Will a Jada majú problém

pridal kiwi 12.7.2020 o 14:38
Will a Jada majú problém


A za všetko môže August.

Nemyslím ten mesiac, ale pána menom August Alsina (27). To nič, ak neviete, kto to je. Ani ja som nevedela. Keby vás zaujímalo, je to to RnB spevák, ale to, čím sa živí, nie je veľmi podstatné. Podstatné je, že sa pasuje za bývalého milenca Jady Pinkett-Smith (48). Jada to veľmi rázne poprela, a vyzerá to na zaujímavú kauzu.

O Smithovcoch sa už dlho hovorí, že majú otvorené manželstvo, čo je presne Augustov argument. Možno si spomínate, že pred časom Smithovci vypustili informáciu o tom, že sa už ani nepovažujú za manželov, ale za životných parterov. No a práve v tej fáze, keď sa manželstvo menilo na partnerstvo, nastúpil August a údajne mu Will (51) dal požehnanie k tomu, aby si začal s jeho ženou. Vzťah mal trvať medzi rokmi 2015 a 2019, akurát, že pre Augusta to asi neostalo len v úrovni niečoho nezáväzného, pretože takto o Jade porozprával:

Úplne som sa tomuto vzťahu oddal, venoval som mu celé roky svojho života a skutočne ju milujem. Do nášho vzťahu som dal veľa, vložil som doňho svoje vlastné ja - až do tej miery, že môžem pokojne hneď teraz zomrieť s vedomím, že som sa niekomu skutočne odovzdal. Naozaj som niekoho miloval, zažil som to, viem, aké to je - a niektorí ľudia niečo takéto nikdy nezažijú.

Toto srdcervúce vyznanie bolo súčasťou rozhovoru s istou Angelou Yee (44). Kompletný rozhovor môžete nájsť na YouTube a má vyše hodiny, takže sa musím priznať, že som ho celý nevidela. Vypichla som z neho to najdôležitejšie. No a to je práve informácia, že August síce nerád robí Smithovcom problémy, ale keď sa začal rozoberať jeho charakter, cítil potrebu brániť sa. Takže hoci si ľudia myslia, že mal aférku s Jadou, a kvôli tomu naňho pozerajú cez prsty, nemajú na to vraj dôvod. Ako aféra sa to asi neráta, keďže podľa jeho slov prebehla so súhlasom Willa. Nezabudol dodať, že Smithovcov zbožňuje (tento fakt v rozhovore zaznel asi trikrát), sú úžasní, a považuje ich za rodinu. Nádherné.

Augustovi momentálne vychádza nový album a dokonca aj dokumentárny film o jeho kariére, takže jedna možnosť je, že vzťah s Jadou si prikrášlil, aby sa všetko lepšie predávalo. Druhá možnosť je tá, že napriek skvelému načasovaniu s albumom ten vzťah s Jadou skutočne bol. No a teraz si vyberte.

O tejto veci už píše aj Blind Gossip, keď spomína herečku, ktorá sa snaží zabrániť tomu, aby priznala otvorené manželstvo. Vraj aj tak všetci vedia, že také manželstvo má, no aby zachránila akúsi verejnú reputáciu seba, manžela, a vlastne aj svojich detí, musí svoj prevalený mimomanželský vzťah nejako otočiť. No a Blind Gossip teda tvrdí, že táto herečka bude o svojom bývalom milencovi hovoriť ako o klamárovi. Vraj spomenie, že ho ľutuje, ale bude trvať na svojom: teda, že on klame, milenci nikdy neboli, a jej manželstvo celú túto kauzu ustojí. Ona a jej manžel sú úspešní a slávni, svoje úlohy zahrajú dobre a ich verziu príbehu im ľudia zožerú. Bývalý milenec z toho, samozrejme, vyjde horšie.

Jada medzitým na Twitter stihla napísať, že potrebuje isté veci zahojiť...a aby sa jej to podarilo, bude svojím vlastným hosťom v relácii Red Table Talk. Väčšinou sa za červeným stolom rozpráva s inými ľuďmi a rodinnými príslušníkmi, teraz bude ale asi hlavne hovoriť ona sama. Uvidíme teda, či podľa očakávania poprie všetky Augustove tvrdenia, alebo niečím prekvapí.

UPDATE: Tak kým som napísala pikošku, tá časť Jadinej relácie už prebehla. Smithovci v nej priznali, že Jada s Augustom štyri roky dozadu skutočne mala vzťah, no bolo to v čase, keď boli s Willom odlúčení. Takže technicky vzaté sa to asi neráta ako nevera. Zároveň ale poprela, že tomuto vzťahu Will požehnal. Čo podľa nej August týmto tvrdením myslel, bolo, že sa nepodieľal na rozbíjaní Smithovie manželstva. Nemohol ho rozbíjať, keď vtedy boli aj tak rozídení (no nerozvedení). No a podľa Jady sa s Willom opäť dali dokopy krátko po jej rozchode s Augustom. Z jej strany je teda asi všetko vyriešené a klebety o otvorenom manželstve zahnané. Tak a teraz sa vyjadrite. Klame August, Jada, alebo je pravda niekde uprostred?

 

August Alsina a Angela Yee, teda slečna, ktorá v rozhovore musela počúvať jeho ódy na Jadu

Will a Jada majú problém

Ak to nie je na Instagrame, tak sa to neráta. Ani čítať to celé nevládzem. Blablabla...pravda je nepríjemná, no on sa s ňou musí podeliť....Je to jeho pravda...len Boh ho môže súdiť...No veď to poznáte.

Will a Jada majú problém

 

August sa spovedá. Okrem iného teraz tvrdí, že o rozhovore s Angelou Smithovcom dopredu povedal, takže mali byť pripravení na to, že vzťah s Jadou prizná

Will a Jada majú problém

 

August a Jada v roku 2017 na BET Awards. Zoznámiť ich mal v roku 2015 sám Jaden Smith. Pekne to mamičke vybavil.

Will a Jada majú problém

 

Vraj pesnička o Jade. Koren je jej prostredné meno. Okrem iného sa tam spieva o tom, ako je len herečka, ktorá hrá rolu a že ho odvrhla, lebo ich vzťah nebola pripravená priznať na verejnosti

Will a Jada majú problém

Smithovci. Will a Jada pomenovali svoje deti Willow a Jaden. Poznám aj slovenskú verziu čohosi podobného. Spolužiačka Ivana mala brata Nora a hádajte, ako sa volali ich rodičia...Ivan a Nora. A toto bolo ešte pred nejakými Smithovie deťmi, takže Sisa Plexisklovská nie je jediná na Slovensku, čo predbieha dobu.

Will a Jada majú problém

 

Zdroje: pagesix.com, dailymail.co.uk, blindgossip.com, variety.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk