Otec Matthewa McConaugheyho umrel pri orgazme

pridal Pivonia 25.10.2020 o 15:36
Otec Matthewa McConaugheyho umrel pri orgazme


Matthewa McConaugheyho (50) vám asi nejako obšírne predstavovať nemusím, 50-ročný Texasan má za sebou bohatú hereckú kariéru, ktorá postupne graduje. Od trápnych romantických komédií, v ktorých často prevetrával svoj six pack, cez bezduché akčné filmy, v ktorých tiež často prevetrával svoj six pack, sa prepracoval až k hodnotnejším filmom. Ja som ho posledne videla v Gentlemanoch od Guya Ritchieho (52) a silno odporúčam.

Matthew sa evidentne rozhodol, že už nastal čas, aby svetu odovzdal svoju múdrosť vo forme knižky. Svoje memoáre nazval Greenlights a čoskoro si ich budete môcť kúpiť. Časopis People pri tejto príležitosti Matthewa vyspovedal a urobil mu niekoľko pekných fotiek. Zároveň zverejnil časť knihy, v ktorej Matthew hovorí o bizarnom skone svojho otca.

„Zavolala mi mama. -Tvoj otec zomrel.- Podlomili sa mi kolená. Nemohol som tomu uveriť. Bol to môj otec, nikto a nič ho nemohlo zabiť. Okrem mamy. Vždy hovorieval mne a môjmu bratovi:- Chlapci, keď odídem, bude to pri milovaní s vašou mamou.- A to sa aj stalo. Dostal orgazmus a zomrel pri vyvrcholení.“

Matthew o svojich rodičoch hovoril v médiách aj dávnejšie. V show Howarda Sterna prezradil, že boli poriadne divokí. Zobrali sa trikrát, dvakrát sa rozviedli. Napriek tomu spolu úspešne vychovali tri deti.

Nech sa na mňa Matthew nehnevá, ale vyťahovať takého rodinné kostlivce len kvôli propagácii knihy mi pripadá dosť neslušné. V rámci pokánia mu predpisujem päť otčenášov, štyri zdravase a miliónik na charitu.

V rozhovore sa tiež rozhovoril o svojich deťoch, ktoré splodil so svojou manželkou Camilou Alves (38). Prezradil, že byť otcom bolo vždy jeho snom. O svojich deťoch povedal ešte veľa sentimentálneho balastu, napríklad aj toto:

„Som šťastný a pyšný na to, že naše deti nespochybňujú lásku, ktorú máme v našej rodine.“

Matthewovi držím palce, nech mu jeho rodinná idylka vydrží a nech ho zastihne podobná smrť ako jeho otca. Som si istá, že práve to je jeho veľkým snom.

Matthew so svojou mamou Kay. Dúfam, že mu dala povolenie zverejniť, že jej vagína zabila jeho otca.

Otec Matthewa McConaugheyho umrel pri orgazme

 

Matthew, manželka Camila Alves, mama Kay a deti zľava doprava: Livingston (7), Levi (11), Vida (10)

Otec Matthewa McConaugheyho umrel pri orgazme

Obálka októbrového People

Otec Matthewa McConaugheyho umrel pri orgazme

 

Zdroje: people.com, yahoo.com, eonline.comZaradené pod: Matthew McConaughey
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk