Podozrivý snúbenec

pridal Pivonia 24.7.2020 o 7:57
Podozrivý snúbenec


Demi Lovato sa zasnúbila po piatich mesiacoch randenia.

Jej novým snúbencom je 29-ročný herec a spevák Max Ehrich. Viete čo je na ňom čudné? Že NIE je potetovaný a nevyzerá ako špinavá fetka. Bravo, Demi, tvoj vkus sa za posledných niekoľko mesiacov poriadne zlepšil!

Napriek tomu som pri hodnotení ich vzťahu veľmi opatrná. Áno, Max vyzerá na prvý pohľad seriózne, solídne a sexuálne, ale niekedy ani tri S nestačia. Ja sa trochu obavám, či Max nie je náhodou aj tri Z: zlatokop, ziskuchtivý, zmrd.

Demi Lovato (27) bola v posledných rokoch natoľko mimo, že už podľa mňa nedokázala rozoznať, či to s ňou niekto myslí dobre alebo ju chce len podojiť ako zlatú kravičku, ktorá dáva zlaté mliečko. A pokojne svoje mliečko servírovala vo vysokých pohároch so zlatou slamkou, len aby nebola sama so svojimi depresiami. Bože, to sú úvahy. Zastavte ma niekto.

Dnes však Demi rozhodne vyzerá lepšie, takže možno je z najhoršieho vonku. Či za to môže poctivá liečba alebo nová láska, netuším.

Demi ich zasnúbenie ohlásila na svojom Instagrame. Na sérií fotografií sa novopečení snúbenci okusujú na pláži a na Deminom prste žiari prsteň. Demi v komentári napísala, že sa do Maxu zamilovala na prvý pohľad a že sa už teší na spoločnú budúcnosť. Demi inak Maxa na sociálnych sieťach rieši veľmi často. Na jej Instagrame momentálne nájdete v podstate len Maxa a podporu hnutia Black Lives Matter.

Maxa môžete poznať z niektorých vskutku sračkových seriálov. Za zmienku stojí najmä účinkovanie v nekonečnej telenovele The Young and the Restless. Objavil sa napríklad aj v seriáli Path (nikdy som nevidela ani pol dielu), v seriáli Pod kupolou (nápodobne). Ak sa aj objavil v niečom známejšom, vždy to bolo len v úlohe „toho chlapca, ktorý doniesol pizzu.“

Zdá sa, že Max by potreboval malú podporu v kariére. Dúfam, že u Demi nájde to, čo hľadá. A dúfam, že Demi si po jeho boku udrží čistú myseľ.

Zásnubný prsteň

Podozrivý snúbenec

 

Ešteže sa pri tých prekvapujúcich zásnubách ukrýval medzi kameňmi aj fotograf. Inak by sme to nemali zdokumentované.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

 

Nech s tým bojujem ako chcem, Demi vyzerá byť spokojná. Tak hádam dobre.

Podozrivý snúbenec

 

Takéto pubertálne fotky sa objavujú na Deminom Instagrame

Podozrivý snúbenec

Áno, Demi, vidíme, že si šťastná.  

Podozrivý snúbenec

 

Daj mi ešte pusinku, isto dostaneme niekoľko tisíc lajkov. Čím rozmazanejšia selfie, tým väčšia vášeň.

Podozrivý snúbenec

 

Prierez Deminými frajermi je ako nekončiaca nočná mora.

 

Toto je Cody Linley (30), s ktorým randila v roku 2007

Podozrivý snúbenec

 

Alex DeLeon (31) je prvý z bandy potetovancov. Bola s ním v roku 2008

Podozrivý snúbenec

 

Pokračujeme týmto skrachovancom, volá sa Trace Cyrus (31) a áno, je to Mileyin bráško.

Podozrivý snúbenec

 

Demi chodila aj s Joeom Jonasom (30). Už som aj zabudla. Archívna foto z roku 2010.

Podozrivý snúbenec

 

Jej doteraz najdlhší vzťah bol s Wilmerom Valderramom (40). Poznáte ho ako Feza z Tých rokov sedemdesiatych. Boli spolu od roku 2016 do roku 2020.

Podozrivý snúbenec

Aj túto hrôzu si Demi pustila do postele. Volá sa to Guilherme „Bomba“ Vasconcelos (34) a je to MMA bojovník.

Podozrivý snúbenec

 

Henry Levy (29) chodil s Demi v období, keď sa liečila z psychického zrútenia. Presne takého muža vtedy nepotrebovala.

Podozrivý snúbenec

 

Jej posledný bývalý sa volá Austin Wilson (28) a bol hádam ten najhorší z hrozných.

Podozrivý snúbenec

 

Max Ehrich rozhodne patrí k tým normálnejším Deminým úlovkom. Držím palce.

Podozrivý snúbenec

 

Zdroje: cosmopolitan.com, thesun.co.uk, instagram.com (@ddlovato)

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk