Cardi B do zbierky

pridal Nikky 6.8.2020 o 20:14
Cardi B do zbierky


Pýtate sa, že do akej zbierky? Predsa do našej milovanej zbierky kentaurov. Okrem Kardashianiek, Blac Chyna (32)Nicki Minaj (37), sem jednoznačne patrí aj raperka Cardi B (27).

Už som sa vám párkrát priznala, že hip hop je moje „guilty pleasure“, no Cardi mi až tak nereže. Táto bývalá striptérka sa narodila ako inak v Bronxe, no jej rodičia pochádzajú z Dominikánskej republiky a Trinidadu.

Keď som sa dozvedela, že má len 27 rokov, celkom ma to šokovalo, na svoj vek vyzerá teda dosť opotrebovane. Muzike sa začala venovať len nedávno, v roku 2015, medzitým si od tyče ešte odskočila do stupídnej reality show a v roku 2017 jej vyšiel singel, ktorý zrejme poznáte, „Bodak Yellow“. Tadááá, ďalšia zbytočná a uškriekaná celebrita s veľkým plastovým zadkom bola na svete.

V roku 2017 sa vydala za rapera menom Offset (28) a v roku 2018 sa im narodila dcérka Kulture Kiari Cephus (2). Chúďa dieťa, jej meno znie ako latinský názov nejakého chrobáka. Offset teda nebol verný typ, veď viete ako to chodí medzi týmito rapermi, koks, chlast a k*urvy... „Mne sa k*rvy vždycky hnusili!“, citujem Noru M.

Ešte taká malá pikoška na pobavenie. V klube, kde Cardi robila striptérku (na čo je aj patrične hrdá) ju jej manžel Offset údajne podviedol s istou slečnou menom Jade, ktorá momentálne robí matrac raperovi Tekashi69, o ktorom som písala. Cardi sa to dozvedela, a spolu s kamošmi ju tam prišla zbiť. Momentálne sú zase s manželom spolu, a fanúšikov obšťastňujú detailmi z ich sexuálneho života.

Ak si myslíte, že táto primitívna teta s cigánskym vibeom sa po narodení dieťaťa stiahla trocha do úzadia, opak je pravdou, Cardi B je v Amerike veľmi populárna, zarába milióny, volajú ju do talkshow a natáča nové klipy, a mimochodom vyhrala už niekoľko Grammy a MTV Music Awards.

Cardi neustálne mení parochne, a tak jej signature kúskom zostáva obrovská umelá riť s vytetovaným Fénixom. Raz sa v jednej talkshow priznala, ako si nechala zväčšiť zadok u nejakého pochybného doktora v garáži a skoro zomrela na infekciu. Ale vraj túžba mať veľký zadok bola silnejšia. To bolo predtým ako sa stala slávnou. Keď zarobila prvé veľké prachy, dala si spraviť aj cecky a nové zuby

Cardi B do zbierky

 

Cardi B do zbierky

 

Takto sa prihovára svojim fanúšikom

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I GOT A ANNOUNCEMENT TO MAKE TOMORROW! Byeee

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib),

 

Cardi má rada peniaze a dlhé nechty

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nomore tiktok with set 😒 @offsetyrn

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib),

Malá Kulture je chutné dieťa, a úprimne ju ľutujem za takých rodičov

Cardi B do zbierky

 

Cardi B do zbierky

 

Cardi B do zbierky

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My baby turn 2 tomorrow 😓I been a emotional mess.Love her so much.

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib),

 

Mama s dcérkou. Desia ma dve veci. Po prvé, že tej malej ešte nevypichla oči s tými pazúrmi, a do druhé, že dieťaťu na jej druhé narodeniny darovala Rolexky a drahú kabelku. Tie šperky na tej malej detskej rúčke vyzerajú nechutne

Cardi B do zbierky

 

S manželom, ktorý si nevie ustriehnuť svoju anakondu

Cardi B do zbierky

 

Cardi B do zbierky

 

 „Said little bitch, you can't fuck with me
If you wanted to
These expensive, these is red bottoms
These is bloody shoes
Hit the store, I can get 'em both
I don't wanna choose
And I'm quick, cut a nigga off
So don't get comfortable
Look, I don't dance now
I make money moves“

Na tomto si svojho času na instagrame fičali všetky „influencerky“ typu Plačková

 

Cardi je kultivovaná mladá dáma. Odporúčam si to pozrieť celé

 

Zakončíme to jej fundovaným vyjadrením sa ku korone. Toto video už malo milióny zhliadnutí, a tisícky paródií. Triezva určite nebola. Inak už viem koho mi pripomína, Nožnicovorukého Edwarda

 

Zdroje: Instagram.com, Dailymail.co.uk, Youtube.com, Wikipedia.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Sú tu nové deti!
16
SÚ TU NOVÉ DETI!
[27.9 2020]
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
26
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk