Robert Pattinson má COVID-19

pridal Pivonia 4.9.2020 o 11:02
Robert Pattinson má COVID-19


Ja viem, že viete. Ale opakovanie je matka múdrosti.

Korona ulovila ďalšiu známu osobnosť. Okrem Roberta Pattinsona (34) sa s koronavírusom moril aj Dwayne Johnson (48), našťastie ten to už má za sebou. Chorobu prekonala aj celá jeho rodina. Robert je aktuálne v procese liečenia, dúfam, že sa jeho mladé telo vysporiada s chorobou ľavou zadnou.

Uvažujem, koľko ľudí ešte musí umrieť kým aj sváko Emil z Hornej Vsi nad Nitravou pochopí, že to nie je len obyčajná chrípka. Bude stačiť tých aktuálnych vyše 800 000, alebo si počkáme do milióna?

Ale nie o tom som chcela, o Robertovi som chcela. Kvôli jeho indispozícii sa zastavilo celé natáčanie nového Batmana. Pred časom sme písali, že Robert ostal uväznený v Londýne, keďže práve tam sa Batman natáčal, keď vypukla pandémia. Teraz sa natáčanie opäť odkladá. Predpokladá sa, že kamery sa opäť spustia až v októbri, keď Robert pliagu vyleží a poctivo vypotí. Bola by sranda, keby producenti dali Robovi preplatiť náklady spojené s oneskorením natáčania. Zároveň by ma zaujímalo, ako a kde Robert koronu chytil, ale to sa asi nikdy nedozvieme. Premiéra filmu je naplánovaná na 1. októbra 2021, dátum sa zatiaľ nemení.

Ak chcete aj prehľad, koho každého korona lapla, môžete si kliknúť na článok od Nikky. Zároveň sa vás chcem opýtať zásadnú otázku. Koľkokrát ste už boli od marca presvedčený, že máte koronu? Ja momentálne prechádzam už asi piatou vlnou.

 

V galérii nájdete výhradne sexi fotky Roberta Pattinsona a Dwayna Johnsona. Aby ste príliš nepindali, že vás zaťažujem koronou.

Robovi pribúdajúci vek pridáva na kráse

Robert Pattinson má COVID-19

 

Ešte pár desaťročí a vezmem ho na milosť

Robert Pattinson má COVID-19

 

Som rada, že takto už nezvykne pózovať

Robert Pattinson má COVID-19

Nový trailer na Batmana. Ak sa im to náhodou podarí dotočiť, tak si to hádam aj pozriem.

 

Dajme si aj Dwayna, predpokladám, že títo páni majú úplne rozdielne publikum

Robert Pattinson má COVID-19

 

Tieto ruky by dokázali lúskať oriešky veľmi efektívne

Robert Pattinson má COVID-19

Keď je Dwayne so svojou dcérou, mäkne aj to najodolnejšie ženské srdce

Robert Pattinson má COVID-19

 

Zdroje: vanityfair.com, justjared.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk