Kelly Clarkson sa rozvádza

pridal Enchilada 18.6.2020 o 18:05
Kelly Clarkson sa rozvádza


Pikošky, klebety a zákulisné info – pre vás od nás, iba dnes za polovičnú cenu.

Informácia o tom, že sa rozpadlo manželstvo 38-ročnej speváčky a výherkyne American Idol Kelly Clarkson a 43-ročného Brandona Blackstocka, už stihla obletieť väčšinu svetových, aj slovenských serverov. Na prvý pohľad ide o priam šokantnú novinku, keďže sedem rokov ich manželstva spolu vyzerali relatívne spokojne a dokonca len pár mesiacov dozadu Kelly rozprávala v rozhovore s otravným Gordonom Ramseym o tom, ako by chcela ešte jedno malé mimino. Na pohľad druhý to až také prekvapivé veru nie je.

Na úvod mi dovoľte úprimne zaplakať. Keď sa rozpadne manželstvo, nech je už akékoľvek, dostanú moje detinské ideály o láske ďalšiu kopačku z otočky. O to viac, ak ide o človeka ako Kelly Clarkson, s ktorou šérujem nejednu traumu z detstva. Dlho, predlho sa mi nechcelo veriť všetkým tým nechutným klebetám BlindGossipu a stránkam ako je TheDirty.com o Brandonových neverách. Bez vetra sa však ani bulvár nepohne.

A tak tu máme na jednej strane oficiálnu verziu o neprekonateľných rozdieloch, postupnom odcudzení a mnohomesačných problémoch nejasného pôvodu, ktoré vyústili do Kellyinho rozhodnutia podať žiadosť o rozvod, a na strane druhej podpultové informácie o tom, že Brandon je jedno hnusné, neverné prasa. Neviem, kde je pravda. Viem však, že by som nechcela počuť o mojom čerstvom mladomanželovi, že za 1) to ťahá s nejakou čúzou poza môj chrbát dobrých 5 mesiacov, hoci s ňou údajne nespal a za 2) ďalšiu paniu oplodnil zarovno so mnou. To nie je môj výmysel, to je reálny problém, ku ktorému sa musela vtedy tehotná Kelly vyjadrovať v roku 2013 po tom, čo TheDirty.com začal prinášať jedno takéto milé vyznanie neznámych slečien po druhom.

Veď dobre, poviete si - bulvár nemá na práci nič iného okrem ničenia životov, manželstiev a mladých sfetovaných talentov. Škoda len, že keby som za každý článok na BlindGossipe o ďalšej jeho nevere dostala jeden kroasant, mala by som už asi tak dvesto kíl. Najmilší je ten celkom posledný článoček spred niekoľkých dní, v ktorom sa šťavnato popisuje, ako Brandon dotlačil Kelly do trojky, len aby ho prítomnosť jeho vlastnej ženy po niekoľkých takýchto stretnutiach omrzela a vybral si do budúcna radšej prítomnosť ich erotickej spoločníčky. To nevymyslíš, to je život.

Kelly má našťastie s Brandonom uzavretú nepriestrelnú predmanželskú zmluvu a podľa súdnych dokumentov už stihla požiadať, aby ju súd začal vymáhať a Brandonovi preventívne zakázal akýkoľvek pokus o žiadanie manželských alimentov. Chce tiež výlučnú starostlivosť o ich dve spoločné deti River Rose (5) a Remingtona Alexandra (4) a navrátenie svojho pôvodného priezviska. Obe nehnuteľnosti, ktoré spoločne obývali, sú už na realitnom trhu, tak ak máte zopár zbytočných miliónov a chuť presťahovať sa do Tennessee alebo Kalifornie, nech sa páči.

A keď tam už budete, choďte mu za mňa jednu preventívne tresnúť, ďakujem veľmi pekne.

 

V apríli minulého roku vyzerali spolu ešte šťastne. Tie dve staršie deti vľavo sú Brandonove z minulého manželstva s ex-manželkou Melissou Ashworth

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Brandon sám nie je z chudobných pomerov. Je synom hudobného producenta Narvela Blackstocka, zakladateľa hudobnej spoločnosti Starstruck Entertainment a pre jeho firmu aj pracuje ako manažér talentov. Pracuje s country spevákmi ako je Blake Shelton alebo Rascal Flatts.

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Kelly Clarkson sa rozvádza

Kellyine vyjadrenia na Twitteri v roku 2013 k Brandonovým neverám

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Ako čerství mladomanželia. Škoda, vyzerali šťastní.

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Ich domček v Tennessee

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

a ten v CA

Kelly Clarkson sa rozvádza

 

Zdroje: blindgossip.com, dailymail.co.uk, cheatsheet.com, dailymail.co.uk, distractify.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk