia. Ich vzťah totiž z pohľadu zvonku vyzeral vždy dokonale. Manželia vychovávali decká v zdanlivej idylke, spolupracovali aj pri tvorbe hudby. Dôvodom rozvodu bolo to, že Dan bol kvôli kapele neustále na cestách a Aja vychovávala deti v podstate sama. V novembri minulého roku sa však Dan priznal, že sa v skutočnosti nikdy nerozviedli, že spolu opäť chodia a snažia sa opraviť svoj naštrbený vzťah. V októbri sa im narodil syn Valentine a na konci roka požiadal Dan svoju manželku opäť o ruku.

A máme to tu. Aspoň na niečo je tá mormonská výchova dobrá. 9 z 10 bežných muzikantov by si narazilo pri prvom probléme prvú štetku a manželstvo by sa rozhodne nesnažili zachraňovať. Za to, že nezdupkal pri prvom probléme má u mňa Dan veľké pivo.

Poďme ešte k samotnej kapele. Prvý album s názvom Night Visions vydali v roku 2012 a bol to obrovský úspech. Singel Radioactive, ktorý pochádza z tohto albumu, označil Rolling Stone za najlepšiu rockovú pieseň roka. Odvtedy vydali ďalšie tri štúdiové albumy.

Idem dať ešte takú úvahu o hudbe, ktorú robia Imagine Dragons. Považujem sa za rockového fanúšika, ale posledné roky mám pocit, že tento hudobný žáner brutálne stagnuje. Stále tie isté melódie, rovnaké texty, nič originálne. Imagine Dragons dokážu tvoriť hudbu, ktorá má každou novou piesňou prekvapuje a zároveň je tak správne komerčná, aby sa dala počúvať stále dookola. Za mňa teda rozhodne palec hore. Pri písaní článku som preklikala aj niekoľko ich koncertov. Dan na nich býva poriadne angažovaný, dáva rôzne motivačné príhovory. Úprimne, toto ja až tak rada nemám. Trochu mi pripomína Bona (60) s jeho nepoškvrnenou morálkou a jediným správnym názorom. Dan sa na sociálnych sieťach zmienil, že karanténa je pre neho a jeho kapelu veľmi plodná a že sa čoskoro môžeme tešiť na nové piesne.

 

Na koncertoch býva veľmi často hore bez. Asi tým odkazuje na Bibliu, konkrétne na prvého človeka, Adama.

Sexoš na pondelok

 

Keď som holý, som bližšie k Bohu!

Sexoš na pondelok

 

Všetci si zaslúžime božiu lásku. A pohľad na Danovu hruď

Sexoš na pondelok

 

Zádumčivý intelektuál

Sexoš na pondelok

 

Kamoš odvedľa

Sexoš na pondelok

S manželkou Ajou

Sexoš na pondelok

 

Upozorňujem, že budú nasledovať fotografie s deťmi. U psychicky labilnejších osôb môže dôjsť k neopodstatnenej túžbe splodiť vlastné potomstvo. Na obrázku dcéra Arrow (7) a banda fotobomberov.

Sexoš na pondelok

 

S dvojičkami Gia James a Coco Rae (3)

Sexoš na pondelok

 

So synom Valentinom

Sexoš na pondelok

 

A celá rodina, Valentine je ešte len v brušku

Sexoš na pondelok

Radioactive, pieseň, ktorá to všetko začala.

 

Úžasný koncert, na ktorom je Dan celý čas polonahý. Povoľuje toto mormonská cirkev?

 

Pieseň Walking the Wire, ktorej videoklip je plný ňuňu situácií z ich života

 

Dan u mrchy Ellen vysvetľuje, ako ide meniť mormonskú cirkev zvnútra

 

Zdroje: nz.news.yahoo.com, wikipedia.org

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk