Cardi B je nepoučiteľná

pridal kiwi 13.10.2020 o 20:12
Cardi B je nepoučiteľná


Títo dvaja, to je láska ako delobuch. Delobuchu už bol raz skoro koniec, Cardi (28) bola Offseta (28) rozhodnutá opustiť, ale on si to u nej dokázal vyžehliť, keď ju odprosil na jej koncerte. Mňa by takéto srdcervúce gesto na verejnosti asi skôr strápnilo, ako potešilo, ale Cardi je iná ako ja, a Offseta si pekne zobrala naspäť. To bolo vo februári 2019. Teraz tu máme podobnú situáciu.

Pred mesiacom Cardi oznámila, že podala žiadosť o rozvod. Manželstvo bolo vraj nenávratne zničené a neexistovala šanca na zmierenie (a asi ani na dobrodružstvo pri obžinkoch). Fanúšikov nešetrila a dokonca im ponúkla takéto detailné vysvetlenie:

Nečakala som, kým ma opäť podvedie, ani na to, kým bude zapletený v ďalšej kauze. Rozhodla som sa odísť. Keby som chcela ostať, mohla som ostať. Ale rozhodla som sa od neho odísť. S otcom svojho dieťaťa však nemám zlý vzťah. Necítim k nemu nenávisť, neprajem mu nič zlé, a viem, že to cíti rovnako.

Aby sme si to prepojili ešte s inou celebritou, pamätáte na Bellu Thorne (23)? Ako kradla striptérkam prácu cez platformu OnlyFans? Tak práve cez OnlyFans oznámila Cardi B fanúšikom, prečo od manžela odchádza a ako mu nič zlé nepraje. Čiže zrejme si viete za poplatok pozrieť aj nahé fotky Cardi, alebo, ak ide cestou Belly Thorne, aspoň polonahé fotky, keď už úplne nahé nie. Na druhej strane, nestačí v prípade Cardi pustiť si nejaký jej videoklip? Človek tak aspoň ušetrí peniaze.

Každopádne, Cardi síce mesiac dozadu oznámila chystaný rozvod, ale možno si to nakoniec rozmyslela. Cez víkend totiž oslavovala dvadsiate ôsme narodeniny, a okrem celebrít typu Kylie Jenner (23)Meghan Thee Stallion (25) jej tam prikvitol aj Offset. Ako sa patrí, neprišiel naprázdno a Cardi venoval reklamný pútač s vyznaním lásky. Teda, akože je ten billboard od ich malej dcéry, ale je jasné, že dvojročné decko takéto niečo nenapadlo. Tento trik je teda dva v jednom: Offset sa ukazuje jednak ako milujúci manžel, a jednak asi aj ako otec, ktorý naplánoval srandu s malou. A vyzerá, že Cardi sa nakoniec ešte nechá obmäkčiť.

Na Instagrame sa objavilo video bozkávajúcich sa manželov na Cardinej narodeninovej párty. Bolo to krátko na to, ako sa Offset vytasil s druhým darčekom: manželke venoval Rolls Royce a v ňom bola už vsadená aj detská sedačka pre Kulture (2). No ideálny chlap, čo vám poviem.

Aký je verdikt? Vrátia sa k sebe títo dvaja, alebo mu len Cardi prejavovala vďaku za hmotné dary?

 

Cmuk, ďakujem za Rolls Royce

Cardi B je nepoučiteľná

Inkriminovaný billboard

Cardi B je nepoučiteľná

 

Veľké gestá nie sú pre Offseta ničím novým. Takto v decembri 2018 prosil Cardi, aby ho vzala späť. Ak by nechápala, tú prosbu zakomponoval aj do kvetín. A veru sa síce Cardi na fotke veľmi nadšene netvári, ale predsa len mu tú druhú šancu dala

Cardi B je nepoučiteľná

 

V šťastnejších časoch. No, povedzme. Offsetovi vraj vernosť nikdy dvakrát nevoňala, a taký Blind Gossip už teraz píše o istej hudobníčke, ktorá sa rozišla so svojím partnerom. Ten ju údajne podvádzal, čaká dieťa s inou, a napriek tomu dúfa, že mu hudobníčka odpustí a ešte to nejako zlepia. Ja dúfam, že nie. Aj keby tou hudobníčkou náhodou Cardi B nebola.

Cardi B je nepoučiteľná

Narodeninové šatočky. Inak, ešte niekedy v marci Cardi predvádzala napakovanú špajzu a vystríhala pred koronou. Napriek tomu cez víkend zorganizovala oslavu bez rúšok a odstupov, zato so stovkou pozvaných.

Cardi B je nepoučiteľná

 

Nemôžem si pomôcť, myslím, že títo dvaja to ešte budú hrať na Nekonečný príbeh a len tak od seba nepôjdu. Poznáte také, že vaša kamarátka sa stále sťažuje na svojho chlapa, potom sa s ním rozíde, tak týždeň je pokoj...a potom sa s ním zase dá dokopy? Lenže vy ste jej už v priebehu toho týždňa povedali, že dobre urobila? Nepoznáte? No veď ani ja nie.

Cardi B je nepoučiteľná

 

Zdroje: vanityfair.com, dailymail.co.uk, buzzfeed.com, blindgossip.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk