Rihanna má novú kozmetiku

pridal Nikky 14.8.2020 o 8:20
Rihanna má novú kozmetiku


Rihanne (32) som písala asi pred dvomi mesiacmi, v súvislosti s novou kolekciou jej spodného prádla. Za ten čas nám trošku „štetkovatela“, to znamená, že mierne pribrala a vyzerá ako tetka. Ešte stále nám nenaservírovala nový album, ale zato je z nej veľká podnikateľka. V dobách keď každá celebrita musí mať aspoň svoj parfém, Rihanna to zobrala útokom, a chrlí jeden produkt za druhým. Na rozdiel ale od trápnej Kylie Jenner (22), ktorá ani nevie obsluhovať výťah, Rihanne celkom verím, že sa do navrhovania a produkcie svojej kozmetiky aj aktívne zapája. Značka Fenty Beauty jej už zarobila zopár miliónov, a musím sa priznať, že mám od nej rozjasňovač, a je to fakt pecka. A čo vy milé pikoškárky, dali ste sa zlákať na Rihinu kozmetiku?

Pred pár dňami Riri slávnostne uviedla na trh aj kolekciu Fenty Skin, a kde je lepšie ju odpromovať, ako na Youtube pre Harper´s Bazar?

Obaly jej produktov mi silno pripomínajú tie od Kardashianiek, ale ťažko vymyslieť niečo, čo tu ešte nebolo.

Ak vás zaujímajú viac škandály a Ririn ľúbostný život, asi vás sklamem. V poslednej dobe nič zo svojho súkromia neprezrádza a predpokladá sa, že je stále single. Nedávno ešte nafotila čudný editoriál pre Harper´s Bazar, ktorého fotky si môžete vychutnať nižšie.

Ako inak, treba sa ešte zviesť na Black Lives Matter vlne. Riha vynáša smeti v pančuchách a podpätkoch, a v tričku s nápisom „End Racism“

Rihanna má novú kozmetiku

 

Riha v ružových štekloch montuje žiarovku v nejakej pivnici. Normálny módny editoriál, neviem čo sa čudujete

Rihanna má novú kozmetiku

 

Podľa fotiek to vyzerá, že to bolo dosť nízkorozpočtové fotenie

Rihanna má novú kozmetiku

Rihanna má novú kozmetiku

 

 Ani bielizeň z jej vlastnej kolekcie nesmie chýbať

Rihanna má novú kozmetiku

 

Meditovanie nad chladničkou v kožuchu

Rihanna má novú kozmetiku

Titulka ale vyzerá normálne

Rihanna má novú kozmetiku

 

Ešte si dajme video kde promuje tú novú kozmetiku. Oproti fotkám tu teda vyzerá dosť opuchnutá

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Youtube.com, Fentybeauty.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk