Je to potvrdené

pridal kiwi 15.7.2020 o 6:48
Je to potvrdené


Naya Rivera (33) je mŕtva.

Herečka bola vyhlásená za nezvestnú v stredu poobede, v pondelok ráno našli v jazere jej bezvládne telo. Zrejme sa zamotalo do rastlín na dne jazera, preto pátracie akcie trvali tak dlho. Samotné pátranie začalo hneď v stredu podvečer, kvôli zlej viditeľnosti Nayu ale nehľadali až do noci, za čo sa na potápačov zniesla vlna kritiky. Vo štvrtok sa už z pôvodnej záchranárskej akcie stala akcia, ktorej cieľom malo byť nájdenie tela. Hneď deň po zmiznutí teda nebola veľmi šanca, že by sa herečka našla živá.

Nayin 4-ročný syn, ktorého záchranári našli spať v požičanej loďke, šerifovi prezradil, že s mamou si boli zaplávať, ona ho potom vystrčila nazad na loď, no sama sa už za ním nevrátila. Z pôvodnej verzie to vyznelo, že malého nechala na lodi, kým plávala. Teraz to ale vyzerá tak, že plávať boli obaja spolu a ju buď stiahol prúd, alebo dostala kŕč. Ako to skutočne bolo, už asi s úplnou istotou nebudeme vedieť. Šerif Bill Ayad má takúto teóriu:

Domnievame sa, že zmizla napoludnie, loď nebola ukotvená, voda ju začala unášať. Rivera v sebe našla dostatok energie na to, aby na loď vytlačila syna, ale nie na to, aby sa zachránila aj ona sama.

Toto je teda už oficiálne tretia smrť v rámci seriálu Glee, Nayu našli akurát v deň siedmeho výročia smrti Coreyho Monteitha, ktorý hral postavu Finna Hudsona. Fanúšikovia na sociálnych sieťach pár seriálovým hercom vytkli, že Nayu nedostatočne verejne oplakávajú, keď bola ešte „len“ nezvestná. Herci sa ale ohradili tým, že ľudia by vôbec nemali venovať pozornosť im, ani seriálu ako takému. Namiesto toho by skôr mali myslieť na Nayu a to, že malý chlapec možno ostane bez mamy. Keď sa ale potvrdilo, že nájdené telo skutočne patrí ich bývalej kolegyni, na sociálnych sieťach jej vzdali hold a písali o tom, aká bola milá a talentovaná. Fanúšikovia jej zase ďakovali za skvelú reprezentáciu, keďže postava Santany bola lesbička a to v roku 2009, keď mal seriál premiéru, predsa len nebolo až také obvyklé, ako dnes.

Mne ako fanúšikovi seriálu je Nayi veľmi ľúto, postavu Santany som mala rada (Rachel, ktorú hrala Lea Michele, kvalitne znepríjemňovala život), spievať vedela, talent mala...a hlavne veľa rokov so synom pred sebou. Nech teda odpočíva v pokoji.

O jej zmiznutí sme písali TU!

Osudová loď. Naya vraj jazero Piru dobre poznala, no nepomohlo jej to

Je to potvrdené

 

Spomienkové. Lea Michele bývala najväčšou hviezdou Glee, ale Naya mala podľa mňa tiež výborný hlas

 

 

Zdroje: edition.cnn.com, bbc.com, bbc.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk