Billie Eilish a jej telo

pridal Pivonia 16.10.2020 o 21:25
Billie Eilish a jej telo


UPDATE (15.11.2020) - Na konci pikošky

Je z toho solídna aféra. Speváčka Billie Eilish (18) je totiž známa tým, že nosí obrovské neforemné oblečenie, ktoré úplne zakrýva čo i len náznaky kriviek. Hovorí, že to robí preto, aby ju ľudia hodnotili podľa jej hudby a nie podľa jej tela. Zároveň priznáva, že má strach, že sa jej ľudia budú za jej telo vysmievať. Zdá sa, že jej obavy sú oprávnené.

Bulvárnym novinárom sa podarilo odfotiť Billie ako si v tielku, kraťasoch a hnusných šľapkách od Kanye Westa (43) vykračuje po ulici. Povedzme si to na plnú hubu, Billie nemá telo supermodelky. Mohla by som sa jej tu teraz vysmievať a prirovnávať ju k michelinovi, ale nepripadá mi to vhodné, už len preto, že je jasné, že Billie so svojim telom nie je zmierená. Predstavte si, že máte osemnásť rokov a médiá po celom svete riešia váš veľký zadok.

Fotografie odhalenej Billie zverejnil Dailymail a v komentároch sa hneď začali ozývať tí najkrajší a najštíhlejší, ktorí Billie nakladali, čo sa do nej zmestí. Čerešničku na torte tomu nasadil istý novinár, ktorý o nej napísal, že vyzerá ako tridsaťročná matka, ktorá miluje víno (k tomuto opisu sa inak hlásim aj ja!).  Na to samozrejme reagovali skalní speváčkini fanúšikovia, ktorí úbohého novinára roztrhali v zuboch.

Billie na aféru reagovala aj na svojom Instagramovom profile, zverejnila tam video blogerky Chizi Duru, ktorá vyzýva, aby sme konečne normalizovali skutočné telá. Vo videu prezrádza aj šokujúcu pravdu, že telá na Instagrame nie sú skutočné.

Billie sa problematika takzvaného body shamingu venuje už nejaký čas. Pomáha mladým ľuďom, ktorí čelia na sociálnych sieťach výsmechu za tom, ako vyzerajú. Ja osobne za toto Billie celkom uznávam, tiež som si ako decko prešla okuliarnikom indickým a nebolo to vôbec príjemné. Sociálne siete šikanu ešte umocňujú, dospelí už podľa mňa zabudli, aké kruté dokážu byť deti.

 

Billie Eilish a jej telo

 

Blogerka Chizi Duru, ktorú prezdieľala samotná Billie. Tomu sa povie životný úspech, sis.

Billie vo svojej tradičnej vrecovitej forme

Billie Eilish a jej telo

 

Billie Eilish a jej telo

 

Billie Eilish a jej telo

Nech si nosí čo chce, nech má telo aké chce, ale tvár ma podľa mňa krásnu. Vrátane tých feťáckych prispaných očí.

Billie Eilish a jej telo

 

A dajme si aj kúsok hudby. Billie naspievala pieseň No Time To Die k rovnomennej bondovke. Premiéra filmu je bohužiaľ opäť preložená na apríl 2021.

 

UPDATE (15.11.2020) - Therefore I Am

Billy na kritiku odpoveda pesničkou, kde sa tvári, že si z komentárov na internete nič nerobí.
Veríme jej to?

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Instagram.com, Elle.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk