Ktože má nového frajera?

pridal Nikky 22.9.2020 o 20:45
Ktože má nového frajera?


Neviem, či ste podľa vypĺznutých vláskov a placatej ritky spoznali Katie Holmes (41) a jej nového frajera.

Baby ma zas budú nenávidieť v komentároch ako urážam peknú ženu, tak kľud. Ešte stále sme na pikoškách a budeme si robiť srandu z nelichotivej fotky. Inak Katie vyzerá na svoj vek podľa mňa dobre.

Katie sa takto vykusovala na ulici s pánom, ktorý sa volá Emilio Vitolo Jr., má len 33 rokov a je to známy kuchár. Veľmi múdro Katka, je to fešák zajac a ešte k tomu ti aj dobre navarí. Za mňa má 10 bodov.

Katie po neúspešných vzťahoch takúto lásku prajeme. Najskôr prežila pár rokov s psychopatom Tomom Cruisom (58), na pikoškách známy aj ako „Pán Topánka“ a potom s neverníkom Jamiem Foxxom (52). Ale úprimne, kto im dával viac ako rok a oni to pri tom tajne ťahali až 6 rokov! Hoci Jamie sem tam vyvetral svoju anakondu aj niekde inde.

Katie a Emilio boli prichytení v New Yorku ako sa bozkávajú len kúsok od jeho rodinnej reštaurácie. Podľa mena ste určite postrehli, že pán má taliansky pôvod, takže ďalší plusový bod. Talianska kuchyňa je proste top. Podľa tajných zdrojov spolu randia len niečo vyše mesiaca a Katie sa správa ako zaľúbená tínedžerka, tak uvidíme. Koľko im dávate vy?

Hrdličky. Ale teda byť Katie, tak by som sa aspoň učesala

Ktože má nového frajera?

 

Ktože má nového frajera?

 

Ktože má nového frajera?

 

V New Yorku je to už na čižmy

Ktože má nového frajera?

 

Vypátrala som, že Emilio sa okrem kuchyne venoval aj herectvu. Ksicht na to má, na fotke mi trocha pripomína mladého Marlona Branda

Ktože má nového frajera?

Jeho otec je Talian a mama z Peru, preto ten exotický kukuč

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Man About Town Trowback

Príspevok, ktorý zdieľa Emilio Vitolo (@emiliovitolo),

 

Zo Suri je už veľká slečna, má 14 rokov

Ktože má nového frajera?

 

No já ti nevím Karle! Je to len zlá momentka, alebo Suri až tak do krásy nerastie?

Ktože má nového frajera?

Podobu s tatkom nezaprie

Ktože má nového frajera?

 

Katie sa tento rok objavila vo filme The Secret dare to Dream, ktorý si môžete pozrieť na Netflixe. Je to dráma o matke s 3 deťmi, ktorá sa rozhodne zmeniť si život. Natočené podľa slávnej knihy „The Secret“. Za mňa presladená americká chujovina, ale kto chce kuknite si to a dajte vedieť

 

Zdroje: Instagram.com, Youtube.com, Dailymail.co.uk, Heightzone.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk