Božtek od Keanu Reevesa

pridal pivonia 21.10.2020 o 20:18
Božtek od Keanu Reevesa


Keanu Reeves (56) a jeho priateľka Alexandra Grant (47) sú stále spolu, stále nažive. Naposledy sme ich na verejnosti videli v júli (fotky nájdete v galérii), teraz nám opäť poodhalili čosi zo svojho súkromia. Medzi zaľúbencami padli prvé verejné pusinky a nezastaviteľný Ignác bol samozrejme pri tom.

Keanu aktuálne nakrúca v Berlíne Matrix 4. V Nemecku je aj jeho na hollywoodske pomery netradičná partnerka Alexandra Grant. Alexandra je úspešná maliarka, sochárka a spoluautorka dvoch kníh, ktoré vytvorila spoločne s Keanu Reevesom. Alexandra si pred časom v Berlíne prenajala barák, v ktorom spolu so svojim priateľom trávia víkendy. Počas natáčacích dní Keanu býva v hoteli neďaleko pľacu. A práve tam ho Alexandra bola odviezť.

Situáciu by som vám opísala asi takto:

Keanu a Alexandra sa najskôr trošku bozkávali v aute, potom Keanu vyliezol von a ešte sa pristavil pri otvorenom okienku. Dal svojej dáme letmú pusu na rozlúčku a Alexandra sa blažene usmiala. Následne si Keanu zobral svojich šesť sliviek a utekal zarábať na živobytie.

Keanu a Alexandra sa prvýkrát spoločne objavili na verejnosti v novembri 2019. Neskôr vyšlo najavo, že hrdličky sú spolu oveľa dlhšie, len nemali potrebu svoj vzťah medializovať. Alexandra sa v rozhovore pre Vogue zdôverila, že počas oného týždňa v novembri jej zatelefonoval úplne každý človek, ktorého poznala a vypytoval sa jej na jej nový vzťah. Keď sa jej novinári pýtali na manželstvo, odvetila veľmi diplomaticky a vyhýbavo:

Láska na každej úrovni je pre moju identitu veľmi dôležitá. Rozmýšľam, ako sa vyhnúť tejto otázke. Neverím, že izolácia je cesta. Ako maliarka zažívam aj obdobie izolácie, ale zároveň si silno vážim to, že môžem byť vo vzťahu.

Poviem vám úprimne, keď týchto dvoch čudákov vidím pokope, chytá ma absurdný pocit, že na svete existuje láska a že pre každého čudáka niekde na svete existuje spriaznená duša. Držím palce #Keandra.

 

*PIKOŠKA* - Vedeli ste, že Keanu Reeves sa dal dokopy s videohrou Cyberpunk 2077, ktorá by mala byť naozaj neskutočný titul a pokiaľ máte doma nejakého hráča, tak ho ňou určite potešíte? Hra vychádza už 19.novembra a tu si ho môžete pozrieť v jej TV SPOTE.

Najskôr ocmúľavanie v aute

Božtek od Keanu Reevesa

 

Keanu nasadzuje čiapku a vyťahuje proviant

Božtek od Keanu Reevesa

 

Vysmiata a Alexandra a nabalený Keanu. Dúfam, že mu Alexandra nachystala aj desiatu.

Božtek od Keanu Reevesa

Predmetný bozk letmého charakteru

Božtek od Keanu Reevesa

 

Uspokojená dáma

Božtek od Keanu Reevesa

 

Posledné papá

Božtek od Keanu Reevesa

 

Neo kráča do práce

Božtek od Keanu Reevesa

55 rokov má a stále z neho idem do kolien

Božtek od Keanu Reevesa

 

Tu sú ešte sľúbené fotky z júla, keď sa labute vybrali na spoločnú večeru.

Božtek od Keanu Reevesa

 

A novembrová oficiálna, ktorá to všetko odštartovala

Božtek od Keanu Reevesa


Zdroje: People.com, Dailymail.co.uk, Laineygossip.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk