Neatraktívni a predsa úspešní

pridal Pivonia 23.6.2020 o 15:44
Neatraktívni a predsa úspešní


Títo muži dokázali uspieť v krutom svete showbiznisu napriek tomu, že sú - povedzme to na plnú hubu - škaredí.

V diskusii k článku o Jennifer Lopez sa rozbehla vášnivá debata o tom, kto je škaredší - Jay-Z (50) alebo Alex Rodriguez (44). (za mňa rozhodne Alex!) Uvažovala som, že by nebolo zlé urobiť si anketu, ktorá by rozhodla, ktorá mužská celebrita je pre pikoškárske osadenstvo najodpudivejšia. Čisto z vedeckých dôvodov, samozrejme.

Normálne už vidím, ako niektoré čitateľky/čitatelia štartujú klávesnice a chystajú sa mi sem napísať:

By ma zaujímalo, ako vyzerá autorka článku. Určite je to zakomplexovaná, škaredá osoba, keď takto odporne píše o iných ľuďoch.

Neunúvajte sa, som všetko z toho. Ale o to nejde. Aj my škaredí ľudia máme právo hodnotiť krásu iných ľudí. Viď. Jožko Oklamčák.

Ešte tu mám niekoľko upozornení:

1. Chlapi, ktorých som zaradila do tohto čisto subjektívneho rebríčka, sú síce podľa bežných merítok škaredí, ale napriek tomuto handikepu dokázali preraziť. A za to klobúk dole, obludky moje.

2. Ak vám ešte niekto napadne, napíšte jeho meno do komentára. Šupneme ho tam.

3. Do rebríčka som nezaradila osoby, ktoré sa narodili ako muž, ale necítia sa tak. V rebríčku preto nečakajte Caitlyn Jenner (70), Rodriga Alvesa (36) ani Conchitu Wurst (31), napriek tomu,   že by určite zamiešali poradím.

 

Alex Rodriguez (44)

Neatraktívni a predsa úspešní

Poďme do toho naplno, začnime rovno Alexom. Alex disponuje hlavou, ktorá ma dosť znepokojujúci tvar, zároveň je to poriadne veľký chlap a napriek tomu pôsobí zženštilo. Podarilo sa mu však zbaliť Jennifer Lopez, takže asi má nejaké skryté talenty.

 

Steve Buscemi (62)

Neatraktívni a predsa úspešní

Steva Buscemiho zbožňujem. Síce má zvláštne oči, ale charizmu by mohol rozdávať. Tarantinovho obľúbenca určite poznáte z filmov Desperado, Pulp Fiction či Big Lebowski. Steve bol ženatý s filmárkou Jo Andreas od roku 1987 až do roku 2019, keď Jo umrela.

 

Macaulay Culkin (39)

Neatraktívni a predsa úspešní

Macauley je živý maskot hesla- drogy sú zlé. Stále ma udivuje, že Culkin ešte stále bojuje so životom.

 

Willem Dafoe (64)

Neatraktívni a predsa úspešní

Tento chlap sa narodil pre to, aby hral záporákov. Kdekoľvek hrá, vždy mám z neho husiu kožu. Určite ho poznáte z komerčných filmov ako John Wick, Spider-man či Aquaman, ale aj z hodnotných „artoviek“ ako Antikrist, Divokosť v srdci či Grandhotel Budapešť. Willem je vegetarián a každý deň cvičí jógu.

 

Adam Driver (36)

Neatraktívni a predsa úspešní

Asi ste už zaregistrovali moju obsesiu Adamom Driverom. Rátajte s tým, že ho budem pašovať do každého článku, do ktorého sa bude dať. Adam je podľa bežných škatuliek neatraktívny muž. Podľa mojich škatuliek je chutnejší ako mandľový magnum. Mňam.

 

Kanye West (43)

Neatraktívni a predsa úspešní

Čo s Karolom? Podľa mňa zase úplne špatný nie je. Ale keď vidím ten jeho teľací výraz, mám chuť kúpiť mu Umberta Eca alebo pustiť Felliniho. Nech vidí, čo je skutočné umenie a čo len póza hlúpeho muža.

 

Simon Helberg (39)

Neatraktívni a predsa úspešní

Malé, nosaté, ale v podstate sympatické pivo. Simonovi nezávidím, predpokladám, že ho nikdy nikto nebude brať vážne. Simon si v roku 2007 vzal za manželku Jocelyn Towne, majú spolu dve deti. Zaujímavý fakt- Simon získal v desiatich rokoch čierny opasok v karate.

 

Iggy Pop (73)

Neatraktívni a predsa úspešní

Iggy je krstný tatko punku a kráľ všetkých nechuťákov. Jeho výzor sa stal jeho trademarkom. Bol ženatý trikrát, jeho posledné manželstvo s Ninou Alu stále trvá.

 

Mick Jagger (76)

Neatraktívni a predsa úspešní

Tematicky ostaňme pri vyžitých muzikantoch. Mick Jagger nebol pekný ani za svojich mladých čias. Vtedy však mal aspoň veľkú charizmu. Teraz je už bohužiaľ len smiešny. 

 

Marilyn Manson (51)

Neatraktívni a predsa úspešní

Aj tak mu neverím, že je taký pošuk, ako sa prezentuje.

 

Haley Joel Osment (32)

Neatraktívni a predsa úspešní

Kde sa stala chyba? Kam sa podel ten krásny chlapček zo Šiesteho zmyslu?

 

Ron Perlman (70)

Neatraktívni a predsa úspešní

Ronona filmografia je obdivuhodná. Ročne sa objaví aj v piatich filmoch, jeho úlohy sú zvyčajne malé, ale určite si ho s nikým nepomýlite Jeho najvýznamnejšou úlohou bol pravdepodobne Hellboy. V roku 1981 si vzal za manželku šperkovú dizajnérku Opal a sú stále spolu.

 

Marc Anthony (51)

Neatraktívni a predsa úspešní

Latino spevák, otec Jenniferiných detí a váš miláčik, ktorého láskyplne prezývate smrtihlav

 

Mickey Rourke (67)

Neatraktívni a predsa úspešní

Všetci vieme, že Mickey si to pokazil sám. Operácia sa nepodarilo, pacient prežil.

 

Seal (57)

Neatraktívni a predsa úspešní

Seal je podľa mňa veľmi charizmatický muž a nebyť tých jaziev, rozhodne by sa v rebríčku nevyskytol. Jazvy má kvôli lupusu.

 

Matt Smith (37)

Neatraktívni a predsa úspešní

Predstaviteľ princa Filipa a doktora Who do rebríčka podľa mňa patrí, aj keď len veľmi tesne. Môžu za to tie uši? Tie oči? Ja vlastne ani neviem. Ale tvár Matta Smitha rozhodne nie je s kostolným poriadkom.

 

Harvey Weinstein (68)

Neatraktívni a predsa úspešní

Tu už ale skutočne zachádzame do obludných vôd. Harvey nie je obluda iba svojim výzorom, ale najmä svojou dušou.

 

Jay-Z (50)

Neatraktívni a predsa úspešní

A finalizujeme. Jay-zieho som si nechala na koniec, tak ho prosím precíťte. 

 

Zdroje: imdb.com, wikipedia.org

 

Nezabudnite, že máme aj naše fórum pre SEXICE a SEXOŠKY.

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk