Bernie Ecclestone má syna!

pridal Pivonia 9.7.2020 o 6:36
Bernie Ecclestone má syna!


Bývalý boss Formuly 1 sa stal v týchto dňoch 4-násobným tatkom. Jeho manželka Fabiana Flosi (44) priviedla na svet synčeka, ktorému dali meno Ace. Bernie má ďalšie tri deti z predchádzajúcich vzťahov. Deborah (65), Tamaru (35) a Petru (31)

Bernie Ecclestone (89) sa vytešuje, že má konečne dediča trónu a Fabiana sa vytešuje ešte viac, pretože už do konca života nebude musieť preložiť ani krížom slamy.

Fabiana povedala pre magazín Blick:

„Bolo to také jednoduché. Pôrod trval 25 minút a bolo po všetkom. Vďaka Bože.“

Milá Fabiana, týmto výrokom si si vyslúžila vášnivú nenávisť všetkých žien, ktoré si prešli traumatizujúcimi pôrodmi. Dávaj bacha na nože v chrbte.

Bernie si Fabianu vzal v roku 2012, tri roky potom, čo sa rozviedol s modelkou Slavicou Radic (62). Práve Slavica porodila Berniemu tie dve pripečené dcéry Tamaru a Petru, ktoré chodia z jednej reality show do druhej a sú „mediálnymi hviezdami“.

Malému Acovi prajem, aby mu na tatka ostala aspoň jedna či dve spomienky a aby mu rodinné dedičstvo pokrivilo charakter iba trošku.

Bernie a tehotná Fabiana

Bernie Ecclestone má syna!

 

Bernie a netehotná Fabiana

Bernie Ecclestone má syna!

Bernie a jeho dve dcéry, Petra (vľavo) a Tamara (vpravo)

Bernie Ecclestone má syna!

 

Tamara nedávno vzbudila pohoršenie keď prehlásila, že stále dojčí svoju 4-ročnú dcéru. Na fotografii s manželom Jayom Rutlandom (39).

Bernie Ecclestone má syna!

Jay je inak pekný kvietok. Pred časom ho obvinili, že pomohol nejakému drogovému barónovi utiecť z krajiny pred políciou. Nakoniec ho však nedokázali usvedčiť.

Bernie Ecclestone má syna!

 

Petra Ecclestone (31) má podobne ako jej tatko tiež už štyri deti. Toto jej jej snúbenec Sam Palmer. Je otcom len toho najmladšieho dieťaťa.

Bernie Ecclestone má syna!

 

Zdroje: dailymail.co.uk, thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk