Lily James má rada Rím a ženatých mužov

pridal kiwi 14.10.2020 o 20:36
Lily James má rada Rím a ženatých mužov


Často tu máme hollywoodske pikošky, tak reku, aby bola zmena, dajme si niečo anglické. Začnime rovno anglickou ružou Lily James (31). Slečnu môžete poznať trebárs z pokračovania filmu Mamma Mia, verzie Pýchy a Predsudku, do ktorej zamontovali zombies, a najnovšej Popolušky. A ešte aj ako bývalú frajerku Matta Smitha (37). Na jeseň sa rozišli, zrejme to však nebolo úplne definitívne. Počas májovej karantény to ešte spolu skúsili, ale nevyšlo. No a v júli už Lily stihli nacvakať v parku s Chrisom Evansom (39). Z tohto ale evidentne tiež nič vážne alebo dlhodobé nebolo, keďže len nedávno ju nafotili s iným chlapom. Len taký malý problémik je, že tento chlap, Dominic West (50), je ženatý.

Zaujala ma jedna vec. Lily kedysi tvrdila, že o vzťahoch nerada rozpráva, lebo čo ak sa náhodou s daným človekom rozíde? Lepšie sa jej bude žiť, ak po nevydarenom vzťahu neostane žiaden audio dôkaz. Ale vizuálny dôkaz v podobe fotiek so ženatým Dominicom je asi v pohode (alebo počíta s tým, že tento vzťah neskončí?).

No a na tomto mieste premostime práve k nemu. Dominic je presne ten anglický ksicht, ktorý poznám, ale fakt by som vám nevedela z hlavy povedať, čo som s ním videla. Tak za asistencie Googlu som zistila, že napríklad hral v muzikáli Chicago. Odtiaľ si ho absolútne nepamätám, to bude tým, že ho zabili hneď v prvých minútach filmu. Ďalej sa objavil vo filme Mona Lisa Smile (to už si ho trochu vybavujem) a vo filme z produkcie BBC si zahral Richarda Burtona. V kontexte jeho fotografií s Lily sa asi hodí spomenúť aj seriál The Affair, ktorý sa točí okolo mimomanželských vzťahov a nevery.

Dominic a Lily spolu momentálne natáčajú seriál The Pursuit of Love, poznajú sa ale už od roku 2011, keď hrali manželov v divadelnej hre Othello. Počas nakrúcania seriálu si odbehli do Ríma, odkiaľ pochádzajú fotky, ktoré vraj Dominicovej manželke Catherine (49) zlomili srdce. Úprimne, veľmi sa jej nedivím. Keď si človek dá dokopy tie fotky s Dominicovými dávnejšími vyjadreniami na margo nevery, nie je to veľmi optimistická prognóza.

A čo to teda ten zákerný hajzel povedal?

Okrem tvrdenia, že monogamia nie je prirodzená (pozdravujeme Scarlett Johansson (35)), toto:

"Je hlúpe niekoho vyhodiť z domu kvôli nevere, nie? Človek by mal pred správaním mužov privrieť oči, hlavne ak ide o štyridsiatnikov a päťdesiatnikov. Niečo také treba nechať prehrmieť a preniesť sa cez to."

Dominic si uvedomil, že to asi dovrzal, rýchlo sa z Ríma vrátil domov a ráno odohral s manželkou pred ich domom trápne divadielko, ktoré malo demonštrovať pevnosť ich manželstva. Reportérom rozdali papiere s informáciou, že sú stále spolu a ich manželstvo je silné, vybozkávali sa, aby mali novinári čo capnúť na titulku, a zaliezli naspäť do domu.

 

Máme tu teda niekoľko možností:

1.       Dominic si trochu uletel. Manželka ho sprdla, donútila ho zahrať sa pred novinármi, ale nakoniec spolu aj tak zostanú. Predsa ho pre neveru nevyhodí z domu!

2.       Pravdu má Blind Gossip, podľa ktorého je zrejme Lily tehotná. Teda, píše sa tam o nejakej z Dominicových tehotných bokoviek. Môže to byť Lily, alebo aj niekto iný, keďže vraj ona nie je Domincov prvý mimomanželský projekt. Podľa nich sa ale Dominic poberie práve za Lily, a bude tvrdiť, že jeho manželstvo bolo už aj tak napoly zhnitou mrcinou.

3.       Lily a Dominic spolu nič nemajú, robili len promo novému projektu, v ktorom hrajú. Vystúpenie s manželkou je iba druhé dejstvo tejto marketingovej stratégie

Lily sa k tomu celému nevyjadrila. Asi sa stále drží hesla, že o vzťahoch nebude rozprávať. Nerozprávala o nich ani v septembrovom vydaní časopisu Harpers Bazaar, zato na otázku, akú radu by dala svojmu mladšiemu ja, povedala toto: „Nebuď posadnutá chlapmi. Tráv radšej veľa času s kamarátkami. A neber všetko tak vážne!“ No dobre. Veď keď už nič iné, vyzerá, že ten výlet v Ríme vážne nebrala, a celkom sa tam zabavila.

Výletík s Lily. Úplne ako ten film Prázdniny v Ríme

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

Je tam obrúčka? Veru nie. Ale inokedy ju nosí.

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

Hra pre novinárov

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

A tuším tu má Dominic oblečené to isté, čo mal aj v Ríme, akurát prihodil k tomu kabát, lebo...už je v Anglicku

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

Nepriestrelný dôkaz trvácneho manželstva

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

Fakt sú to detailisti. Do okna čapli aj takýto detský obrázok, asi aby všetkým pripomenuli, že silné je nielen ich manželstvo, ale aj rodina.

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

Lily a Matt Smith. Bejvávalo. Mattova tvár ma asi nikdy neprestane udivovať

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

A s Chrisom Evansom

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

Dominic s manželkou. Catherine FitzGerald pochádza z aristokratickej rodiny, možno aj preto radšej išla cestou prezentovania manželstva, čo všetko vydrží. S Dominicom má 4 deti, najstaršie má 13 rokov, najmladšie 7

Lily James má rada Rím a ženatých mužov

 

Zdroje: dailymail.co.uk, blindgossip.com, dailymail.co.uk, insider.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk