Meghan prezidentkou

pridal Nikky 30.9.2020 o 20:24
Meghan prezidentkou


Vidíte a čítate správne. Keď môže kandidovať Kanye West (43), tak môže aj Meghan Markle (39). Po tom, čo si Američania boli schopní zvoliť Trumpa, by ma neprekvapilo keby vyhral aj reper s mesiášskym komplexom, či treťotriedna herečka. Ešte k tomu je aj černoška po mame, takže to máme všetko správne rasovo a genderovo vyvážené.

Zo svojho nového domu, lepšie povedané sídla, sa ohlásila na videu, kde urgovala Američanov voliť v nastávajúcich voľbách. Meghan a Harry (36) oficiálne podporujú demokrata Joea Bidena, ale Meghan sa nechala počuť, že „jeden z dôvodov, prečo sa nevzdala amerického občianstva je, že zvažuje aj vstup do politiky“. V kuloároch vtáčiky štebocú, že Meghan to s kandidatúrou na prezidentku myslí vážne.

Voľby sú v Amerike už 3. novembra, takže dovtedy to zrejme nestihne, ale ktovie, od nej sa dá očakávať všetko.

Môj skromný názor je, že neúspešné herečky by sa do politiky miešať nemali, ale verím, že Meghan si v USA nájde veľa voličov. A čo vy, dali by ste jej hlas ?

 

Vyjadril sa aj Harry, resp. zopakoval, čo si s ním nabrífovala jeho manželka

Meghan prezidentkou

 

Video, kde sa spomína Meghanina biografia, vyjadrujú sa jej blízky ľudia a opakuje sa fakt, že „vždy mala politické ambície“

Trump je síce chuj, ale zhrnul to perfektne. Harrymu želá hlavne veľa šťastia, bude ho potrebovať

 

Zdroje: dailymail.co.uk, Youtube.com, Thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk