Sú tu nové deti!

pridal kiwi 27.9.2020 o 22:40
Sú tu nové deti!


Posvieťme si na ne.

 

Gigi a Zayn

Neviem, či sa vám to podarilo vyšpekulovať z farby balónikov na Giginej oslave, ale títo dvaja majú dievčatko. Novopečený otecko Zayn (27) to na Twitteri rozcítene vyjadril takto:

Naše dievčatko je tu, zdravé a krásne. Opísať, ako sa teraz cítim, je nemožné. Láska, ktorú cítim k tomuto malému človeku, presahuje moje chápanie.

Gigi (25) sa na Instagrame vyjadrila tiež, vraj im malá už stihla komplet zmeniť život. Rodičia z dcérky ukázali zatiaľ len ruku, tak sa môžete pokochať tou.

Ja na tomto mieste vyjadrím nádej, že Gigi bude mať povolené dopriať si denne na jedenie viac, ako len hrsť orieškov. Už nie je tehotná, tak by benevolentnosť jej mamy mohla skončiť, ale ja verím, že dcére dopraje. Aspoň počas šestonedelia.

 

Ódy rodičov

Sú tu nové deti!

 

Sú tu nové deti!

 

Billie Lourd a Austen Rydell

Porodiť sa podarilo aj Billie Lourd (28) a to veľmi šikovne. Netušila som ani len to, že je tehotná. Keď sa chce, dá sa asi utajiť všeličo. Ak sa náhodou niekto neorientuje, Billie je herečka, môžete ju poznať zo seriálov Scream Queens, či American Horror Story od Ryana Murphyho, alebo napríklad z filmu Booksmart. Prípadne môžete poznať jej rodinu – jej mamou bola scenáristka, spisovateľka, a herečka Carrie Fisher, babkou Debbie Reynolds, speváčka, tanečníčka a herečka zlatej hollywoodskej éry. Debbie zomrela len deň po úmrtí dcéry, Billie teda v priebehu dvoch dní prišla o mamu aj babku. Približne štyri roky po tejto tragédii sa jej rodina rozrástla, ako oznámila na Instagrame. Dieťa sa volá Kingston Fisher Lourd Rydell a zrejme je to chlapec, lebo Billie k oznámeniu pridala modré srdiečka. Otcom je jej snúbenec, herec Austen Rydell.

 

Instagramový oznam. Ak dobre pozerám, malý má na oblečení nejaké hviezdy a planéty. Žeby odkaz na Star Wars, v ktorých Carrie ako princezná Leia figurovala?

Sú tu nové deti!

 

A rodičia. Toho chlapíka som v živote nevidela, ale nevadí

Sú tu nové deti!

 

Luke Skywalker posiela gratulácie. Malý Kingston je zároveň kráľ, aj lord, takže celkom nóbl. Plienky bude však zrejme plniť rovnako ako bežný plebs.

Sú tu nové deti!

 

V seriáli Scream Queens. Chrániče na uši mali byť odkazom na známy účes Carrie v Star Wars

Sú tu nové deti!

 

Spomienková, Billie s babkou a mamou

Sú tu nové deti!

 

Domino Kirke a Penn Badgley

Aby to bolo džendžerovo vyvážené, dajme si jeden pár, v ktorom je známejší ten muž. Ak sú tu nejakí fanúšikovia Domino (36), ospravedlňujem sa. Zdá sa mi, že Penn (33) je predsa len trochu viac mainstreamom rozpoznateľný. Napríklad zo seriálu Gossip Girl, a potom z novšieho a desivejšieho You. Domino je hudobníčka a ak sa vám zdá v tvári povedomá, zamyslite sa, či ste náhodou nevideli seriál Girls. Práve tam hrá totiž jej sestra Jemima. Ďalšia sestra, Lola, je takisto herečka, iba Domino sa venuje hudbe.

Domino a Penn spolu začali chodiť v roku 2014, v roku 2017 sa zobrali a nedávno sa im narodil syn. Keď vo februári oznamovali tehotenstvo, jedným vrzom s tým prišli aj so správou, že Domino už dva razy tehotná bola, no zakaždým potratila. Do tretice to ale tentoraz vyšlo. Pár spolu vychováva aj desaťročného chalana menom Cassius, ktorého má Domino z predchádzajúceho vzťahu. 

 

Svadobná

Sú tu nové deti!

 

Tri sestry. Čechov by zaplesal. Zľava: Lola, Jemima, Domino

Sú tu nové deti!

 

Tu mal malý 40 dní. Tak tvrdí Instagram jeho mamy

Sú tu nové deti!

 

Felicity Jones a Charles Guard (44)

Mamou je už aj britská herečka Felicity Jones (36). Oficiálne nič nepotvrdila, nevieme, či je to chalan, alebo baba, ale fotky s kočíkom ju prezradili. Keď sa Felicity pred pár rokmi pýtali na deti, povedala nasledované:

„Z toho, čo som odpozorovala u známych a priateľov, vyplýva, že ženy, ktoré majú deti, sú silnejšie a rozhodnejšie. Nestrácajú čas robením vecí, ktoré robiť nechcú.“

Nuž, tak teda veľa sily a rozhodnosti, Felicity. Akurát tým robením vecí, čo vlastne robiť nechcem, by som si nebola dvakrát istá.

 

S manželom

Sú tu nové deti!

 

S kočíkom. Zdá sa mi to, alebo je podľa zubov aj takto na diaľku jasné, odkiaľ Felicity pochádza?

Sú tu nové deti!

 

Melissa Benoist a Chris Wood

Dieťa má po novom aj Supergirl, alebo, pre tých, ktorí sledovali seriál Glee, Marley Rose. S Chrisom Woodom (32) sa spoznali práve pri natáčaní seriálu Supergirl. Hrali tam pár, a ako dnes vieme, neskončilo to len pri tom hraní. Trochu sa špekulovalo o tom, že rovina ich vzťahu sa z profesionálnej prehupla do nejakej inej ešte v čase, keď bola Melissa (31) vydatá za herca Blake-a Jennera (podobnosť s Kardashian-Jennerovcami čisto náhodná, tentoraz naozaj). S tým sa rozviedla v roku 2017 a v roku 2019 nasledovala svadba s Chrisom Woodom.

 

Šuškandy o tom, ako to bolo medzi Melissou, Blakeom Jennerom (32) a Chrisom utíchli po tom, čo Melissa priznala, že bola vo vzťahu obeťou domáceho násilia. Partnera nemenovala, ale povedala, že vedel byť veľmi vtipný a šarmantný, ale aj zákerný, že bol od nej mladší a že jej do tváre hodil iPhone a poškodil jej tým dúhovku. Keďže k tomuto zraneniu došlo v roku 2015, keď bola vydatá za Jennera, ktorý je od nej mladší, vyzeralo to tak, že jej ho spôsobil práve on. Zrejme aj kvôli tomuto sa o jej prípadnej nevere prestalo diskutovať a skôr jej ľudia začali želať šťastie v novom vzťahu. Tak snáď ho teraz zažíva.

 

Majiteľ tej menšej ruky sa volá Huxley Robert Wood

Sú tu nové deti!

 

A jeho rodičia

Sú tu nové deti!

 

Nejaké celebrity porodili, iné zase ohlásili tehotenstvo. Budúci rok sa napríklad dieťaťa dočká Mandy Moore (36). Tá už niekoľko rokov hrá v seriáli This is Us matku trojčiat. V realite jej ale trojičky nehrozia, čaká jedného chlapca, ktorý by sa mal narodiť začiatkom roku 2021.

 

S manželom Taylorom Goldsmithom. Zobrali sa v roku 2018

Sú tu nové deti!

 

Mandy a Milo Ventimiglia, ktorý jej hrá manžela. Práve kvôli seriálu This is Us nosí Milo tie nelichotivé fúziky

Sú tu nové deti!

 

Tehotná je tiež Rachel McAdams (41). Pravdepodobne. Rachel o súkromí hovorí zriedkavo, nemá účty na sociálnych sieťach, nič teda oficiálne nepotvrdila, ale to brucho sa asi nedá oklamať. S partnerom Jamiem, ktorý je scenárista, už majú dvojročného syna.

Sú tu nové deti!

 

Toto tu je Jamie. Veľa z neho nevidno, akurát, že je vysoký

Sú tu nové deti!

 

Kráľovská rodina sa takisto rozrastie, pretože princezná Eugenie (30) je tehotná. Na Instagram napísala, že sa s manželom Jackom už veľmi tešia na ďalší rok. Fergie sa tiež raduje, že bude babka, hoci nezabudla poznamenať, že v podstate už babkou je. Princezná Beatrice (32), ktorá sa vydala len nedávno, totiž svadbou získala nevlastného syna, ktorého má jej manžel z predošlého vzťahu.

 

Tehotná Eugenie

Sú tu nové deti!

 

Budúci rodičia – Jack a Eugenie

Sú tu nové deti!

 

Beatrice a Eugenie s rodičmi počas lockdownu. Princ Andrew trávil tentoraz čas s vlastnými dcérami, nie s dcérami iných ľudí

Sú tu nové deti!

 

Zdroje: dailymail.co.uk, people.com, dailymail.co.uk, elle.com, dailymail.co.uk, people.com, dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk