Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

pridal Pivonia 16.7.2020 o 23:29
Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu


Mal iba 27 rokov. Celé sa nám to nejako dokašlieva. Po Nayi Rivere a Kelly Preston tu máme ďalšieho známeho človeka, ktorý odišiel z tohto sveta akosi predčasne. Vnuk Elvisa Presleyho, Benjamin Keough, mal iba 27 rokov. Svoj život ukončil dobrovoľne 12. júla. Podľa policajnej správy sa zastrelil jedinou ranou priamo do hrude.

Benjamin Keough bol členom slávnej americkej rodiny Presleyovcov. Bol synom hudobníčky Lisy Marie Presley (52), ktorá bola jedinou dcérou Elvisa Presleyho a Priscily Presley (75). Jeho tatkom bol muzikant Danny Keough (55). Médiá ho zvykli prezentovať ako chlapca, ktorý sa nápadne podobá na svojho slávneho deda Elvisa. Dnes si už s ním v nebi pospevuje Love Me Tender.

Médiá nariekajú, že Benjamin svojim skonom vstúpil do slávneho klubu 27. Ja proti tomuto zaradeniu silne protestujem. Do tohto exkluzívneho klubu by mali byť prijímaní len ľudia, ktorí v živote niečo dokázali. Benjamin sa len narodil do tej (ne)správnej rodiny. Ben sa snažil žiť nenápadný život, mimo žiary reflektorov, šepkalo sa o ňom, že je tiež veľmi muzikálny. Svoj talent však nikdy na verejnosti neukázal.

Hovorca Lisy Marie Presley povedal pre CNN:

„Presley má zlomené srdce, je to pre ňu neznesiteľné, je zdevastovaná. Ale snaží sa ostať silná pre svoje 11-ročné dvojčatá a svoju najstaršiu dcéru Riley. Milovala toho chlapca. Bol láskou jej života.“

Mne je tohto chlapca ozaj ľúto, zhasol skôr, než stihol zažiariť.

Benjamin so svojou mamou Lisou Marie

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

 

Mamča a synátor

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

 

Lisa a jej štyri deti. Najstaršia je Riley Keough (31), s Benom majú rovnakého otca. Lisa má ešte 11-ročné dvojčatá Harper Vivienne Ann a Finley Aaron Love.

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

 

Dajme si aj Priscilu, nech to máme kompletné.

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

 

Vidíte tam tú podobu? Ja veľmi nie

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

Ennio Morricone (91)

Viem, že to tu vôbec nepatrí, ale nedá mi. Počas posledných dní umrelo niekoľko hviezd a hviezdičiek, ale mňa osobne sa najviac dotkla smrť legendárneho hudobného skladateľa Ennia Morriconeho. Na plnohodnotný medailónik to nevydalo, tak aspoň takto: Ďakujem majstre za hudbu, ktorá ma sprevádza už od detstva a bude so mnou žiť navždy. Aj nebo potrebuje dirigentov, anjelský zbor bude znieť pod vaším vedením úžasne!

Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu

 

Ja viem, táto je jeho najprevarenejšia. Ale presne takto Ennia privítali pri nebeskej bráne.

 

Zdroje: edition.cnn.com, hollywoodlife.com, tmz.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk