Raperky s deťmi

pridal Nikky 5.10.2020 o 20:31
Raperky s deťmi


V poslednej dobe sa to na pikoškách celkom rozbehlo s bábätkovskými témami, ale môžeme my za to, že celebrity sa tak radi množia? :)

Dnes vám predstavím dve čerstvé mamičky z hip hopových radov. Teda, jedna už taká čerstvá nie je, ale svetu to úspešne tajila skoro pol roka.

Reč je o austrálskej raperke Iggy Azalea (30), ktorej skutočné meno je Amethyst Amelia Kelly. Jej rodičia asi majú radi drahé kamene. Synovi, ktorého tajne porodila pred 6 mesiacmi dala meno Onyx, takže to ostane v rodine. Hovorte si čo chcete, mne sa to meno páči, znie tak tajomne. A mám rada aj Iggy a jej hudbu. Síce je tiež celá prerobená s plastovou riťou, ale to je zrejme „must“ v tomto priemysle.

Ale späť k jej synovi. Iggy si súkromie dosť stráži, a tak sa dlho ani nevedelo, že je tehotná. Zasnúbená je so škaredým a menej úspešným raperom menom Playboi Carti (24). Trochu sa obávam, či im to vydrží až do svadby, a či bolo múdre robiť si dieťa s deckom a ešte k tomu s menom Playboi, ale tu už vie ona sama.

Na sociálne siete zatiaľ fotku svojho syna nezverejnila, tak môžeme len tipovať, či bude fešák po tatkovi. Ignácovi a ďalším paparazzom sa ale podarilo uloviť zopár záberov malého Onyxa.

Na letisku v LA. Syna jej drží pestúnka, však načo sa bude obťažovať

Raperky s deťmi

 

Ani sa nevedelo, že je tehotná, a zrazu porodila. Predpokladám, že ten desivý image bol na nakrúcanie nejakého klipu

Raperky s deťmi

Na kočíku tiež netrochárila

Raperky s deťmi

 

Iggy so svojim milým

Raperky s deťmi

Raperky s deťmi

Iggy sa okrem hudby venuje aj promovaniu značiek ako napr. Fashion Nova, čo je americká značka pre k*rvy (pardón dievčatá typu Kylie Jenner). Ale nebudem hejtovať, mám od nich džínsy, ktoré perfektne sedia hlavne na ženách s krivkami. Iggy tiež poriadne krivky má, ale určite za to môže ďakovať zlatým ručičkám plastického chirurga

Raperky s deťmi

Raperky s deťmi

 

Rada rapuje hlavne o zadkoch a peniazoch

 

Nebudeme si tu „štegliť očká“, dám vám aj paparazzi foto, nech sa môžete vyblázniť v komentoch

Raperky s deťmi

 

Raperky s deťmi

Porodila už aj Nicki Minaj (37)

Raperky s deťmi

Prekecla sa o tom jej vlastná mama. Na instagram pridala portrét Nicki s dieťaťom, a pridala aj verš z Biblie, o tom aká je jej dcéra požehnaná. Veď určite, hlavne keď otec  dieťaťa je znásilňovač a vrah

 

Vraj to je dievča, ale meno zatiaľ neprezradila. Šťastní rodičia Nicki a pán manžel Kenneth Petty (42), ktorý si zrejme po rokoch v base nevie nájsť prácu, a tak žije z jej peňazí

Raperky s deťmi

 

Raperky s deťmi

 

Zdroje: Instagram.com, Youtube.com, Dailymail.co.uk, Usmagazine.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk