Čo má nové Ellen?

pridal kiwi 8.10.2020 o 23:22
Čo má nové Ellen?


Zrejme ste zachytili (pretože sme o tom písali), že Ellen DeGeneres (62) nezažíva práve najlepšie obdobie. Už začiatkom karantény spôsobila na Twitteri mierny rozruch, keď zažartovala, že takto sa asi cítia ľudia vo väzení. Až na to, že bežné väzenie nevyzerá ako milionárska hacienda, však áno. Mnohí ľudia teda reagovali slovami, že Ellen je už totálne odtrhnutá od reality, keď si neuvedomuje, že byť zatvorený doma, so všetkými technickými vymoženosťami a podobne, je asi trošku iné ako trčať za mrežami.

O pár týždňov neskôr na Twitteri rozohral ďalšiu hru komik Kevin T. Porter. Otvorene vyzval ľudí, aby sa podelili so svetom a vyrozprávali príbehy, ktoré vykresľujú Ellen ako mrchu. Tých priznaní bolo skutočne požehnane. V podstate sa všetky točili okolo toho istého: Ellen je milá k celebritám, ale k bežnému plebsu nie, k zamestnancom svojej show sa správa nepríjemne, a jej zlosti občas neujdú ani čašníčky v reštauráciách, ktoré navštevuje. Sú všetky tieto príbehy pravdivé? To si nemáme ako overiť. Môžeme sa ale držať teórie, že bez vetra sa ani lístok nepohne, a čosi na tom môže byť.

K tomuto všetkému si ešte prihoďte informáciu, že hneď niekoľko producentov Elleninej show bolo obvinených zo sexuálneho obťažovania. Áno, toto možno asi ťažko dávať za vinu Ellen samotnej, ale dobré svetlo na jej program to nevrhalo ani v najmenšom. V lete teda Hollywood dosť intenzívne riešil otázku, či sa show vráti na obrazovky, ak áno, v akom štýle, či sa vrátia aj daní producenti a či Ellen všetky tieto problémy nejako otvorene adresuje.

Odpoveď viac-menej už máme. Ellenina show sa ešte v auguste problémových producentov zbavila. A pretože premiéra novej séria bola len nedávno, koncom septembra,  Ellen na celú situáciu zareagovala v úvodnom monológu. Jeho základná myšlienka bola takáto:

Dozvedela som sa, že sa tu stali veci, ktoré sa nikdy nemali stať. Beriem to veľmi vážne a chcem povedať, že je mi veľmi ľúto ľudí, ktorých sa to dotklo. Viem, že som v pozícii privilegovaného a mocného, ​​a uvedomujem si, že s tým súvisí aj zodpovednosť a teda beriem zodpovednosť za to, čo sa stalo počas nakrúcania mojej show. Urobili sme potrebné zmeny a dnes začíname novú kapitolu. V tlači a na sociálnych sieťach sa objavili aj články, ktoré hovorili, že nie som tým, kým sa javím byť v televízii. Som známa ako „láskavá dáma“. Začala som si takto hovoriť po tom, ako si mladý muž menom Tyler Clementi vzal život kvôli šikane za homosexuálnu orientáciu. Myslela som si, že svet potrebuje viac láskavosti, moja nová prezývka bola pripomenutím, že láskavosť  potrebujeme všetci. Myslím si, že to teraz platí viac ako kedykoľvek predtým. Byť známa ako láskavá dáma je zložité. Pravdou je, že som osoba, ktorú vidíte v televízii. Som tiež veľa iných vecí. Niekedy mi je smutno. Niekedy sa naštvem. Zažívam úzkosť. Som frustrovaná. Som netrpezlivá. A na tom všetkom pracujem. Som moderátorka talkshow, ale možno niektorí z vás vedia, že som bola herečka. Hrala som vo filmoch heterosexuálku, takže som celkom dobrá herečka, ale nemyslím si, že som až taká dobrá, aby som sem mohla 17 rokov každý deň chodiť a klamať vás. Toto tu som skutočná ja a mojím zámerom je byť vždy tým najlepším človekom, akým len môžem byť. Ak som niekedy niekoho sklamala alebo zranila, je mi to ľúto.

Tento monológ sa však s veľkým pochopením verejnosti nestretol. Ľuďom sa zdalo, že Ellen sa neospravedlnila za to, za čo sa ospravedlniť mala, a že to stále hrá na dobrosrdečnú a milú tetu, aj keď taká nie je. Zároveň sa z úlohy milej dámy trošku vyvliekla, keď tvrdila, že väčšinu času je láskavá, no občas predsa len nie je. Ale to je v poriadku, pretože byť láskavou je ťažké. A, samozrejme, ako problém vnímajú ľudia aj to „ak som niekedy niekoho sklamal“...pretože je snáď evidentné, že niekoho sklamala.

Niektoré celebrity sa takisto postavili skôr na stranu tých, ktorí Ellen kritizujú, druhá časť známych osobností naďalej drží s ňou. Do tejto skupinky sa radí aj herečka Anne Heche (51), ktorá kedysi s Ellen chodila. Vymyslela to naozaj šalamúnsky, pretože tento týždeň v rozhovore pre magazín PEOPLE vôbec nehovorila o Elleninej show, ale iba o Ellen samotnej. Vykreslila ju ako veľmi chápavú priateľku, ktorá jej poskytla do života cenné rady: a Anne vraj ľutuje, že sa ich občas nedržala.

Anne nám tým asi naznačuje, že Ellen je presne taká dobrá a milá, za akú sa pasuje. Kto by to už mal vedieť lepšie ako ona, čo s ňou bola tri roky vo vzťahu?

Ja teda priznávam, že mi Ellen veľmi sympatická nie je, takže reči Anne na mňa veľmi nezapôsobili... Ale uznávam, že celá táto kauza je zaujímavá. Ktovie, aký úspech zožne Elllenina show tento rok, keďže to vyzerá, že ju má v zuboch stále viac a viac ľudí.

 

Úvodný monológ priniesol dve základné informácie. Ellen bola rečami o nepríjemných producentoch zaskočená a znechutená, lebo ona a jej show chcú šíriť iba lásku a dobro. Mnohí ľudia mali ale problém zhltnúť teóriu, že by Ellen o správaní producentov nič nevedela. Ďalej Ellen priznala, že nie je dobrá herečka. To teda znamená, že jej láskavosť a dobrota nie je hraná, pretože na to jednoducho nemá herecké kapacity. No dobre.

Čo má nové Ellen?

 

Troch  producentov už škrtli. Tých dvoch v okuliaroch, plus toho v bordovom saku.

Čo má nové Ellen?

 

Dlhoročný Ellenin dídžej Twitch bol povýšený na producenta. Zrejme to bolo potrebné, keďže troch sa zbavila

Čo má nové Ellen?

 

Tu máme sťažnosti na monológ. Vraj Ellen skutočne nie je dobrá herečka, lebo jej ospravedlneniu neveria. Že vraj ak sa niekto ospravedlňuje, nemal by z toho robiť vtip, ale brať to seriózne.

Čo má nové Ellen?

 

Čo má nové Ellen?

Čo má nové Ellen?

 

Čo má nové Ellen?

 

Ku kritikom sa zaradil aj herec Brad Garrett (60). Ten tvrdí, že obťažovanie na pľaci väčšinou smeruje zo strany ľudí na vysokých miestach, takže podľa neho neexistuje šanca, že Ellen o obťažovaní a celkovej atmosfére pri natáčaní nevedela. Tiež vraj osobne pozná ľudí, ku ktorým sa Ellen správala hrozne.

Čo má nové Ellen?

Anne Heche s Ellen chodila medzi rokmi 1997 a 2000. Nebolo to každému po chuti, Anne mala zákaz priviesť Ellen na premiéry svojich filmov, lebo inak by s ňou štúdio vypovedalo zmluvu. Ona s Ellen na jednu premiéru napriek tomu išla, dostala sa tak na čiernu listinu a 10 rokov mala problém natočiť poriadny film (otázne je, či za toto skutočne mohol vzťah s Ellen). Práve v období okolo danej premiéry (išlo o film Volcano) bola vraj Ellen pre Anne veľkou oporou. Dokonca priateľke navrhla, aby išla na premiéru bez nej a vyhla sa tak kariérnym problémom, ale Anne odmietla.

Čo má nové Ellen?

 

Láska to síce bola, ale nakoniec sa Anne s Ellen rozišla kvôli chlapovi. A ja okrem toho rozmýšľam, kde všade som Anne videla hrať. Napadá mi film 6 dní, 7 nocí a potom seriál Muži na stromoch... To je snáď všetko. Teraz pár týždňov vystupovala v relácii Dancing with the Stars, ale už odtiaľ vypadla. 

Čo má nové Ellen?

 

Zdroje: dailymail.co.uk, people.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk