Nájdi 5 rozdielov

pridal Pivonia 22.8.2020 o 20:27
Nájdi 5 rozdielov


Otestujte si s nami svoju pozornosť.

Ja som sa snažila ako som len vedela, ale nakoniec som našla jeden jediný rozdiel. Na prvej fotografii je Khloe Kardashian (36), na druhej náhodne vygenerovaný mutant, ktorý je momentálne mylne považovaný za ideál ženskej krásy.

Khloe fotografiu neznámeho mutanta zverejnila pred nejakým časom na svojom Instagrame. Povedala, že na fotke je ona sama, jej slovám však veril málokto. Riešili sme to aj na pikoškách.

Pred niekoľkými dňami sa na internete objavil trailer na ďalšiu sériu KUWTK-a a práve tam sme mali možnosť vidieť Khloe nastajlovanú a oblečenú rovnako ako na osudnej fotke. Asi nikoho neprekvapilo, že okrem motýlika na krku sa na seba Khloe a jej vysnívaná virtuálna verzia vôbec nepodobajú.

Máme aj dobrú správu. Fotografia nie je výsledkom mäsiarskeho zásahu plastického chirurga. Je zrejmé, že Khloe si pomáha aj plastikami, ale väčšinu roboty u nej, u jej sestier a aj u 90% úspešných instagrameriek zohráva photoshop. A možno to je takto aj lepšie. Dobrý filter bolí menej ako zlý botox.

Vrátim sa ešte k traileru. Priznávam bez mučenia, z tejto reality show som videla kedysi dávno jeden diel. Trailer je to najviac čo som schopná absolvovať bez preplachu očí kyselinou. Pre veľkých fanúšikov však zhrniem, čo si pre vás Kris pripravila v tejto sezóne:

1. Khloe sa oficiálne vrátila k Tristanovi Thompsonovi (29)

2. Khloe sa necháva otestovať, či náhodou nemá koronavírus

3. Kvôli korone nemôžu ísť dievčatá na párty

4. Scott Disick (37) sa hnevá

V traileri sa nevyskytuje Kanye (43), jeho zrútenie dievčence zatiaľ ignorujú. Možno sa bude riešiť až v ďalšej sérii. Karol je momentálne stabilizovaný na ranči vo Wyomingu, opäť organizuje svoje kresťanské služby božie. A dokonca mal aj víziu, rozhodol sa založiť kresťanský TikTok.

 

Tešíte sa na ďalšiu sezónu?

 

Počuli ste tu najnovšiu konšpiráciu, že pri výtere vám poškodia mozog? Lekár, ktorý vytieral Khloe skoro zinfarktoval. Žiadny mozog nenašiel.

Nájdi 5 rozdielov

 

Karolove služby božie sú späť! Jeho spasiteľský komplex ma dosť vyrušuje.

 

Karol má aj vízie. Prečo to volá vízia a nie nápad? Karol vymyslel Jesus Tok, čo je vlastne Tik Tok pre správnych kresťanov.

 

Príšerka malá. Síce hrozná, ale aspoň úprimná. Nikdy som neverila, že mi bude chýbať jej bravčová tvár.

Nájdi 5 rozdielov

 

Zdroje: twitter.com, thenews.com.pk, instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
40
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
38
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk