Aishwarya Rai

pridal kiwi 5.11.2020 o 21:05
Aishwarya Rai


…je sexi.

Táto dáma sa už párkrát objavila v komentároch o ženskej kráse, tak reku hecnem sa a dám ju sem poriadne. Po prečítaní si jej mena sa mi aj veru v hlave vynorila akási tvár, ale nebola som si istá, či sa mi vynorilo dobre. Musela som skonzultovať Google, no ten mi dal za pravdu. Aishwarya je presne tá ženská, ktorú som myslela. A kto to teda je?

Krátka odpoveď: Indická herečka a modelka.

Dlhšia odpoveď: Aishwarya sa narodila v roku 1974, takže má 47 rokov (narodeniny mala len nedávno, 1. 11.). Krátko po narodení sa s rodinou presťahovala do inej časti Indie, ich domovom sa stal Bombaj, keďže práve tam bol jej otec, vojak, prevelený. Bombaj bol aj miestom, kde Aishwarya študovala a ako sama povedala, vzdelanie pre ňu bolo veľmi dôležité. Ako tínedžerka sa totiž umiestnila v top trojke celej triedy, čo ju hrozne naštvalo a povedala si, že už chce byť len prvá. A tak vraj aj bolo. Napriek tomu sa namiesto štúdia na vysokej škole rozhodla radšej venovať modelingu. Zdá sa, že zlá voľba to nebola, pretože v roku 1994 sa jej podarilo získať titul Miss World. Odvtedy kariérne zameranie predsa len ešte zmenila, a z modelky sa stala herečka. Aishwarya je prvou indickou herečkou, ktorú prizvali do poroty filmového festivalu Cannes a zároveň prvou indickou herečkou, ktorú do svojej relácie pozvala Oprah Winfrey (66). Celkom úspech. Reakcie na jej herecké výkony sú zväčša zmiešané. Medzi divákmi je obľúbená, kritici ju za pár filmov pochválili, všeobecne ale prevláda názor, že je skôr krásna, ako výborná herečka.

V akých filmoch si môžete Aishwaryu pozrieť? Na tomto sa trošku potkýnam. Priznávam, že bollywoodska produkcia mi veľa nehovorí, a práve vo filmoch z nej si zahrala najviac. Za mnoho hereckých výkonov v  týchto filmoch bola nominovaná na špeciálne bollywoodske ocenenie Filmfare (dve ceny aj získala), ktoré sa tvári vcelku prestížne. Ak vám teda nerobí  problém čítať pri pozeraní titulky, máte k dispozícii väčšinu jej filmografie. Fanúšikovia Jane Austen by mohli najviac oceniť práve dva filmy, v ktorých si Aishwarya zahrala. Indickú verziu Pýchy a predsudku s názvom Bride and Prejudice a potom Kandukondain Kandukondain, čo má byť zase adaptácia diela Rozum a cit. Fanúšikovia Colina Firtha si napríklad môžu pozrieť film The Last Legion, lebo tam Aishwaryu oblápal on.

Ak rozmýšľate, či máte u Aishwarye šancu, tak zrejme nie. Od roku 2007 je totiž vydatá za slávneho bollywoodskeho herca, volá sa Abhishek Bachchan. Svadobné oslavy trvali tri dni, o celej udalosti sa vraj rozprávalo a písalo ako o svadbe britskej kráľovskej rodiny a Abhishek s Aishwaryou sú ako pár takí známi a obľúbení, že v Indii predbehli aj Brangelinu. Akurát počtom detí sa dnes už rozídenej Brangeline nevyrovnajú – majú len jednu dcéru. A inak, Brangelinu tu nespomínam náhodou. Pôvodne totiž do úlohy Jane vo filme Mr. and Mrs. Smith štúdio plánovalo obsadiť práve Aishwaryu. Ktovie, možno by v takom prípade Brad dnes mal zo štyri deti s Anistonkou, a možno tu mohol byť nový indicko-americký pár.

A ešte takto na záver: Zrejme najpútavejšou črtou tejto dámy sú oči. Tak vedzte, že Aishwarya je rozhodnutá ich po smrti darovať. Vraj ju ľudia často spoznávajú práve podľa očí a teda keď ich už ona sama nebude potrebovať, rada ich posunie ďalej.

1993, reklama na Pepsi. Aishwarya je podľa všetkého jedinou herečkou, ktorá robila reklamu aj tomuto nápoju, aj Coca-Cole.

Aishwarya Rai

 

Veľký úspech v roku 1994. Ako správna misska si zrejme priala svetový mier, dnes sa venuje charite

Aishwarya Rai

 

Ako mladá

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Mimoriadne oceňujem to zladenie šatky s náušnicami

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Červené koberce

Aishwarya Rai

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Tu sa mi páči asi úplne najviac

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Rok 1999 a film Hum Dil De Chuke Sanam. Romantická dráma pozbierala dosť ocenení, s Aishwaryou si tu zahral Salman Khan.  Títo dvaja spolu tri roky aj chodili, no potom sa rozišli, vraj kvôli nevere a násiliu zo Salmanovej strany

Aishwarya Rai

 

V roku 2000 v indickom Rozume a cite

Aishwarya Rai

 

2002, film Devdas. Vraj romantická historická dráma podľa knižnej predlohy, v Indii veľmi populárna. A nielen tam, o filme sa pozitívne vyjadrovali aj nebollywoodski kritici. S Aishwaryou si tu zahral Shah Rhuk Khan, veľmi populárny indický herec, známy tiež ako Kráľ Bollywoodu. Známy je až tak veľmi, že dokonca aj ja som s ním jeden film videla.

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

Aby ste neboli ukrátení, tu je aj chlap z toho filmu.

Aishwarya Rai

 

Rok 2004, Bride and Prejudice. Toto som náhodou videla, a bolo to celkom fajn

Aishwarya Rai

 

Aj v pokračovaní nového Ružového pantera si zahrala

Aishwarya Rai

 

Vo filmoch sa väčšinou neodhaľuje, takže toto tu je skôr výnimka. Pri natáčaní Dhoom 2 spoznala terajšieho manžela, a okrem toho je tento film špeciálny tým, že v ňom padol pre Aishwaryu prvý filmový bozk. India z toho veľmi nadšená nebola a bozkávaciu scénu mnohí označili za obscénnu.

Aishwarya Rai

 

S manželom a dcérou, v lete si všetci prešli koronou.

Aishwarya Rai

Indické média Aishwaryu po pôrode dosť sprdli, vraj jej dlho trvalo zhodiť kilá navyše a mala si podľa nich vziať príklad z Angeliny Jolie a Victorie Beckham, ktoré chudli rýchlejšie

Aishwarya Rai

 

A dajme si ešte párkrát tú tvár. Zrejme aj tá zapríčinila, že sa Aishwarya niekoľkokrát dostala na popredné miesta zoznamov najsexi slávnych žien

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Zdroje: wikipedia.org, imdb.com, scmp.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk