Celebrity v base

pridal Nikky 22.9.2020 o 6:21
Celebrity v base


Po tom, čo ste zahlasovali za pikošku o zatknutých celebritách, som vám ju rada napísala. Pri písaní o škandále s úplatkami mi napadlo, koľko hviezd už bolo zatknutých. A zistila som, že fakt veľa, aj keď sedelo ich už pomenej. Veď viete, prachy a sláva sú niekedy poľahčujúce okolnosti.

Bez zbytočných rečí sa poďme pozrieť na nelichotivé väzenské fotky a zabaviť sa nad hlúposťou niektorých celebritiek.

Na titulnej fotke ste určite spoznali Lindsay Lohan (34), po ktorej sa aktuálne zľahla zem. Pred pár rokmi bola ešte regulérna narkomanka, alkoholička a návštevníčka CPZ-tiek. V roku 2007 bola zatknutá za jazdu pod vplyvom, ale vyriešili to len odvykačkou. Ani nie 2 týždne po prepustení už bola zase v base za držbu kokaínu a šoférovanie napriek zákazu. Na super rýchlom konaní bola odsúdená a teraz sa podržte, na 1 deň v base! Dostala podmienku a v novembri toho roka si „odsedela“ neuveriteľných 84 minút. Ako správna blbka sa nepoučila a roku 2010 skončila v base znova a to za nedodržiavanie podmienky a ďalšie drogy. Sudca jej nadelil 90 dní v base, ale odsedela si 14. Nasledujúcich 5 rokov to bolo v jednom kole, striedavo pár dní v base a na odvykačkách. V roku 2015 jej súd zrušil podmienku a skúšobnú dobu.

Portréty vhodné do životopisu

Celebrity v base

 

Práve sa dozvedela, že musí stráviť 1 deň v base

Celebrity v base

 

Svojho času bola Lohankina najlepšia kamka Paris Hilton (39). Nafetované spolu brázdili ulice LA, a ako Lindsay, aj Paris má dlhú väzenskú históriu. Prvýkrát bola zatknutá v roku 2006 za jazdu pod vplyvom. V roku 2010 ju načapali policajti priamo v aute s jej vtedajším frajerom ako šňupú koks a fajčia trávu. Odsúdili ju za porušenie podmienky a držbu drog na 45 dní, ale odsedela si 23. Prepustili ju za dobré správanie a Paris po tejto skúsenosti ešte absolvovala nejaké verejnoprospešné práce z vlastnej iniciatívy.

Škuľavé očko nechýbalo ani na väzenských fotkách

Celebrity v base

 

Ako sa teší, že ide von

Celebrity v base

 

Ďalšou známou tvárou je Amanda Bynes (34). Na pikoškách sme o nej svojho času písali často. Zrútenie ďalšej detskej hviezdy bolo smutné sledovať. Začalo sa to v roku 2010, keď začala postovať bizarné tweety a neskôr bola zatknutá za držbu trávy. Na súd prišla s ohavnou parochňou a potom to už bolo jedno zatknutie za druhým. Nikdy nesedela dlhšie ako pár dní, ale zato na odvykačkách a po psychiatriách strávila polku života. Zatknutá bola nespočetne veľakrát, medzi jej ďalšie excesy patria obťažovanie bodyguarda a „nechtiac“ podpálila svoju čivavu. Nateraz vyzerá, že sa ako tak drží, zrejme aj kvôli liekom, ktoré berie.

Foto z basy, nakúpené má teda riadne

Celebrity v base

 

Už legendárne fotky zo súdu

Celebrity v base

 

Celebrity v base

 

Skoro každá detská hviezda bola za zatknutá za chlast a drogy. Poďme si dať niečo vážnejšie. Herec Mel Gibson (63) sa ešte pred pár rokmi správal ako poriadny chuj. Jeho protižidovské a sexistické hlášky už zľudoveli. Nenávidí hlavne židov, gayov a ženy. Ale tie, čo majú veľké kozy, tie má rád. V roku 2011 bol obvinený z domáceho násilia, keď zmlátil svoju vtedajšiu manželku Oksanu Grigorievu (50). Väzeniu sa vyhol vďaka 36 mesiacom podmienky.

Celebrity v base

 

Zmlátená pani manželka, nejaká je vysmiata

Celebrity v base

Celebrity v base

 

Židovský režisér s poľským pôvodom Roman Polanski (87). Je odsúdený na 43 rokov v base za podávanie drog, pedofíliu a znásilnenie. A to už je iná káva. Incident sa mal stať ešte v roku 1977 v LA, keď vtedy 43-ročný Polanski mal znásilniť 13-ročné dievča. Mal ju zdrogovať, brutálne týrať a natáčať si tieto orgie na kameru. Dievča má doživotné zdravotné následky. Údajne ju mal začať zneužívať, keď mala len 10 rokov. V roku 1979 bol obvinený, vina mu bola dokázaná a bol aj odsúdený. Aby sa trestu vyhol, ušiel do Európy a Francúzsko mu poskytlo azyl, kde dodnes žije v zdraví, pohodičke a ďalej tvorí filmy a dostáva ceny. Hmm, tento svet je zvláštne miesto... Nezabúdajme, že ešte pred touto kauzou bol Polanski manželom brutálne zavraždenej herečky Sharon Tate, ktorá zomrela v roku 1969. Okolo tohto pána sa vždy dialo niečo zlé .

 

Ťažkú hlavu si z toho nerobil. Čudujem sa prečo ho nezabásli hneď, keď sa vedelo, že môže utiecť. Ale na slávnych asi rovnaké pravidlá neplatia

Celebrity v base

Milý deduško si žije spokojne s  manželkou a deťmi. Posledná manželka Emanuelle Seigner (54) musí mať silný žalúdok

Celebrity v base

 

Už zabudnutý Mike Tyson (54) bol za čias aktívnej kariéry poriadny kvietok. Okrem odhryznutého ucha súpera v ringu si môže dať na zoznam aj znásilnenie. Mike sa so ženami veľmi nebabre a také „nie“ neberie ako odpoveď. V roku 1991 mal brutálne znásilniť vtedy 18-ročnú finalistku Miss Black Rhode Island za čo bol odsúdený na 10 rokov, ale odsedel si len 4.

Celebrity v base

 

Aj Mark Wahlberg (49) je rasista. Vedeli ste, že v roku 1987 bol odsúdený za ťažké ublíženie na zdraví, keď z ničoho nič napadol dvoch vietnamských mladíkov, ktorých skoro dobil na smrť? Bez príčiny a za rasistických pokrikov. Okrem toho bol aj drogový díler. Odsedel si iba 45 dní.

Mladý Mark. Drsňák, ale v hlave vymetené

Celebrity v base

 

Charlie Sheen (55) je známa firma, a okrem drog sedel aj za domáce násilie na vtedajšej manželke Brooke Mueller (43). Vďaka jeho životnému štýlu a záľube v štetkách sa len dalo čakať, kedy mu prepne. Posedel si pár dní v base, zaplatil odškodné, a už je zase v jednom kole.

 

Na fotke z basy sa márne pokúša zaostriť kde sa to vlastne nachádza

Celebrity v base

 

Deduško Bill Cosby (83) si pokojný dôchodok teda neužije. Za všetko môže jeho anakonda, ktorú si nevedel ustrážiť v gatiach celé desaťročia. Obvinenia zo znásilnení sa na neho začali hrnúť od roku 2004. Desiatky žien a niektorí blízky ľudia ho označili ako „sexuálneho predátora“. Niečo si už aj odsedel, ale niekoľko procesov sa ešte vlečie, a tak uvidíme, či sa starý pán aj dočká spravodlivosti ešte na tomto svete.

Celebrity v base

 

Celebrity v base

 

Charakterový herec Jeffrey Jones (73) je právoplatne odsúdený z detskej pornografie a je registrovaný aj v databáze sexuálnych predátorov. Milému pánovi našli v roku 2002 fotky a videá nahých chlapcov pod zákonom. Vyviazol s 5 ročnou podmienkou.

 

Na policajnej fotke vyzerá ako nejaký traktorista Fero z Očovej

Celebrity v base

 

Poznáte ho z filmov?

Celebrity v base

 

Podobne je na tom jeho kolega Kevin Spacey (61), ktorý má údajne tiež rád mladých chlapcov. V roku 2017 sa prevalilo, že Spacey sexuálne obťažoval v minulosti mladého chlapca, ktorý bol vtedy vo veku 14 rokov. Ozvali sa ešte ďalší a Kevin si nazbieral viac ako 30 sexuálnych obvinení. To už je poriadne číslo. Aj keď na súde bol prepustený ako nevinný, poznačilo to jeho kariéru a zrejme aj manželstvo. Veď ktorá žena by sa chcela dozvedieť, že muž za ktorého je roky vydatá je vlastne pedofilný gay

Celebrity v base

 

O raperoch v base by sme mohli písať celé bájky, veď ktorý nesedel, ani nie je chlap. Niektorí si potrebujú dokazovať svoju silu na žene, ako napríklad Chris Brown (31). Na pikoškách známy ako „Pán Pestička“. Iní znásilňujú mladé dievčatá, lúpia, a keď sa konečne spravodlivo dostanú do basy, tak sa po roku vykúpia bonzovaním ako Tekashi69, o ktorom som písala nedávno, a teší sa nevídanej popularite, zarába milióny a jeho kariéra napreduje.

 

Sorry, ale musela som. Najnovší Tekashiho 6ix9ine (24) videoklip, v ktorom sa mihne aj ritisko Blac Chyny (32) a teda že sa tam mihne riadne, oblepená cukríkmi. Tekashi má na hlave veľmi moderný účes známy ako „koronavírus“. Ak na to máte oči a žalúdok, tak klikajte

 

Taký Snoop Dogg (48) sa s tým nepára a okrem drog bol obvinený aj z vraždy. V roku 1993 mal ako člen gangu zastreliť člena konkurenčného gangu. Našli sa aj svedkovia vraždy, no napriek tomu bol Snoop zbavený obvinení. Ešte dodám, že už vtedy bol známy raper

Celebrity v base

 

Ja nič, ja muzikant

Celebrity v base

 

Zo známych osobností sú asi najmenej zatknuté modelky. Kate Moss (46) takú banalitu ako koks už ani nebude skrývať. Jedna z jej kolegýň si ale aj posedela a nebol to nikto iný ako Naomi Campbell (50). Svoju horúcu krv nezaprie, a tak má povesť beštie, s ktorou teda nie je radosť pracovať. V roku 2009 bola odsúdená na 6 mesiacov v base po tom, čo agresívne napadla paparazza. Nebojte sa, nebol to náš Ignác. Ten vie, čo je Naomi zač, a tak na ňu číha len z diaľky. Okrem toho ešte v roku 1998 bola obvinená, že brutálne napadla svoju asistentku, našli sa aj svedkovia. Takýchto obvinení bolo v priebehu rokov veľa a milá Naomi pravidelne platieva odškodné alebo slúži verejnoprospešné práce. Možno by jej pomohlo keby si len dala niečo sladké...

Celebrity v base

 

Naomi je zrejme veselá kopa...teda pokiaľ po vás nehádže telefóny

Celebrity v base

 

Poďme si ešte rýchlo dať nejaké feši fotky do zbierky. A vy si môžete v komentároch tipnúť, ako si tieto fotky vyslúžili.

 

Justinko Bieber (26). Nejaký je nadšený

Celebrity v base

 

Heather Locklear (58), žeby kokaín ?

Celebrity v base

 

Macaulay Culkin (40)

Celebrity v base

 

Hugh Grant (60)

Celebrity v base

 

Mickey Rourke (67)

Celebrity v base

 

Mischa Barton (34)

Celebrity v base

 

A zakončíme to Nicki Minaj (37) ešte pred plastikami

Celebrity v base

 

Zdroje: Pinterest.com, News.com.au, Time.com, Mamasunut.com, Crimemuseum.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk