Dúhy a jednorožce

pridal Nikky 10.7.2020 o 19:27
Dúhy a jednorožce


...a trocha hop šup prášku k tomu. Paris Hilton (39) si aj rok pred štyridsiatkou ide tento infantilný štýl. Ale u nej sme si už nejako zvykli. Nemá deti, nemá manžela a tak sa cíti stále mladá. Paris ale má v poradí už asi 250-tého frajera, ktorého vám ukážem neskôr. Spolu s ním, jej mamou Kathy (61) a sestrou Nicky (36) sa vybrali na večeru v Hollywoode.

Paris sa vyparádila a svoje cigánske náušnice si zladila s glitrovou maskou a srdiečkovými okuliarmi. Jej sestra a mama majú našťastie lepší vkus. Paris je na pikoškách a aj na iných zahraničných weboch vďačný materiál, no ja sa jej musím troška zastať. Tá žena to hrá na blbučkú barbínu už dvadsaťročie, no to, že zarobila svojim menom milióny sa jej nedá uprieť. Iste, bez svojho známeho priezviska a vstupného kapitálu by dnes zrejme stála za pokladňou v Mekáči, no šikovnosť vynaliezavosť sa jej uprieť nedá. Predá každú pitchovinu pod značkou „Paris Hilton“.  A že tých chujovín je neúrekom...Keď už všetci velebia Kim a jej údajne zarobenú miliardu, nezabudnime že Paris tu bola prvá a Kim jej robila podržtašku (Cibulkovej manžel by vedel rozprávať). Len tak na predstavu, pod značkou „Paris Hilton“ predáva parfémy (už ich má 24 a tipujem, že všetky voňajú ako jednorožce, dúha či cukríky), tričká, oblečenie, radu skincare aj dekoratívnej kozmetiky, kabelky, topánky, barbíny, oblečká pre psy (ale zrejme len pre čivavy), a rôzne iné gýčové veci. Založila aj „Paris Hilton Entertainment Company“ kde vydáva svoje hudobné albumy a DJské sety. Áno, bohužiaľ má v pláne robiť „hudbu“ aj do budúcna. Okrem toho sa ešte venuje nadácii , ktorú im zanechal po smrti ich dedo, a v ktorej je naliata väčšina peňazí z rodinného dedičstva.

Paris bol na prelome milénií dosť veľká party girl a jej paparazzi opilecké fotky s kamoškami obleteli svet, no dnes sú už všetky jej alko – anorektické kolegyne vydaté a majú deti, a tak sa Paris radšej dala na cestu kariéry a spravila dobre. Mierne vyšinutá, farebná Paris s porno hláskom nás stále baví.

Dúhy a jednorožce

 

Zaujímalo by ma koľko to stojí vyzerať takto lacno

Dúhy a jednorožce

 

Sestra Nicky a mama Kathy. Počkať, niečo tu nesedí, nemá to rúško naopak?

Dúhy a jednorožce

 

Ich otec Richard

Dúhy a jednorožce

Vy bzdochy, takto má vyzerať správne nasadené rúško

Dúhy a jednorožce

 

Parisin nový frajer, podnikateľ Carter Reum (39)

Dúhy a jednorožce

 

To bude láska, dávam im dva roky. Pán je ale fešák

Dúhy a jednorožce

 

Paris ako inak podporuje LGBT, má aj dúhové autíčko

Ak máte ešte zdravé oči a nervy, doprajte si túto kulinársku lahôdku v podaní Paris. Ružová omáčka a zlaté glitre na hambáči neuvidíte každý deň. Robí to síce pre charitu, ale aj tak som si musela po dopozeraní vypláchnuť oči a uši dezinfekciou

 

Nah, tu máte aj niečo z jej DJ-ského umenia. Viem si predstaviť, že takto sa doma hrá každé 10 ročné dievča počas karantény, predsa len online škola je nudná vec. Ale že to táto žena myslí skutočne vážne, to už je celkom iný level

 

Zdroje: Youtube.com, Dailymail.co.uk, Refinery29.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk