Komu sa tento rok nevydaril ?

pridal Nikky 9.9.2020 o 21:25
Komu sa tento rok nevydaril ?


Pani na fotke asi nebude na tento rok spomínať najlepšie. Ide totiž do basy! Na obrázku vidíte herečku Lori Loughlin (56), známu hlavne zo seriálu Plný dom či Zúfalé manželky. Nedávno sme písali o škandále, v ktorom figurovali dve kamošky, bývalé zúfalé manželky Felicity Huffman (57), a už spomínaná Lori. Svojim rozmaznaným deťom mali za úplatky kupovať teplé miestečká na prestížnych školách, samozrejme bez skúšok, alebo sa tie výsledky testov upravili v prospech celebritných detičiek. Veď viete, neexistuje nič, čo by peniaze nevyriešili. Na úplatky sa im prišlo, a tak obe rodiny boli obvinené a trestne stíhané. Áno, boli v tom namočené aj ich polovičky.

Kauza nabrala na obrátkach ešte v roku 2019, keď vyplávalo na povrch, že Lori údajne uplatila zamestnancov University of Southern California až vo výške 500 000 dolárov. Pekná sumička. Na škole dostala obe svoje dcéry, ktoré údajne o podplácaní vedeli. Pri svojej obhajobe Lori tvrdila, že „žila v domnení, že toto sú bežné poplatky súvisiace s príjmačkami.“ Ale tak určite...

Felicity už taká štedrá nebola, a na svoju dcéru utratila „len“ 15 000 doláčov. Felicity a Lori sú dobré kamošky a ich rodiny spolu dovolenkovali na Bahamách, keď prišlo obvinenie. Na rozdiel od Lori, Felicity hneď začala spolupracovať s políciou a po superrýchlom konaní si odsedela 2 týždne v base, plus nejaké tie verejnoprospešné práce a musela zaplatiť pokutu vo výške 30 000 dolárov.

Lori sa zo začiatku proti obvineniam bránila a aj kvôli korone sa súd naťahoval. V auguste konečne padol verdikt a Lori si posedí 2 mesiace natvrdo. Jej pán manžel až 5 mesiacov. Dokopy musia odpracovať 350 hodín verejnoprospešných prác a zaplatiť pokutu vo výške 400 000 dolárov. Kiežby sa toto dialo aj u nás a konečne sa začali odoberať fejkové tituly a postihovať vinníci. Ale to by už potom ozaj ten náš parlament zíval prázdnotou...

UPDATE: Pozri si aj novú pikošku "Celebrity v base"

 

Pán manžel vyzerá ustarostene. Asi mu už stíska ritku

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

Zachvíľu to už nebude "Zúfalá manželka", ale "Orange is the new black"

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

S dcérenkami. Mali sa radšej vysrať na školu a stať sa striptérkami. Aj to by ich stálo menej opovrhovania ako toto

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

Komu sa tento rok nevydaril ?

Matky roka

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

Felicity si už svoj diel odsedela. Snáď jej to za tú zničenú kariéru stálo

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

S dcérou

Komu sa tento rok nevydaril ?

Archívna foto na pobavenie. Paris Hilton (39) si v roku 2007 posedela 45 dní v base za alkohol za volantom

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

Trochu si poplačkala

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

A na väzenských záberoch už zase zvodne za štetku

Komu sa tento rok nevydaril ?

 

Btw, chceli by ste pikošku o zabudnutých fotkách celebrít z väzenia, aj za čo sedeli? Dajte vedieť v komentároch.

 

Zdroje: dailymail.co.uk, Crimemuseum.org, Nytimes.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk