Čo nové u Meghan a Harryho?

pridal Nikky 17.7.2020 o 17:24
Čo nové u Meghan a Harryho?


Bez mučenia sa vám priznám, milí pikoškári, o kráľovskej rodine píšem dosť nerada, veľmi ich nemám v obľube a hlavne u Meghan (38)Harryho (35) stále pribúdajú nové škandáliky, že človek sa v tom pomaly už prestáva orientovať. Ale viem, že pre vás sú dosť zaujímaví a vždy si rada prečítam vaše šťavnaté komentáre na ich adresu.

To, že sa presťahovali do Ameriky už vieme, a vieme aj to ako ľahko sa im z pohodlia svojho hollywoodskeho sídla mudruje o rovnosti.

Meghan sa nedávno ako inak vyjadrila aj k hnutiu Black Lives Matter. Dosť sa to od nej aj očakávalo keďže je celebrita a ešte aj mulatka. Každý si predsa musí odhryznúť svoj kúsok koláča, kým je ešte čerstvý...

Meghan nahrala video pre študentov strednej školy, ktorú kedysi sama navštevovala. Immaculate Heart High School a jej študenti boli svedkom Meghaninej „dojímavej reči so silným posolstvom.“ Ako inak rozprávala o vražde Georga Floyda a o tom ako „by každý človek mal podniknúť kroky v boji proti rasizmu.“ Pár kritikov jej vytklo fakt, že ako členka kráľovskej rodiny by sa nemala vyjadrovať na politické témy.

Čo nové u Meghan a Harryho?

Video si môžete pozrieť tu. Čo myslíte, je podľa vás správne aby sa Meghan vyjadrovala k rasizmu, alebo by mala zostať ticho ?

 

Tu už pomaly prechádzame k druhému videu a škandáliku, ktorý sa tentoraz týka Harryho (aj keď prsty v tom má určite Meghan). Z pohodlia svojej americkej vily nás poučuje o privilégiách a povinnostiach. Bľabotal o tom, ako musíme napraviť krivdy minulosti a celé to vyznieva dosť pokrytecky a bizarne, a ešte Meghan ako na neho hľadí a uisťuje sa, že Harry ide podľa scenára. No veď posúďte sami

Dosť vtipné ako kritizujú monarchiu a zároveň žijú z ich peňazí. Ale zrejme nemám dostatočné informácie, a ak naozaj v tej Amerike poctivo pracujú, tak sa im hlboko ospravedlňujem. Servítku pred hubu si v tomto prípade nedával ani anglický novinár a moderátor Piers Morgan (55), ktorý celé toto divadlo okomentoval „že sa cíti nepríjemne pozerať na princa Harryho recitujúceho Meghanine myšlienky“ a ďalej skritizoval ich okázalý životný štýl v Amerike – „vodu kážu, víno pijú.“ A má pravdu.

Len tak na ukážku, Harry a Meghan boli počas karantény v LA, v tomto skromnom sídle herca Tylera Perryho (50)

Čo nové u Meghan a Harryho?

 

Toto je ich oficiálne kanadské sídlo pri jazere

Čo nové u Meghan a Harryho?

 

Ešte aby som priliala trocha oleja do ohňa prihodím fotku ich auta. Meghan a Harry radi a často robia prednášky ľudom o tom, aké autá by mali vlastniť, aby znížili uhlíkovú stopu ktorú produkujú, ako im záleží na životnom prostredí...no a potom ich uvidíte šoférovať toto. Tento luxusný Cadillac SUV produkuje viac skleníkových plynov ako naše Škodovky dokopy. A to nehovorím o ich súkromných letoch

Čo nové u Meghan a Harryho?

 

Vyzerá to, že v LA sa už zabývali

Čo nové u Meghan a Harryho?

Na záver to ukončime ňuňu fotečkou. Malý Archie (1) sa potatil, čo poviete?

Čo nové u Meghan a Harryho?

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Businessinsider.com, Thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk