SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

pridal NoName 1.9.2020 o 19:27
SHEERAN SA STAL OTCOM!!!


Akože neviem ako vy, ale ja som doteraz stále v hĺbke duše dúfala, že sa raz Edo (29) stane mojim mužom a bude mi po večeroch spievať a hrať na gitare. A hoci si už dávno nažíva v manželstve so spolužiačkou zo strednej školy, moja nádej stále nevymrela, až doteraz...

Sexi ryšavec má dieťa! Je to už naozaj vážne!!!!

Ale nie, naozaj. Fakt to dobre tajili. A keďže oni (teda aspoň podľa mňa) nie sú pár, ktorý by všetko vešal na Instagram, tak to nebolo také podozrivé ako u Kylie Jenner (23). Tá keď sa stiahla z verejnosti, ihneď všetci vedeli, že s hviezdičkou sociálnych sieti sa niečo vážne deje...

V tomto prípade sa na to prišlo až poriadne neskoro. Informácie o tom, že Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn sa čoskoro stanú rodičmi, vyšli na povrch iba pred necelým mesiacom, keď blondínka bola už vo ôsmom mesiaci tehotenstva a odfotili ich paparazzi. Dlhú dobu predtým obaja toto tajomstvo aj vďaka karanténe úspešne skrývali.

A i keď Edo už dlhšie tvrdí, že si svoje súkromie naozaj veľmi váži a preto si ho aj poctivo stráži, teraz po dlhom mlčaní urobil výnimku. So všetkými fanúšikmi sa podelil, že sa už stal hrdým otcom.

Ahojte, len krátka správa odo mňa, pretože mám niekoľko osobných noviniek, s ktorými by som sa chcel s vami podeliť. Minulý týždeň Cherry za pomoci úžasného pôrodného tímu priviedla na svet našu zdravú a krásnu dcérku - Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Sme do nej úplne zaľúbení. Mamičke aj dieťatku sa darí a my sme neskutočne šťastní a v oblakoch. Dúfam, že v tejto chvíli budete rešpektovať naše súkromie. Posielam vám veľa lásky a uvidíme sa, keď na to bude ten správny čas, “ napísal spevák k fotke detských ponožiek.

No ako úprimne? Ja neviem ako vy, ale mne to meno príde ako za trest. To naozaj nie je v tých slávnych kruhoch niekto normálny, kto by dal fakt bežné a tradičné meno?

Malá však má aspoň už predurčenú budúcnosť... Bude z nej hudobníčka po tatovi, ktorá bude hrať na lýre a to rovno na Antarktíde. Inak si to ani neviem predstaviť.

Čo myslíte, je to meno naozaj mimo, alebo to len moc prežívam?
Názor zanechajte v komentári.

Paparazzi foto tehotnej Cherry

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

No poď láska, už ťa odfotili tehotnú, môžeme ísť

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

Čože len oznamoval touto foto na Instagrame?

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

Edo ako malý ryšavec

SHEERAN SA STAL OTCOM!!!

 

Vedeli ste, že má aj svojho dvojníka, ktorý na tom určite zarába?

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@salihustaphotography

Príspevok, ktorý zdieľa Ed Sheeran Double (@edsheerandouble),

 

Zdroje: Instagram.com, mirror.co.uk, thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk