Kim má miliardu

pridal Pivonia 2.7.2020 o 12:20
Kim má miliardu


Na oslavu tohto miľníka sa jej vlasy rozhoreli ohnivo červenou farbou.

Tým ich miliardám až tak neverím po tom, ako sa prevalilo, že Kylie Jenner (22) ofajčila účtovné knihy len preto, aby sa dostala na titulku Forbes. Úprimne, tej Kim prajem tie prachy viac ako spuchnutému Karolovi a fejkovej Kylie. Áno, aj Kim Kardashian (39) je kráľovnou retuše a plastík, ale aspoň sa na svoje Instagramové ja podobá aj keď ju odfotí Ignác.

Poďme už ale k onej miliarde. Kim predala 20% akcií svojej kozmetickej firmy KKW Beauty spoločnosti Coty. Zinkasovala za to 200 miliónov eur a hodnota jej biznisu tak prekročila 1 miliardu. Karol svojej ženuške pogratuloval na Twitteri, prihodil aj fotku paradajky, patizóna a ruže.

„Som taký pyšný na svoju nádhernú ženu Kim Kardashian West za to, že sa oficiálne stala miliardárkou. Prekonala si tie najbláznivejšie búrky a teraz na teba a na tvoju rodinu svieti Boh.“

Kim takisto rozvírila pokojné vody Instagramu novými vlasmi. Jej kaderník zahlásil, že to nie je žiadna parochňa a že Kim si fakt nafarbila vlasy na takúto nekompromisnú červenú. Dúfam, že jej to na hlave neostane veľmi dlho.

Takto nejako vyzerajú Kimine Storky na Instagrame. A viete čo? Ja ju kvôli vám sledujem!

 

A tento obrázok zverejnil Karol, keď Kim gratuloval k miliarde. Je to romantik.

Kim má miliardu

 

Takto sa manželia vyobliekali na zápas NBA ešte vo februári tohto roku.

Kim má miliardu

Momentálne trávi rodina svoj čas na ranči vo Wyomingu, oslavujú tam narodeniny malej North (7)

Kim má miliardu

 

Zozadu

Kim má miliardu

 

A detičky pohodené na zemi. Rodičia miliardári a aj tak vyzerajú ako Čenkovej deti.

Kim má miliardu

Kim má miliardu

 

Zdroje: people.com, pagesix.com, harpersbazaar.com, twitter.com, harpersbazaar.com, instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk