Dráma pokračuje!

pridal Nikky 29.7.2020 o 22:36
Dráma pokračuje!


Všetci sa tešíme, keď Karčimu (43) hrabe, aspoň my máme o čom písať, a vy o čom čítať.

Od predchádzajúceho článku sa toho zase veľa zomlelo, takže to vyšlo na ďalšiu pikošku. Mám pocit, že toto bude ešte neverending story, ktorá sa skončí buď rozvodom, alebo Kanyeho hospitalizáciou.

Karči predchádzajúce tweety o tom ako sa chcel rozviesť s Kim (39), alebo tie o svokre Kris (64) zmazal, a chvíľu sekal dobrotu. Aj vy máte taký vtieravý pocit, že to je všetko zmenežované zo strany Kris? Predsa len, neprischla jej prezývka „Momager“ len tak pre nič, za nič.

Kanye si dal pár dní reset, odišiel do Wyomingu, kde majú ranč. Nafotili ho, ako sa preváža ulicami, zastavuje auto a usmieva sa na ľudí. Okej, toto je u neho už najvyšší stupeň šialenosti.

Niekde to muselo prasknúť, a aj prasklo. Karči vypustil do sveta, že ho Kim údajne podviedla v roku 2018. Malo sa to stať s treťotriednym reperom menom Meek Mill (33) v Los Angeles na hoteli. Že je pán černoch, snáď ani nemusím spomínať. Kardashiankam sa predsa bieli chlapi hnusia...

Meek Millovi táto publicita možno pomôže v jeho kariére, no rozhodne mu nepomohla vo vzťahu. Po prevalení tejto údajnej aférky sa s ním rozišla jeho priateľka Milan, ktorá mu len pred dvoma mesiacmi porodila syna.

Meek Mill sa samozrejme bráni a povedal, že sú to len klamstvá. Kanye neskôr tento tweet o nevere vymazal, no predpokladám, že má tichú domácnosť.

Kim sa samozrejme musela nejako vyjadriť a zhodila to na Kanyeho bipolárnu poruchu. Zas a znova. Čo myslíte, kto je v tomto prípade obeť a kto manipulátor?!

 

Karol na sa Twitteri najskôr takto ospravedlňoval

 

No a o deň neskôr prišlo obvinenie z nevery (v čase písania tohto článku je už tweet zmazaný). Toto je fotka z roku 2018, na ktorej je Kim a raper Meek Mill (vľavo). Kim s ním údajne diskutovala na tému reforiem v súdnictve a väzenskom systéme. Veľmi múdro si na takúto erudovanú diskusiu zvolila repera, ktorý si už čo to v base odsedel

Dráma pokračuje!

 

Vidíte tam podobnosť s Kanyem ?

Dráma pokračuje!

 

Pán a jeho milá, dnes už bývalá priateľka. Hneď ako mu porodila syna, sa rozišli. Skvelý štart pre dieťa do života

Dráma pokračuje!

Dráma pokračuje!

 

Kanye vo Wyomingu ako mesiáš, kolorované, rok 2020

Dráma pokračuje!

 

Karči bol podľa posledných správ na návšteve aj v nemocnici, a takto sa potom prevážal po uliciach. Ten úsmev neveští nič dobré

Dráma pokračuje!

Jeho posledné posty na sociálnych sieťach sú  k pripravovanému albumu, a prezrádzajú čo to o Kanyeho psychickom zdraví

Dráma pokračuje!

 

Kanyeho podporujú aj niektoré celebrity, na ranč ho prišli navštíviť aj Justin (26) a Hailey (23) Bieberovci. Pamätáte sa ešte na ten coolový karavan, o ktorom som písala? Tak presne na ňom prišli

 

UPDATE (*admin, 29.07.2020): 

Kim sa rozplakala, keď sa na stretnutí na parkovisku pokúsila zachrániť svoje manželstvo s Karčim. Zdroje uviedli, že Kim povedala Kanyemu „aby sa nevrátil domov, kým mu nebude lepšie“.

Dráma pokračuje!

 

Zdroje: Youtube.com, Twitter.com, Dailymail.co.uk, Thesun.co.uk, Abcnews.go.com,  Mirror.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk