Miley Cyrus je opäť single

pridal Pivonia 16.8.2020 o 8:17
Miley Cyrus je opäť single


Miley Cyrus (27) sa v posledných dňoch intenzívne snaží získať našu pozornosť. Po desiatich mesiacoch randenia sa rozišla so svojim nabijákom Codym Simpsonom (23) a po niekoľkých hodinách od ohlásenia rozchodu vypustila do éteru novú pieseň. Náhoda? Nemyslím si.

V čase písania tohto článku ešte nie je zrejmé, prečo sa labute rozišli. Šušká sa, že spolu nie sú už niekoľko týždňov, ale Miley si túto zvesť šetrila na vhodnejší čas. Aj by som Miley jej očividný kalkul s prepájaním súkromného a pracovného života vyčítala, ale robí to takmer každá mediálna hviezdička, takže si len pohoršene odfrkujem a obraciam list.

Miley v týchto dňoch naviac poskytla „šokujúci“ rozhovor vo svojom vlastnom podcaste Call Her Daddy. Prezradila v ňom, že o svoje vzácne panenstvo prišla v 16. rokoch, venček jej podupal jej bývalý manžel Liam Hemsworth (30). To, že bol jej prvým mu vraj tajila po dobu 10 rokov, nechcela pred ním vyzerať ako trapka a radšej si vymyslela imaginárneho chlapíka, ktorý ju defloroval pred ním. Zároveň nostalgicky povedala, že je bláznivé, že si napokon vzala muža, ktorý ju pripravil o panenstvo. Bože Miley, ty mrcha! Že ty ho chceš zlákať naspäť?

Iste viete, že s Liamom bola Miley vo veľmi búrlivom vzťahu s mnohými prestávkami od roku 2010, v roku 2018 sa konečne vzali len preto, aby o osem mesiacov neskôr ohlásili rozvod.

Modlím sa, aby to interview o stratenom panenstve nebolo len skokanským mostíkom k návratu k Liamovi. Viem si predstaviť, že sa v Mileynej hlave šrotujú myšlienky, že ich návrat do spoločnej posteli by bol mediálne terno. Liama by bolo dobré v týchto dňoch pripútať k posteli, naliať mu do uší vosk a nepúšťať do Malibu. Kto by sa na to podujal?

 

Miley má momentálne asi najhorší účes, aký kedy mala. Zoznámte sa s Miley “Vpredu biznis, vzadu párty“ Cyrus.

Miley Cyrus je opäť single

 

Miley Jagrus

Miley Cyrus je opäť single

 

Cody bol Mileyin kamoš dávno predtým, než sa dali dokopy. Archívna foto z roku Pána 2015

Miley Cyrus je opäť single

 

Počas 10 mesiacov chodenia dokázali Miley a Cody spoločnými silami privodiť mnohým ľuďom zažívacie problémy

Miley Cyrus je opäť single

 

Občas nám dokázali privodiť aj migrénu

Miley Cyrus je opäť single

 

Nejeden raz sme kvôli nim túžili oslepnúť

Miley Cyrus je opäť single

 

Zbohom, milý Cody, týmto ti chcem udeliť medailu za statočnosť. Vydržal si po jej boku dlhšie, ako trvalo jej manželstvo s Liamom. To chcelo sloniu dávku sebazaprenia.

Miley Cyrus je opäť single

 

A dajme si aj Mileynu novú pieseň Midnight Sky, veď o nej to aj tak celé je. Mileyin drevorubačský hlas je pre mňa ôsmim divom sveta.

 

A posledné spoločné šantenie Codyho a Miley. Ešte v júni to medzi nimi vyzeralo ružovo.

 

Nakuknime aj do Austrália. Liam zatiaľ nevyzerá, že by ho jeho partnerka Gabriella Brooks (30) pripútala k posteli. Hrdličky sú spolu osem mesiacov, už si dokonca kúpili spoločné šteňa.

Miley Cyrus je opäť single

 

Miley a Liam spolu vraj nehovorili celé mesiace. Vraj sa snažia urobiť za ich vzťahom hrubú čiaru.

Miley Cyrus je opäť single

 

Zdroje: cosmopolitan.com, dailymail.co.uk, instagram.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk