Naya Rivera je nezvestná

pridal kiwi 9.7.2020 o 22:16
Naya Rivera je nezvestná


Neviem, či tu niekto sledoval seriál Glee, ja áno. Bola som vtedy na strednej a hltala som všetko, čo s touto eminentnou životnou etapou súviselo. Glee ma celkom bavilo, hrali tam zaujímaví herci a vedeli dobre spievať. Solídna oddychovka. Teda tak som to vtedy brala, dnes to skôr vyzerá, že ten seriál je prekliaty. Tak akosi totiž herci, čo sa v ňom objavili, nedopadajú príliš dobre. Cory Monteith zomrel v roku 2013 na predávkovanie, Mark Salling sa v roku 2018 obesil, keď sa prevalilo, že je pedofil. Lea Michele síce žije, zato jej kariéra má asi po funuse kvôli rasistickým rečiam. Priznávam, že po tomto všetkom mi už skrsla v hlave otázka, kto, dokelu, bude z obsadenia Glee ďalší. Odpoveď už asi máme. Iba mesiac po škandále s rasizmom Michele sa veľmi pravdepodobne utopila Naya Rivera (33), ktorá v seriáli hrala papuľnatú roztlieskavačku Santanu Lopez.

Naya si včera o jednej poobede požičala loď, aby sa so 4-ročným synom Joseym mohla plaviť po jazere Piru v Californii. Joseyho okolo štvrtej našli v lodi na jazere samého. Mal na sebe záchrannú vestu a tvrdil, že si mama išla zaplávať, ale na loď sa už nevrátila. Blízko miesta, kde si Naya požičala loď, sa našlo zaparkované jej auto, a podľa portálu TMZ v ňom nechala kabelku. Inak po herečke nie je ani stopy, včera poobede ju hľadali helikoptéry, drony a potápacie tímy, bohužiaľ, bez úspechu. Pátracie akcie majú pokračovať aj dnes, ale ak neboli v hľadaní úspešní včera, neviem veru, či to dnes bude iné. Žiaľ, mám taký pocit, že malý Josey bude vyrastať bez mamy, Naya tridsiate štvrté narodeniny neoslávi a Glee získa bezkonkurenčne prvé miesto v zozname seriálov s tragickým pozadím.

Santana ako si ju pamätám

Naya Rivera je nezvestná

 

Naya Rivera je nezvestná

 

Naya Rivera je nezvestná

 

Veľké problémy mala s Leou Michele (kto nie?). Seriálovej Rachel sa nepáčilo, že postava Santany sa dostáva do popredia. O ich konflikte Naya písala aj v svojej knihe Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes, and Growing Up.

Naya Rivera je nezvestná

S bývalým manželom Ryanom Dorseym. Dorsey je otec Joseyho (sledujete ten rým?), s Nayou boli manželia medzi rokmi 2014 a 2018. Vzťah bol celkom búrlivý, Naya pred ním chodila s Big Seanom, ale keď sa rozišli (veľmi pravdepodobne preto, lebo Big Sean v tom čase spával s Arianou Grande), vzala si Ryana v deň, keď si mala brať Seana. Šťastie im dlho nevydržalo, chceli ísť od seba už v roku 2016, no vtedy to ešte ustáli. O rok neskôr ale Nayu zatkli za domáce násilie páchané na Ryanovi a vtedy už bola žiadosť o rozvod zase na stole. V januári 2018 Ryan odvolal tvrdenie, že ho Naya napadla a v júni toho istého roku ich konečne rozviedli.

Naya Rivera je nezvestná

 

So synom. V knihe písala, že ho považuje za svoj najväčší úspech. a že sa jej už nikdy nepodarí vytvoriť nič lepšie

Naya Rivera je nezvestná

Čerstvá z Instagramu. Že vraj len oni dvaja, v tom istom zložení sa vybrali na osudový výlet

Naya Rivera je nezvestná

 

Minulý týždeň zavesila Naya na Twitter túto fotku. S popisom, že si treba vychutnávať každý jeden deň, lebo nikde nie je napísané, že bude aj nejaký ďalší

Naya Rivera je nezvestná

 

Zdroje: dailymail.co.uk, justjared.com, tmz.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk