Zadok na dnes

pridal Pivonia 13.9.2020 o 19:52
Zadok na dnes


Verili by ste, že sa ho nikdy nedotkol nôž plastického chirurga?

Ja viem, že neverili. Nikto príčetný by tomu neveril. Ale jeho majiteľka, Demi Rose (25), v médiách neustále omieľa, že za neho vďačí genetike a tvrdej drine v posilňovni.

Poďme si britskú modelku a Insta štetku Demi Rose trošku predstaviť. Na pikoškách sme ju ešte nemali, tak nech o nej niečo viete skôr, než sa pôjdete pohoršiť/pohoniť do galérie.

Demi Rose má 25 rokov a jej životný úspech tkvie v tom, že si v 18. rokoch založila konto na Instagrame. Intenzívne na neho pridávala svoje polonahé fotky, až kým sa na jej profile nezhromaždili skoro všetci úchyláci sveta. Dnes ich je viac než 14 miliónov. Gratulujem!

Jej hlavnou devízou je kvázi anjelská tvár, ktorú dopĺňajú veľké cecky a gigantický zadok, ktorý rok čo rok rastie. A to sme sa učili, že jediné dve veci, ktoré na tele prirodzene rastú aj potom, ako dospejeme sú uši a nos. Demi bude asi nejaká hračka prírody.

Demi Rose podobný typ je napríklad Emily Ratajkowsky (29) alebo aj bývalá milenka RF. Dievčatko s kyprým telom Moravianskej venuše. Akurát tá celula a brušné záhyby chýbajú.

Demi posledné roky dostáva prácu aj ako modelka, najčastejšie predvádza spodnú bielizeň. Okrem toho sa v minulosti snažila presláviť aj vzťahmi so známymi mužmi. Medzi jej najzávažnejšie úlovky patrili raperi Tyga (30) a Drake (33). Momentálne je slobodná, asi preto, aby jej internetoví ctitelia mohli snívať, že čaká práve na nich.

Zadok na dnes

 

Toto sú pomerne čerstvé fotky, Demi vyrazila na dovolenku na Ibizu, korona-nekorona.

Trošku sme ju museli zakryť, ak ti to vadí, tak KLIKAJ TU!

Zadok na dnes

 

Nie je už v mori tých plastov dosť? Demi rozhodne nehrozí utopenie.

Zadok na dnes

 

Tvár dievčatka, osí pás a silikón kam sa pozrieš. Dúfam, že Kardashianky raz dobehne karma zato, že sa tieto umelé telá stali novou normou.

Zadok na dnes

Tiež radi meditujete holí na lyžovačke?

Zadok na dnes

 

Demi z rodu kentaurov

Zadok na dnes

 

Ani mikinu si to nevie obliecť

Zadok na dnes

 

Retro fotka z roku 2015. Tu ešte genetika až tak dobre nepôsobila. Ani na prsia ani na zadok

Zadok na dnes

Našla som aj nejaký rozhovor s touto slečnou. Rozhodne sa na to nepozerajte príliš dlho. Ja som zhliadla asi prvé dve minúty. Bodaj by som radšej udierala hlavou do steny, to by mi zabilo menej mozgových buniek. Ale vypozorovala som dve veci:

1. Demi sa už slušne rozpadáva. Na fotografiách to nie je vidno, ale v pohybe je zreteľné, že jej tvár už začína byť desivá.

2. Demi nie je schopná plynulo odpovedať ani na otázku, aké je jej rodné mesto.

 

 

Rozlúčme sa s Demi ešte jednou zadkovou fotkou. Čo poviete, je krajšia ako naša Gabika?

Zadok na dnes

 

Zdroje: instagram.com, dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk