Obvinenie zo znásilnenia

pridal Pivonia 22.6.2020 o 15:42
Obvinenie zo znásilnenia


Obvinenie zo znásilnenia. Pristálo v schránke Dannyho Mastersona, známeho ako Steven Hyde zo sitcomu Tie roky sedemdesiate.

44-ročného herca obvinili zo znásilnenia hneď tri ženy. Incidenty sa údajne odohrali medzi rokmi 2001 a 2003 v Dannyho dome v Hollywoode, kam si svoje obete pozval. Dve z týchto žien mali v čase incidentu 23 rokov, jedna 28.

Danny Masterson, ktorý je známy najmä zo seriálov Tie roky sedemdesiate a Ranč, sa proti obvineniam ohradil. Bodaj by sa neohradil, ak ho uznajú vinným, hrozí mu až 45 rokov väzenia. Danny tvrdí, že ženy, ktoré ho žalujú, chcú od neho a od scientologickej cirkvi iba vyžmýkať peniaze.

Práve viera v posvätného Xenu (tento diktátor galaktickej konfederácie podľa scientológov priviedol na Zem miliardy ľudí) hrá v tomto prípade významnú úlohu. Tieto tri dámy totiž nie sú jediné, ktoré Dannyho obvinili zo sexuálneho násilia. Ešte v roku 2017 ho z rovnakého zločinu obvinili ďalšie štyri ženy. (momentálne nie je isté, či niektoré z nich nie sú tie isté, keďže obvinenie boli spísané v rôznych štátoch) Tieto štyri ženy tvrdili, že herec ich nadrogoval, zneužil a scientologická cirkev sa to snažila ututlať. Kvôli týmto incidentom vyhodili Dannyho z už spomínaného seriálu Ranč. Danny sa bráni, že každá z tých žien bola jeho priateľkou, a tak mal právo s ňou sexovať.

Obvinenie zo znásilnenia

Poďme si rozobrať aj podrobné prípady týchto štyroch žien, je to celkom sila. Prvá z nich sa volá Chrissie Bixler (41). Bixler vypovedala na súde, že s Mastersonom randila niekoľko rokov a stala sa aj scientologičkou. Danny bol počas vzťahu násilnícky, vynucoval si sex a keď odmietla, trestal ju. Podľa interných pravidiel scientológov sa nemohla sťažovať na žiadne orgány mimo cirkvi, scientológovia jej povedali, že ako jeho priateľka mu musí poskytovať všetko, čo od nej žiada.

Počas súdneho procesu Chrissie záhadne zdochol pes, prenasledovali ju neznáme autá a Mastersonovi kamaráti sa jej vyhrážali, že zverejnia jej nahé fotky. Podobné zážitky má aj Bobette Riales, ktorú po tom, ako podala na Mastersona žalobu, začali prenasledovať a dokonca sa jej hrabali v smetnom koši.

Ďalšie dve ženy sa rozhodli nezverejniť svoje mená. Obidve však vypili nápoj, ktorý im dal Danny, stratili vedomie, následne sa prebrali v jeho posteli a Danny ich znásilňoval. Jedna z nich povedala, že znásilnenie nahlásila tak neskoro preto, že scientologická cirkev zakazuje vynášať špinu z vnútorných kruhov. Keď sa obrátila na políciu, niekto jej zdemoloval auto, hackol počítač a telefón.

Jdu blejt, velebnosti. Toto je fakt hnus a bizár. Dúfam, že Danny stvrdne v base na poriadne dlho a verím, že si na ňom jeho vlastné praktiky vyskúša nejaký obdarený černoch. Potom sa môže modliť k milému Xenovi, uvidíme, či mu to pomôže.

Danny ako sympatický hulič Steven Hyde

Obvinenie zo znásilnenia

 

Masterson a jeho manželka herečka Bijou Phillips (40). Sú manželmi od roku 2011 a majú spolu dieťa

Obvinenie zo znásilnenia

 

Masterson a Chrissie Bixler

Obvinenie zo znásilnenia

 

A toto je ďalšia Mastersonova údajná obeť, Bobette Riales

Obvinenie zo znásilnenia

Všetky incidenty sa odohrali v tomto sídle. A ja sa pýtam, ako si taký priemerný herec s minimom úloh môže dovoliť takúto vilu?

Obvinenie zo znásilnenia

 

Zdroje: dailymail.co.uk, en.wikipedia.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Meghan prezidentkou
5
MEGHAN PREZIDENTKOU
[30.9 2020]
Sú tu nové deti!
21
SÚ TU NOVÉ DETI!
[27.9 2020]
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
26
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk