Je Justin Bieber násilník?

pridal Pivonia 24.6.2020 o 13:12
Je Justin Bieber násilník?


Neznáma žena ho na Twitteri obvinila, že ju v roku 2014 znásilnil.

Po Dannym Mastersonovi a Marošovi Kramárovi tu máme ďalšieho sexuálneho násilníka. Je ním samotný Justin Bobrovič (26). Že vám Justin a sexuálne násilie nejde veľmi dohromady? Získavate zlatého bludišťáka! Všetko nasvedčuje tomu, že si jeho údajná obeť celý incident vymyslela.

Poďme ale pekne po poriadku.

Entita menou Danielle opísala na novovytvorenom Twitterovom účte incident, ktorý sa vraj odohral 9. marca 2014 v hoteli Four Seasons v Autine, v Texase. V tomto meste v tomto čase prebiehal festival South by Southwest, na ktorom sa zúčastnil aj Justin Bieber. Po koncerte sa odohralo aj neplánované vystúpenie pre asi stovku ľudí v miestnom bare. Po tomto vystúpení  si Justin zavolal Danielle a jej kamošky do hotelovej izby. V statuse, ktorý znie ako fantázia fanúšičky 50 odtieňov sivej opisuje Danielle celý incident napríklad aj takto:

Justin ma donútil sľúbiť, že nikomu nič nepoviem, inak sa dostanem do vážnych problémov. Vzal si môj telefón a dal ho na nabíjačku, myslím, že to urobil preto, aby mi ho zobral. Potom ma požiadal, aby som sa k nemu pripojila v posteli. Spýtala som sa ho, kde je Selena, on mi povedal, aby som sa o to nestarala, že príde do izby neskôr. Pýtala som sa ďalšie otázky, ale on ma pobozkal. Bola som šokovaná. Nechápala som, čo to vlastne urobil, ale pochopila som, že ma chcel len umlčať a tak som ho tiež pobozkala. Mala som niekoľko drinkov a tak som si myslela, že mi povie, mimochodom, smrdí ti z úst a k ničomu nedôjde….

Našiel moje rifle, rozopol ich, vyzliekol mi ich a začal sa dotýkať mojich nohavičiek…

Povedala som mu, že zachádza priďaleko, že by sme mali skončiť a nájsť mojich priateľov. Cítila som sa previnilo kvôli Selene…

Ale on mi vyzliekol nohavičky, vyzliekol si nohavice, stiahol slipy, vzal posteľnú bielizeň a prikryl nás ňou. Jeho telo bolo na mne, koža na kožu. Cítila som sa nepohodlne, začala som hyperventilovať. Povedala som mu, nech zo mňa zlezie, že sa bojím o svojich kamarátov, ale už bolo neskoro. Prebojoval sa do môjho vnútra skôr, ako som to dopovedala. Pohyboval sa dnu a von. Ja som tam iba ležala, neschopná slov. Moje telo upadlo do bezvedomia. Nechcem zachádzať do ďalších detailov o tom, čo sa stalo ďalej.

Uf, milá Danielle, myslím, že tvoje detaily sú dostatočné. Nie som síce odborník na sexuálne násilie, ale nemyslím si, že toto je spôsob, akým obete opisujú znásilnenie, skôr mi to príde ako spôsob, ktorým fanúšičky vo svojich denníčkoch opisujú stretnutie so svojou celebritnou platonickou láskou.

Ozval sa aj Justin, ten na svojom účte podal absolútne dôveryhodné vysvetlenie, že sa nič z tejto fantázie nestalo. Je síce pravda, že bol v tom čase aj so Selenou Gomez (27) v Austine, ale nespal v hoteli Four Seasons, prenajal si airbnb. Vyfotil aj faktúru. Justin takisto získal potvrdenie od manažéra Four Seasons, že tam nikdy nespal. Justin tiež potvrdil, že počas toho večera sa odohral neplánovaný koncert pre fanúšikov, ale Selena, jeho vtedajšia frajerka, bola stále s ním.

Justin sa vyjadril, že tento prípad budú riešiť jeho právnici. Daniellin účet na Twitteri bol medzičasom vymazaný.

Každé obvinenie zo sexuálneho zneužívania by mala byť brané vážne a preto som sa rozhodol reagovať. Tento príbeh je fakticky nemožný a preto budem spolupracovať s twitterom a ďalším orgánmi a podniknem aj právne kroky.

Mám tu ešte odkaz, pre všetky fanúšičky Justinov Bieberov, Harry Stylesov a iných. Keď už potrebujete dať svoje erotické fantázie na papier, netvárte sa aspoň, že sú pravdivé a neobviňujte iných ľudí z trestných činov.

 

50 odtieňov Justina.

Je Justin Bieber násilník?

 

51 odtieňov Justina

Je Justin Bieber násilník?

 

52 odtieňov Justina

Je Justin Bieber násilník?

A happyend s morálnym poučením

Je Justin Bieber násilník?

 

Faktúra, ktorá potvrdzuje, že Justin nestrávil noc vo Four Seasons

Je Justin Bieber násilník?

 

A takto nejako vyzeral Justin so Selenou v roku 2014. Mal vtedy 20 rokov, jeho „obeť“ mala 21 rokov.

Je Justin Bieber násilník?

Danielle v úvode spomína, že ju inšpiroval príbeh istej Gabby, ktorá minulý týždeň opísala svoj vzťah s hercom Anselom Elgortom (26). Gabby Ansel údajne znásilnil, keď mala 17 rokov, on mal vtedy 20. Takisto od nej žiadal nahé fotky a prehováral ju na trojku. Ansel sa bráni, že to bol úplne normálny vzťah. Toto obvinenie bude mať pravdepodobne závažnejšiu dohru ako srandovná Daniellina esej. Ansela asi poznáte z filmu Na vine sú hviezdy.

Je Justin Bieber násilník?

 

Zdroje: dailymail.co.uk, etonline.com, twitter.com, koimoi.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Meghan prezidentkou
5
MEGHAN PREZIDENTKOU
[30.9 2020]
Sú tu nové deti!
21
SÚ TU NOVÉ DETI!
[27.9 2020]
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
26
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk