Emily v Paríži

pridal Nikky 20.10.2020 o 8:33
Emily v Paríži


Milí pikoškári, tento článok bude mať čiste módny charakter. Nedávno som písala o seriály Money Heist, no prezradila som aj pár spoilerov, za čo sa ospravedlňujem. Novinku z dielne Netflixu, Emily in Paris som len začala pozerať a musím sa priznať, viac ako dej ma uchvátili tie outfity.

Zatiaľ je vonku prvá séria, ale čísla sledovanosti prudko stúpajú, a tak sa určite dočkáme sérií viac (druhá sa už aj točí). Hviezdi v ňom Lily Collins (31), ktorá je pre mňa skvelou voľbou, a dokonca pôsobí ako ozajstná Francúzska. Lily skrátka nezaprie európsky šarm, veď ho zdedila po otcovi.

Táto romanticko – komediálna dráma dosť pripomína Sex v meste, a nebude to náhoda, keďže scenárista a producent Darren Star (59) stojí za oboma projektmi. Ak si ešte pamätáte, aj do Sexu v meste zakomponoval Paríž. Vraj týmto novým počinom „je jeho kariéra naplnená, lebo vždy túžil točiť  v tomto meste.“ Ani sa mu nedivím, Paríž je čarovné mesto, až kým sa nedostanete na predmestie do ghetta, to už je iná káva.

Dej v skratke: mladá Američanka Emily získa dream job v Paríži, napriek tomu, že nevie po francúzsky, snaží sa uspieť v práci, ktorá sa točí aj okolo módy. Do toho sa miešajú nové priateľstvá a samozrejme chlapi. Emily sa skrátka v Paríži nudiť nebude. Scenáristi nechali vyniknúť hlavne krásnym lokáciám a móde. Taká mileniálska oddychovka na štýl Sexu v meste a Diabol nosí Pradu.

Emily v Paríži

 

Tak toto je na mňa trošku miš – maš , ale samostatne by tie kúsky vynikli viac

Emily v Paríži

 

Keď idete v Paríži behať, tak len v tričku od Chanela

Emily v Paríži

 

Keď sa povie francúzsky štýl, tak si predstavím toto

Emily v Paríži

Emily s novou kamoškou. Obe majú na sebe prevažne Chanel. Babenky cez deň s takými malými kabelkami môžeme vidieť fakt len v seriáloch. Realita je, že bežná žena potrebuje na denné nosenie obrovskú kabelu, nie je tak?

Emily v Paríži

 

Tak ale toto je u mňa ten naj outfit seriálu! Nezabite ma, moja milovaná farba je ružová

Emily v Paríži

 

Emily na vidieku, tematicky v gumákoch

Emily v Paríži

 

Ďalšou seriálovou fantasmagóriou sú tie ihličky na bežný deň

Emily v Paríži

 

Ďalšia mini Chanelka pre ženu do práce

Emily v Paríži

Vlhký sen všetkých mileniálov. Všetky tie kaviarničky a tie krásne šatočky, to by sa fotilo na Instagram

Emily v Paríži

 

Vrchol módnej tvorby v seriáli predstavovala táto róba. Emily sa v nej objaví na párty. Niektorým vraj pripomína Audrey Hepburn

Emily v Paríži

 

Toto je ten typ šiat do ktorých vám veľké kozy budú skôr na obtiaž

Emily v Paríži

 

Tu už si môžete pozrieť trailer na seriál. Ak som vás navnadila, dajte vedieť či sa vám páčil

 

Zdroje: Youtube.com, Gudstory.com, Fashionista.com, Popsugar.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk